naljanurk 3
#21

Teadlased on välja arvestanud, et Venemaal laseb jalakäijaid ülekäigurajal läbi 18 protsenti autojuhtidest. Juba varem olid teadlased välja arvestanud, et Putinit riigipeana toetab 82 protsenti vene rahvast. Ei pea olema just eriline tuumafüüsik, et need protsendid kokku liita ja siis sellest midagi arvata.
Vasta
#22

Vasta
#23

https://www.lugejakiri.ee/uuring-enne-ke...esportlane

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#24

Ma arvan,et seda videot vaadates pole isegi tõlget vaja.
Tundub olem reaalne elu.Õnneks pole mul sellist paska ette tulnud-
Naljanurka,Kuid lugu tõsine.
Кто обосрался?

https://varlamov.ru/3537760.html
Vasta
#25

https://m.youtube.com/watch?v=22O4FXKoRqs

Kui tuppa vaja.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#26

   
Vasta
#27

   
Vasta
#28

Jalutab Jeesus Kristus paradiisis. Vastu tuleb nuttev vanamees.
-Miks sa nutad,küsib Jeesus.
-Ma olen vaene õnnetu puusepp, keegi mind ei armasta, ei tea ega mäleta. Minu poega teavad,mäletavad ja armastavad kõik, aga mind mitte.
Jeesus Kristus astub lähemale.
-Isa?!
Vanamees kissitab lühinägelikke silmi:
-Buratino?!

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#29

Külakosti FB-st, teemaks ENSV aegne medkontroll kroonuealistele.

"Tilliparaadiks kutsuti. Seisime rivis. Arst kontrollis üle ja medõed vahtisid kõrval. Nalja sai ka. Ühel poisil vedas vinna. Tohter koputas kohe oma kummihaamriga pihta. Muhu poiss ütles seepeale - mis tast peksad, see'p käigi maas."

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#30

Sügis tuleb ka sel aastal. Kuidas õunasaagiga lood on- veel ei tea.
Aga selline näeb välja tõeline õunapommi valmistamise retsept.

   
Vasta
#31

Leia liikuvalt pildilt mõnigi erinevus


Vasta
#32

- Punamütsike, kuhu sa lähed nii suure kotiga? ... Küsis kuri hunt.

- Kurat küll! Raseerimine oli vist fekaal plaan. ...  Mõtles jõuluvana.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#33

Grammatika ja reaalsus -

   
Vasta
#34

Mees kõnnib mööda tänavat. Näeb, uus pood ja astub sisse.
Poodi sisenedes on tal kohe vastas naeratav müüja: “Tere päevast! Mul on au teid tervitada meie kaupluses! Mis oleks härra sooviks?”
“Noh, kindaid oleks vaja…”
“Siis, härra, palun sinna osakonda.”
Mees läheb.
“Tere, mulle oleks kindaid vaja!”
“Kas härra soovib suviseid- või talvekindaid?”
“Ikka talve omi.”
“Ahaa, siis palun sinna osakonda, mu härra!”
Mees atub järgmisse osakonda:
“Tere, mulle oleks talvekindaid vaja!”
“Kas soovite villaseid kindaid või nahast?”
“Nahast!”
“Selge! Siis on teil vaja, näete, sinna osakonda minna!”
Mehel hakkab juba närv mustaks minema, aga läheb siiski näidatud osakonda.
“Tere! Mul oleks nahast talvekindaid vaja!”
“Kas härra soovib naturaal- või kunstnahast kindaid?”
“Loomulikult naturaalnahast!”
“Need te leiate siit vastast osakonnast!”
Mees tunneb, et närv hakkab veelgi rohkem pingule tõmbuma, kuid läheb siiski.
“Tere! Mulle oleks naturaalnahast talvekindaid vaja!”
“Kas trukkidega kinnitustega?”
“Just, just, TRUKKIDEGA!”
“Palun, härra, sirutage käsi ette ja ajage sõrmed laiali!”
“Olge lahked!”
“Tänan! Teil on vaja minna kõrvalosakonda. Näete sinna, härra!”
“No mida kuradit! Keda krt te mõnitate? Andke lõpuks ometi need kindad ja ma lähen minema!”
“Palun ärge ärrituge, härra! Me tahame teile müüa konkreetselt just täpselt seda, mida te soovite. Et te saaksite maksimaalse naudingu tehtud ostust! Kas te soovite kindaid just sellesama mantli juurde?”
Mees venitab vihaselt midagi “jaa” taolist ja astub sisse järgmisse osakonda.
“Tere! Ma tahan osta selle mantli juurde ja nende käte otsa naturaalnahast, trukkidega talvekindaid!!!”
“Meil on trukkide kõrvale pakkuda ka lukuga kindaid…”
“MA TAHAN TRUKKIDEGA!!!”
“Siis, palun teid, härra, selle müüja juurde seal!”
Samal hetkel avaneb välisuks ja sisse tormab meesterahvas, kollane tuluke silmis, ja hoiab enda ees nö. “juurtega” koha pealt rebitud vetsupotti, mida “kaunistavad” tilkuvad torud ja glasuurplaatide tükid…
Veel enne letini jõudmist ta röögatab:
“Näete, selline ongi mu peldikupott! Siia ma ku**n ja si**n! Oma pe***t ma näitasin teile juba eile!!! Kurat, kas ma nüüd lõpuks saan oma si**majja paberit või mitte?!?!”

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#35

Roppuste tsensuur tuli foorumis just jutuks. Meenus, kuidas aastaid tagasi sai mingi aeg kalale.ee foorumit loetud ja seal oli teatud kasutajatel kombeks kasutada väljendeid "nahh","nahh atsjuda" jne. Tuleb tunnistada, et sai siis mingi aeg heas tujus kodus olevale järelkasvule ka käratatud "nahh atsjuda", et arvuti taha pääseda. Mingi aeg hiljem lõunanaabrite lastepargis marssis järelkasv meeste wc ukse juurde, avas selle ja käratas: "nahh otsjuda!" Pissuaaride juures olnutele tuli kaks väga omapärast nägu pluss üks kraanikausi juurest. Tegin nägu, et mina seda last ei tunne....
Vasta
#36

Käisin Kuusalus Näkissepa juures külas ja ajasime seal parasjagu juttu kui järsku helistas naabrinaine. Küsis kus ma olen. Ütlesin,et Kuusalus. Tal tuli kohe hea nali meelde.

Dispetser hommikul ütles autojuhile: "Kuule mine too kuus alust kive!"  Läheb siis pool päeva mööda ja autojuht helistab dispetserile:" Ma olen nüüd Kuusalus,kustkohast ma need kivid siit peale võtan?"
Krt! "Ma käskisin sul kuus alust kive tuua mitte Kuusallu sõita!" 

Näkissepp veel seda lugu ei teadnud ja ütles: " Peab selle meelde jätma."
T.
Vasta
#37

Toungue kaua veel vastu peab

võib küsida miks esiklaas nii äkane on,
vot see on naljanurga teema,
keegi on kankud segamini ajanud,
ja ad blud,lisanud klaasipesu paaki.
võiks küsida kaasfoorumlase hulguse käest,kuidas on
sellise kraamiga bussi pesta...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#38

Suure tähe tähtsusest.

   
Vasta
#39

(18-08-2019, 22:25 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Käisin Kuusalus Näkissepa juures külas ja ajasime seal parasjagu juttu kui järsku helistas naabrinaine. Küsis kus ma olen. Ütlesin,et Kuusalus. Tal tuli kohe hea nali meelde.

Dispetser hommikul ütles autojuhile: "Kuule mine too kuus alust kive!"  Läheb siis pool päeva mööda ja autojuht helistab dispetserile:" Ma olen nüüd Kuusalus,kustkohast ma need kivid siit peale võtan?"
Krt! "Ma käskisin sul kuus alust kive tuua mitte Kuusallu sõita!" 

Näkissepp veel seda lugu ei teadnud ja ütles: " Peab selle meelde jätma."
T.
Mul juhtum elust enesest. Töötasin kunagi sellises kohas nagu Reola. Ja siis ühel ilusal laupäeval üks suur haagisega rekka värava taga. Läksin asja uurima, masin oli Tšehhi numbritega, juht eriti inglise ega isegi mitte vene keelt ei osanud. Aga noh, kuidagi ikka selgeks tegi, et mingit firmat otsib ja kas ma äkki tean, kus see siinkandis olla võiks. Ma ei mäleta enam, mis selle ettevõtte nimi oli, aga sellenimelist sealkandis ma tõesti ei teadnud olevat. Rekkavend ka segaduses - no peab ju olema! Toob siis kabiinist mingi saatelehe ja näitab selle peal aadressi. Nuujahh... Tõin siis oma autost Regio atlase ja näitasin, kus Roela on, sai vist see lehekülg isegi koopiamasinal paljundatud ja tšehhile kaasa antud ja seletatud, et Reola ja Roela pole päris üks ja seesama. Loodetavasti ei aja järgmine kord Torinot ja Torniot segi...

Veel üks lugu, kunagi ühest huumorikogumikust loetud. Juhtunud sügaval nõukaajal Tallinna kiirabis.
Tuleb kiirabijaamas dispetšer autojuhtide puhketuppa ja palub, et aidake, mehed, kus on Tallinnas Puju tänav? Otsin tänavate registrist ja igalt poolt, no ei ole. Aga väljakutse sinna ometi tuli. 
Ei oska ka autojuhid aidata, keegi sellist tänavat ei tea. Igatahes sant lugu, kusagil on inimesel halb, aga abi saata ei saa. Keegi pakkus, et ehk oli Paju tänav, aga helistaja ikka olnud korrutanud selgesti, et Puju ja Puju. Ei osatudki midagi peale hakata. Kuni siis vast nii tunni aja pärast marssis kiirabijaama sisse üks vihast puhisev umbkeelne vanamehenäss, kusagilt aia küljest ära kangutatud tänavasilt kaenla all, mille ta siis pea kohale tõstis ja röögatas:
"Есть такая улица в Таллине!"
Ja sildil oli kirjas:

Püü
Пюю

Eks siis võetud papi ka auto peale, sõidetud koos abivajaja juurde ja hiljem aidati ka silt tänavanurgale tagasi naelutada.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#40

(18-08-2019, 22:49 PM)Roland Kirjutas:  Toungue kaua veel vastu peab
...
võiks küsida kaasfoorumlase hulguse käest,kuidas on
sellise kraamiga bussi pesta...
Piisab ainult pesemata kanistrist, et puhtast veest saaks kusi... Lähed aknalt linnus--ta pesema ja ikka hullemaks läheb ja veel hullemaks jne. 
[Pilt: HwwaA7973ePOOvPYhGQf6Js4JttcGe5m8NrL6y_w...94-h663-no]


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne