naljanurk 3

Oleks vaid 3D printer, saaks kõigile oma teha...
Vasta

https://www.facebook.com/groups/57182718...590608373/
Vasta

Nali on kus? Mähkmetorte on juba iidamast-aadamast katsikutel käimiseks tehtud.
Vasta

(21-03-2024, 16:28 PM)wax Kirjutas:  Nali on kus? Mähkmetorte on juba iidamast-aadamast katsikutel käimiseks tehtud.
Iga lasteaia laps teab, et kui keegi ütleb kaka või pepu peab naerma Big Grin Toungue
Vasta

Eile sattusin Postimehes Soovi pildiribal huvitavat asja nägema (kahju, et ei taibanud skriinšotti teha). Nimelt kõrvuti oli kaks kuulutust, ühel: erinevad merisead 45€, teisel: küülikud 5€. Siit targematele kaasforumantidele matemaatikaülesanne: kui merisiga maksab 45€ ja küülik 5€, siis kui palju peaks maksma lehm? Arvestades seda, et merisiga kaalub 0,0012t, küülik 0,0025t ja lehm, ütleme, 0,75t.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(24-03-2024, 12:26 PM)Mossemees Kirjutas:  Eile sattusin Postimehes Soovi pildiribal huvitavat asja nägema (kahju, et ei taibanud skriinšotti teha). Nimelt kõrvuti oli kaks kuulutust, ühel: erinevad merisead 45€, teisel: küülikud 5€. Siit targematele kaasforumantidele matemaatikaülesanne: kui merisiga maksab 45€ ja küülik 5€, siis kui palju peaks maksma lehm? Arvestades seda, et merisiga kaalub 0,0012t, küülik 0,0025t ja lehm, ütleme, 0,75t.
Müüja peab mõned tuhanded peale maksma, et sa lehma ära viiks.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Mees läheb ehituskaupade poodi:
- võtaks ühe rulli seda kaablikõri, siis neid kruvisid ja düübleid kah, üht 8mm kivipuuri oleks ka vaja ja... võtaks ühe noa ka. Kõri lõikamiseks.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Idanaabri nalju.
https://www.facebook.com/reel/1153355896031952
Vasta

Kalamees küsib teiselt, miks nii kurb täna?
Unustasin meie pulmapäeva ära. 
Ei tasu tühja pärast kurvastada, kas mäletad näiteks esimese kala püüdmise kuupäeva?
Jah, väga hästi.
No näed aga kala ei mäleta!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Löustast.    

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Muidu tore masin aga enne piltide ja video tegemist võiks ikka masina ära pesta ja rooli otseks keerata.

Projekt: BMW X66 GAZ M53

Ma loodan, et inimesed loevad, kuhu teemasse ma selle postituse tegin.
Vasta

[Pilt: 008e135121b0a8ab.jpg]

Seaduse järgi tarbijainfo ka maakeeli.

-Ärge tulistage! Ma olen mehaanik!

-Kas Sa vahetaksid ära meie kolmeliitrise Ducato hõõgküünlad?

-Tulistage (parem)!
Vasta

Kes mäletab? Tallinna kaunistas ka pikka aega umbes selline aed, ainult valgest kivist.

   
Vasta

Selline asi müügil. Big Grin    

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

(01-04-2024, 16:22 PM)samodelkin Kirjutas:  Kes mäletab? Tallinna kaunistas ka pikka aega umbes selline aed, ainult valgest kivist.

Peterburi teel mõtled? Smile

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

(02-04-2024, 06:19 AM)Maamees Kirjutas:  Peterburi teel mõtled? Smile

Siis oli neid rohkem? Minu poolt nimetet ehituskonstruktsioon kaunistas Tuisu tänava sõjaväeosa.
Vasta

läks meenutamisek ära aga ei tea Peterburi tee aeda ja Tuisu tn aeda
aga meenub, et praeguse Ülemiste keskuse aed Tartu mnt küljes ja Sikupilli keskuse aed tartu mnt ääres olid sellised nagu pildil.
lapitud segamini paekivi ja tellis ning mida kõike veel kätte sai ja kokku visati.
Seda siis muidugi enne kui need keskused sinna üldse tulid.
Vasta

(02-04-2024, 15:12 PM)samodelkin Kirjutas:  
(02-04-2024, 06:19 AM)Maamees Kirjutas:  Peterburi teel mõtled? Smile

Siis oli neid rohkem? Minu poolt nimetet ehituskonstruktsioon kaunistas Tuisu tänava sõjaväeosa.
Tondi sõjaväelinnakusse Nõukogude ajal tekkinud ehitiste ja hoonete juures on üldse midagi maavälist, ebainimlikku. Olen näiteks veendunud, et olendid, kes sinna majad ehitasid, ise treppe ei kasuta. Tõenäoliselt ei tunne tolle tsivilisatsiooni esindajad ka ratast ega inimesele omaseid tööriistu. Puitdetailid nt aknaraamid on kohati lahendatud murdmistehnikas.

EDIT: Treppidest veel: meenus, et kassidele-koertele paistsid sellise nurgaga trepid sobivat. Ehk oli ka nende ehitiste loojatel enam jalgu kui inimesel?
Vasta

Kui keegi tahab autentset trepielamust saada, siis soovitan külastada Taktikalise Laskmise Keskuse tiiru aadressil Nõlva uulits 9. Haigekassa kehtivuses on soovitav eelnevalt veenduda.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

See mõistatuslik tsivilisatsioon oli ka kindlalt veendunud et paralleelsed sirged ikka ristuvad -
selles veendun iga kord kui oma kortermaja keldris käin ja tugiposte vaatan ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne