naljanurk 3
#61

(11-09-2019, 14:19 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Üle päeva või üle nädala kinni ja vaba vaheldumisi.
Ei klapi mitte.
Kõigepealt vabadus  kõigi kinniistutud päevade võrra ja siis alles päev kinni - päev lahti.

Kui nüüd tähte norida ,siis Marko  vastus õige .Vastasel juhul saaksid enamik vange kohe välja.
Vasta
#62

(11-09-2019, 14:40 PM)linnuke Kirjutas:  
(11-09-2019, 14:19 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Üle päeva või üle nädala kinni ja vaba vaheldumisi.
Ei klapi mitte.
Kõigepealt vabadus  kõigi kinniistutud päevade võrra ja siis alles päev kinni - päev lahti.

Kui nüüd tähte norida ,siis Marko  vastus õige .Vastasel juhul saaksid enamik vange kohe välja.

Kui nüüd väga täpseks minna, siis sõltub õige vastus amnestia sõnastusest, kas antud hetkest või siis tagasiulatuvalt karistuse algusesse. Kuna neid andmeid lähteülesandes ei ole, siis võime mõlemad vastused õigeks lugeda ja edaspidi naljadele keskenduda Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#63

(11-09-2019, 15:39 PM)Marko Kirjutas:  
(11-09-2019, 14:40 PM)linnuke Kirjutas:  
(11-09-2019, 14:19 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Üle päeva või üle nädala kinni ja vaba vaheldumisi.
Ei klapi mitte.
Kõigepealt vabadus  kõigi kinniistutud päevade võrra ja siis alles päev kinni - päev lahti.

Kui nüüd tähte norida ,siis Marko  vastus õige .Vastasel juhul saaksid enamik vange kohe välja.

Kui nüüd väga täpseks minna, siis sõltub õige vastus amnestia sõnastusest, kas antud hetkest või siis tagasiulatuvalt karistuse algusesse. Kuna neid andmeid lähteülesandes ei ole, siis võime mõlemad vastused õigeks lugeda ja edaspidi naljadele keskenduda Smile

Kuna tegu naljanurgaga ,siis luban endale natuke laiamist ja kontsulteerin advokaadiga. Smile
Vasta
#64

Appi kallid kaimud - päälinn on neegreid täis!
Mõnda aega on silma jäänud neegrid jalgratastel kes veavad mingeid värvilisi kaste mööda linna ringi. Jube kahtlane värk - ilmselt luuakse mingit fortifikatsiooni. Tahaks Baskini stiilis küsida: misasja nad sinna plangu taha ehitavad? keegi ei räägi kaa midagi... Täna tahtis üks roheline auto mulle esitiiba sisse sõita - olümpiavõitja nimi peal ja puha. Lasin akna alla ja tahtsin kogu verbaalse solvanguvara säältkaudu välja paisata aga... neeger vaatas mulle rooli tagant vastu! Vist ei olnud tegu jooksusangariga - aga mine sa tea... Eile jäi üks eravärvides Smart mulle jalgu - käik alla ja keskmine näpp juba sirutus kui... neli pealtnäha tsentner per lärvi kaaluvat mammit toksisid oma nutifööne külma kõhuga!! Kuhu me niimoodi jõuame?! Kaabudega onud seal Olümposel, mis toimub?! Nad mitte ei ole tulemaaaaas (nagu üks laulusalm ütleb), vaid nad on juba siiiin! Kas keegi teeb ka midagi? Mina enam teie poolt ei hääleta. 
Kirsiks tordil möödusin koduteel ühe korrusmaja rõdust kus ilmselgete murjanivälimusega tüübid kloppisid vaipa - ilmselt ei läinud käima....
Ei julgegi omme enam uksest välja astuda... Sad

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#65

Tsitaat:tüübid kloppisid vaipa - ilmselt ei läinud käima...
.Minu ajal oli piloodi nimi Vanake Hotabõtš kui mälu ei peta.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#66

1 minut tagasiWalter,

Appi kallid kaimud - päälinn on neegreid täis!

Lihtsalt must mees polegi probleem , pigem ikkagi tõsiusklikud allahhi kummardajad Sad Kui veel probleemidest rääkida ,siis Sa ei kujuta ettegi ,millised nad on lähimates Põhjariikides.
Vasta
#67

(11-09-2019, 19:06 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:tüübid kloppisid vaipa - ilmselt ei läinud käima...
.Minu ajal oli piloodi nimi Vanake Hotabõtš kui mälu ei peta.

Iga lend maksis ju ühe habemekarva,oli vist nii. Big Grin(tegelt küll soov )
Vasta
#68

Kool hakkas. Näiteks juba Tehnikaülikoolis on 15% välismaalasi ehk see 15% peaks olema u. 1500 inimest. Kõik muidugi pole mustad, aga koole on veel...
Vasta
#69

(11-09-2019, 20:15 PM)veix__ Kirjutas:  ... Näiteks juba Tehnikaülikoolis ...
no kuule, kes see nii matsiviisi nimetab, pead ikka tallitekk ütlema ...
Vasta
#70

(11-09-2019, 18:58 PM)Walter Kirjutas:  Appi kallid kaimud - päälinn on neegreid täis!

See juba vana uudis.
Mine Paldiskisse ja ralli mööda linna ringi.  Vat siis alles üllatud kui must miilits tuleb  Big Grin
Vasta
#71

(11-09-2019, 18:58 PM)Walter Kirjutas:  Appi kallid kaimud - päälinn on neegreid täis!
Mõnda aega on silma jäänud neegrid jalgratastel kes veavad mingeid värvilisi kaste mööda linna ringi. Jube kahtlane värk - ilmselt luuakse mingit fortifikatsiooni. Tahaks Baskini stiilis küsida: misasja nad sinna plangu taha ehitavad? keegi ei räägi kaa midagi... Täna tahtis üks roheline auto mulle esitiiba sisse sõita - olümpiavõitja nimi peal ja puha. Lasin akna alla ja tahtsin kogu verbaalse solvanguvara säältkaudu välja paisata aga... neeger vaatas mulle rooli tagant vastu! Vist ei olnud tegu jooksusangariga - aga mine sa tea... Eile jäi üks eravärvides Smart mulle jalgu - käik alla ja keskmine näpp juba sirutus kui... neli pealtnäha tsentner per lärvi kaaluvat mammit toksisid oma nutifööne külma kõhuga!! Kuhu me niimoodi jõuame?! Kaabudega onud seal Olümposel, mis toimub?! Nad mitte ei ole tulemaaaaas (nagu üks laulusalm ütleb), vaid nad on juba siiiin! Kas keegi teeb ka midagi? Mina enam teie poolt ei hääleta. 
Kirsiks tordil möödusin koduteel ühe korrusmaja rõdust kus ilmselgete murjanivälimusega tüübid kloppisid vaipa - ilmselt ei läinud käima....
Ei julgegi omme enam uksest välja astuda... Sad

Tõdesin üleeile minagi seda. Sõitsin mööda meie kurikuulsast "talltekist" ülekäigurajal punane tuli. Mõlemalt poolt tuleb üks värviline, tervitavad teinetesit rõõmsalt suu kõrvuni.  Ei tea miks aga, mul võttis  ka suu muigele Big Grin, ei tea kas pardakaamera video eest saaks ahistamis/rassismi süüdistuse?

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#72

On teil ikke naljad ... olen vist vanaks jäänud.
Vasta
#73

(11-09-2019, 21:15 PM)rocker Kirjutas:  
(11-09-2019, 18:58 PM)Walter Kirjutas:  Appi kallid kaimud - päälinn on neegreid täis!
Mõnda aega on silma jäänud neegrid jalgratastel kes veavad mingeid värvilisi kaste mööda linna ringi. Jube kahtlane värk - ilmselt luuakse mingit fortifikatsiooni. Tahaks Baskini stiilis küsida: misasja nad sinna plangu taha ehitavad? keegi ei räägi kaa midagi... Täna tahtis üks roheline auto mulle esitiiba sisse sõita - olümpiavõitja nimi peal ja puha. Lasin akna alla ja tahtsin kogu verbaalse solvanguvara säältkaudu välja paisata aga... neeger vaatas mulle rooli tagant vastu! Vist ei olnud tegu jooksusangariga - aga mine sa tea... Eile jäi üks eravärvides Smart mulle jalgu - käik alla ja keskmine näpp juba sirutus kui... neli pealtnäha tsentner per lärvi kaaluvat mammit toksisid oma nutifööne külma kõhuga!! Kuhu me niimoodi jõuame?! Kaabudega onud seal Olümposel, mis toimub?! Nad mitte ei ole tulemaaaaas (nagu üks laulusalm ütleb), vaid nad on juba siiiin! Kas keegi teeb ka midagi? Mina enam teie poolt ei hääleta. 
Kirsiks tordil möödusin koduteel ühe korrusmaja rõdust kus ilmselgete murjanivälimusega tüübid kloppisid vaipa - ilmselt ei läinud käima....
Ei julgegi omme enam uksest välja astuda... Sad

Tõdesin üleeile minagi seda. Sõitsin mööda meie kurikuulsast "talltekist" ülekäigurajal punane tuli. Mõlemalt poolt tuleb üks värviline, tervitavad teinetesit rõõmsalt suu kõrvuni.  Ei tea miks aga, mul võttis  ka suu muigele Big Grin, ei tea kas pardakaamera video eest saaks ahistamis/rassismi süüdistuse?


Kas tsurkad tervitasid üksteist jala või rusikahoopidega ?

Vanasti oli rahvaste sõprus Nõukogude liidus , sõjaväes ma nägin küll seda sõprust kuidas armjanid ja aserid üksteisel kõri proovisid läbi lõigata
Vasta
#74

Soovitan kõigil huvilistel lahkesti pruukida voldijaboldi teenuseid, harva, kui asi ei tugine auväärsetele astrofüüsikutele, tuumaenergeetikutele ja neurokirurgidele. Elagu tühisüdamete jeesti kõigile...

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#75

Ükspäev poes oli vastas puhta must tegelane. Ja rääkis küllaltki aktsendivabalt. Tänan ja palun. Ja naeratas. Mõtlesin juba, et olengi lõimunud ja panen puhtalt suahiili keelt, näen viisakas välja ja lõhnan hästi. Aga järgmine ostja küsis talt midagi, mis väljus tavalise viisakuse piiridest. Vot siis jooksis armulisel protsessor kinni, vajutati nupule ja oodati vahetuse vanemat või kes see neid seal karjatab. Eelnevalt tekkinud pettekujutlused hajusid. Leidsin end taas igapäevases reaalsuses, habetunud lõusta, väheste pesemata juuste ja kaenlaaluste laikude keskelt, käes pakk piima ja sai.
Vasta
#76

Et vaid kirillitsat pruukiv baaba on ikka õige ja oluliselt teisttooni nahaga isiku kokkujooksmine on pahapaha? Kus on nali?

Eelarvamused...

Nagu Soomes kaheksakümendatel, kui sauna kõrvalt paadisilla alt väljaõngitsetud kettimähitud uppunud somaallase juhtumit menetelnud konstaabel Kyösti olla kirjutanud raportisse:
"Öö-Timo üritas ujudes varastada ketti rohkem, kui kanda jaksas..."

Nüüd sääraseid nalju sealmaal enam rääkida ei tohi... Sad
Vasta
#77

(13-09-2019, 08:04 AM)alfredo Kirjutas:  Ükspäev poes oli vastas puhta must tegelane... ...Aga järgmine ostja küsis talt midagi, mis väljus tavalise viisakuse piiridest. Vot siis jooksis armulisel protsessor kinni, vajutati nupule ja oodati vahetuse vanemat või kes see neid seal karjatab...
Enne kui tõenäoliselt sisserännanud musta mehe keeleoskusele tähelepanu juhtida peaks meelde tuletama, et meil siin terve seltskond slaavikuid, kes terve elu Eestis elanud, aga riigi keelt ikka ei oska ja ei tahagi osata. Näide (sobib hästi naljanurka):

https://www.postimees.ee/4409515/keelein...va-tootaja

Mis siis veel mustast mehest rääkida kui "eluaegsedki" sellega hakkama ei saa Big Grin
Muidugi peab ka välja tooma seda, et müüja töö suurpoe kassas on niivõrd alamakstud, et sinna ongi inimest raske leida.
Vasta
#78

teeks nüüd sedasi, et vähemalt tehnikafoorumis, ei hakka päevitunud ja/või hõlsti mähitud tegelaste siia toomist õigustama.
ühte liiki parasiidi siin olemasolu ei ole kuidagi seotud teise liigi sisse toomisega.
Vasta
#79

Kloune on siin teemas küll palju aga nalja vähe...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#80

(13-09-2019, 09:30 AM)diesel Kirjutas:  teeks nüüd sedasi, et vähemalt tehnikafoorumis, ei hakka päevitunud ja/või hõlsti mähitud tegelaste siia toomist õigustama.
ühte liiki parasiidi siin olemasolu ei ole kuidagi seotud teise liigi sisse toomisega.

Paluks näidet, kus siiatoomist õigustatakse? Luulud?

Ka mulle ei meeldi, et meie elu mittemõistvad siia ronivad. Nahavärvist sõltumatult. Aga ilkuda sel teemal vaid nahavärvi alusel pole mõistusega liigile ka kohane.

Heh, sai nali ka koheWink

Aga ilmselt on suhtumine meile juba maast-madalast sisse kodeeritud. Paljudel on esimeseks haridusasutuseks lastesõim.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne