naljanurk 3

Ma kunagi Soomemaal  küsisin ühe päris süsisüsimusta  taksojuhi käest otse, et kas teda näiteks solvaks kui talle "neeger" ütlen.  Vastuseks irvitas naa et pea-aegu pää pooleks  oleks läind: "..miks peaks? Ma olengi ju neeger. Ma olen Nigeeriast pärit!" Big Grin Selge pilt, ei pea keegi solvuma ega solvama.

loll on loll olla.
Vasta

Käib rannas naisterahvastega suhtlemas nohiku olemisega meesterahvas ja edu tal pole.
Keegi just vaenulik ei ole aga enamasti teda ignoreeritakse.
Jõuab siis vetelpäästja juurde, kes on selline naise unistus.
On olemas musklid ja ka naised ümbritsevad teda.
Hakkab siis nohik asja uurima, et miks sulle mimmid tormi jooksevad aga mind eiravad?
Vaatab siis vetelpäästja meest ja nendib:
"Sa pole piisavalt hästi varustatud. Homme käi poes, osta sellised liibuvad speedod jalga ja selline rusikasuurune kartul püksi ning asi muutub kohe."
Järgmine päev mees tagasi, speedod jalas ja kartul püksis, kuid edu just pole.
Kui enne naised eirasid teda, siis nüüd lausa väldivad ja isegi irvitavad.
Jõuab siis vetelpäästja juurde ja küsib, et "Mida ma valesti teen???"
Vetelpäästja vaatab ja siis nendib:
Muidu on kõik õige, aga kartul käib ettepoole mitte taha!"
Vasta

Asi võtab tõsise pöörde...
venemaa lasi välja raketi Ameerike pealinna Washingtoni suunas.
Loodetavasti ei järgne vastust...
https://twitter.com/i/status/1638263324646227972
Vasta

Huvitav, kas Washington asub sama maja viimasel korrusel, sest ei tundu, et see hirmus rakett väga kaugemale jõuaks? Big Grin Sellisel juhul vastab Washington ämbritäie veega.

Aga minu poolt ka üks jutuke.
Juku küsib isa käest, et issi, kuule, kuidas seda vorsti õigupoolest tehakse?
Isa vastab, et see väga lihtne, selle jaoks on üks masin- pistad ühest otsast lamba sisse ja teisest otsast tuleb vorst välja.
Juku siis kratsib kukalt, et oot, mismoodi?
Isa siis uuesti, et no mis seal siis keerulist on? On selline masin- ühest otsast pistad lamba sisse ja teisest otsast tuleb vorst välja.
Juku mõtleb veidi aega ja küsib siis, et kas selline masin ka olemas on, et pistad vorsti sisse ja lammas tuleb välja?
Isa siis vastab, et jah, on küll, see on sinu ema!
Vasta

Tiba õrnemast soost  Wink
             
Vasta

   
Vasta

Miks Indias praktiliselt pole abielurikkumisi?

See on seepärast, et peigmehele kingitakse püss, aga pruudile tehakse punane täpp otsaette.
Vasta

Kaks venelast jälgivad kangi alt lähenevat Ukrainlast ja üks ütleb, et "Kui lähemale tuleb anname tappa talle!"
"Anname jah!" on ka teine päri.
Kui Ukrainlane lähemale jõuab haarab teist venelast kahtlus: "Kuule, see on igavene suur Ukrainlane, äkki saame hoopis ise?..."
"Mille eest meie peaks saama?" imestab esimene.
Vasta

Zil 965 

   

Tundub fotoshop?
Vasta

(25-03-2023, 14:20 PM)samodelkin Kirjutas:  Zil 965 



Tundub fotoshop?
Ei tundu. See on analooge mitteomav sõiduk.
Vasta

Lihtsalt niisama.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Pilt (pildid)
   
Vasta

Küsimus ARK sõidueksamilt: Mis suunas alustab liikumist punane auto?
[attachment=97145]
Vasta

Erinev valulävi erinevatel spordialadel:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Poliitik, elektrik ja insener on alustanud tulist vaidlust kelle elukutse on vanem:
"Alguses oli kaos ning pimedus ja jumal ütles: "Saagu valgus!"
 Seega olid juhtmed juba veetud ja lamp paigas!
See on puhtalt elektritöö!"
"Aga siis lõi jumal maa ja taeva ning selle taga oli puhtalt inseneritöö!"
"Poisid, poisid, mis te arvate et see kaos ja pimedus tekkisid ise või?"
Küsib poliitik...
Vasta

   
Vasta

Õige traktorimees ju teab, millega tegemist on ja võtab kaasa ainult sinise traktori tegemiseks vajalikud asjad. Elementaarne. Big Grin

Do'nt panic
Vasta

Nüüd sain kinnituse, et küsimuse - kui palju maksab punane auto - on võrukad välja mõelnud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Oot, aga mis põhimõtteline vahe on sinise või siis valge/rohelise/punese vene traktori käivitamises? Minu mälestuses nad kõik käivitusid kas mäest alla tõugates või järel vedades. Oranžidel oli mingi nööriga (mässid ümber ja tõmbad) käivitus ainult - see on meelde jäänud  Toungue
Vasta

(30-03-2023, 15:13 PM)maaks Kirjutas:  Oot, aga mis põhimõtteline vahe on sinise või siis valge/rohelise/punese vene traktori käivitamises? Minu mälestuses nad kõik käivitusid kas mäest alla tõugates või järel vedades. Oranžidel oli mingi nööriga (mässid ümber ja tõmbad) käivitus ainult - see on meelde jäänud  Toungue

No noorest peast sai sinist käivitatud asfaldiplatsil üksinda lükates. Omalegi uskumatu aga sai mitmel korral tehtud kui sai sissemagatud ja kedagi appi võtta polnud. P.S. Abiks oli väike kallak nii 10-15 cm ca 30 meetri kohta.
Vasta

Mina jällegi olin sinisega pidevalt hädas ja oranziga tõmmates pidi ikka väga palju hoogu võtma et sinise rattad lohisema ei hakkaks. 
Keegi ei õpetanud ka mind, millised iseloomu jooned sel on, oranz on palju lahkema olekuga. 

Ju siis oleks pidanud sinisele valama paaki sinist kütust. Kollane vist ei sobi sinna.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne