Mini villise ehitus
#21

Kas NII VINGE projekti puhul oli ka vähemalt hetkeks mõte tagasild sõltumatuks teha? See ühe puksi peal kõlkuv lahendus tõmbab muidu 5+ reitingust ikka täitsa palju alla....
Sorry, ma olen sündinud opositsionäär ilmselt.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

(24-12-2019, 23:28 PM)Marko Kirjutas:  Kas NII VINGE projekti puhul oli ka vähemalt hetkeks mõte tagasild sõltumatuks teha? See ühe puksi peal kõlkuv lahendus tõmbab muidu 5+ reitingust ikka täitsa palju alla....
Sorry, ma olen sündinud opositsionäär ilmselt.
Ma ei näe sellisel asjal mitte mingisugust mõtet! Ma teen selle masin lastele ja miks asi nii keeruliseks ajada? Kui netis surfata siis paljud sellised projektid on vapsee ilma vedrustuseta Big Grin nii väiksel kiiruse juures pole sellest eraldi vedrustusest suurt tolku miskit! Aga eks kõike saab tulevikus muuta ja paremaks teha kui selleks muidugi vajadus tekibWink hetkel teen otse atv raamile ja vaatan kuidas toimetab Cool
Vasta
#23

Selliste projektid puhul on ju aeg kõige kallim tegur  ja see on enamus inimestel kõige piiratum ressurss,sest üle mõeldes ja ehitades võib juhtuda ,et see kellele seda ehitatakse kasvab asjast välja.Ehitamaks seda asja sõltumatu vedrustusega oleks mõistlikum juba teist alust kasutada .
Vasta
#24

Kapotialla vaheseinad paigas ja roolilatt all! Nüüd peaks miski rooli peale mõtlema ja siis vaja käigukang kuhugi sobitada! Teen homme roolisüsteemist ka mõne pildi. Algne plaan oli sapika rooli karpi kasutada aga see liiga suur ja otsustasin siis muruniiduki reduktori kasuks Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#25

See on ÜLIMALT VAHVA, et üks isa oma laste jaoks nii palju tahab ja viitsib teha, tõsiselt!  Cool
Vasta
#26

Ülimalt äge ettevõtmine. Lastel vea, et neil selline vahava isa on!
Vasta
#27

(27-12-2019, 01:13 AM)m401 Kirjutas:  Ülimalt äge ettevõtmine. Lastel vea, et neil selline vahava isa on!

Lihtsalt normaalne .Emme koob heegeldab ,Issi ajab oma rida. Rolleyes
Vasta
#28

Mul on mõned mängukonsoolide roolid kui vaja. Tasuta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#29

(27-12-2019, 02:20 AM)Marko Kirjutas:  Mul on mõned mängukonsoolide roolid kui vaja. Tasuta.

Vaatasin. Et villisel on originaalis vapsee lihtne rool Big Grinja mul peaks kuskil kardi vana rool olema äkki saan sellest miskit!
Vasta
#30

Kapott hakkab ka vaikselt kuju võtma Cool


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#31

Roolivärk paigas ja keerab aga täiesti valepidi Big Grin Big Grin Big Grinet siis vasakule keerates läheb masin paremale ja vastupidi Big Grinvaja süsteemi vähe ringi teha ei old nii tark. Et kohe alguses vaadata Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#32

(27-12-2019, 23:06 PM)Rebane112 Kirjutas:  Roolivärk paigas ja keerab aga täiesti valepidi Big Grin Big Grin Big Grinet siis vasakule keerates läheb masin paremale ja vastupidi Big Grinvaja süsteemi vähe ringi teha ei old nii tark. Et kohe alguses vaadata Big Grin

Pane varras karbist ettepoole ratast Ehk aitab. Smile
Vasta
#33

(28-12-2019, 00:11 AM)linnuke Kirjutas:  
(27-12-2019, 23:06 PM)Rebane112 Kirjutas:  Roolivärk paigas ja keerab aga täiesti valepidi Big Grin Big Grin Big Grinet siis vasakule keerates läheb masin paremale ja vastupidi Big Grinvaja süsteemi vähe ringi teha ei old nii tark. Et kohe alguses vaadata Big Grin

Pane varras karbist ettepoole ratast Ehk aitab. Smile
Pole ruumi eespool Big Grin aga teen homme ühe vahe ülekande ja panen pikema rooli otsa, juba mõtlesin süsteemi välja ja ruumi ka jagub seal täpselt.eks homme selgub kuidas toimetab...
Vasta
#34

Plaan siis sedasi keeramise mure lahendada....


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#35

Vähem vidinaid on alati parem. Kas hooba teise ratta külge ei saa viia? Oleks kohe korrasju....
Foto on antud kontekstis kahjuks täiesti kasutu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#36

(28-12-2019, 00:51 AM)Marko Kirjutas:  Vähem vidinaid on alati parem. Kas hooba teise ratta külge ei saa viia? Oleks kohe korrasju....
Foto on antud kontekstis kahjuks täiesti kasutu.

See koht kus nooled on joonisel see liigub vasakule ja paremale ja on rooli karbi võlli otsas! Kui viin hoova teise ratt kylge siis ei muutu midagi...
Vasta
#37

Minu paha neh. Pole vaja mitme asjaga korraga tegeleda.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#38

(28-12-2019, 01:05 AM)Marko Kirjutas:  Minu paha neh. Pole vaja mitme asjaga korraga tegeleda.

Big Grin
Vasta
#39

Kas roolikarpi 180 kraadi sama koha peal keerata saab. Praegu on hoob all, keera hoob ülespoole ja ta liigub õigesti. Ilma uue vahetükita. Muidugi kui roolikarp ise vastu ratast käima hakkab, siis ehk annab karpi nihutada teise ratta suunas. Rooli sammas ja rool ise jäävad küll veidi viltu.

Lisan pildi oma mõttest.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#40

(28-12-2019, 01:27 AM)aavu Kirjutas:  Kas roolikarpi 180 kraadi sama koha peal keerata saab. Praegu on hoob all, keera hoob ülespoole ja ta liigub õigesti. Ilma uue vahetükita. Muidugi kui roolikarp ise vastu ratast käima hakkab, siis ehk annab karpi nihutada teise ratta suunas. Rooli sammas ja rool ise jäävad küll veidi viltu.

Lisan pildi oma mõttest.
Vaatan testin täna. Mul väga palju seal ruumi ple kuna käigusüsteem tuleb ka kohe rooli kõrvale  Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne