eks ka mõni minu põrutaja/projekt
#1

siin siis mõned pildid minu paugutajatest, see pill lükati 70.kümnendate alguses lihtsalt kogu täiega kuuri alla ja seal ta siis selliseks muutus kuna ei tuldud selle peale et seda võib veel kunagi vaja minna

Parimat, Sander
Vasta
#2

siin siis veel mõned pildid minu 633-est

Parimat, Sander
Vasta
#3

siin siis selle andmed

Parimat, Sander
Vasta
#4

siis üks põllukas
see masin siis minsk M-1-M/A mootoriga, ja roosa porilaud pole minu vaimusünnitis

Parimat, Sander
Vasta
#5

siin siis üks minuteada vana saksa mopeedi raamiga moskva agrekaatidega tsikkel, Äkki keegi oskab raami kohapealt aidata, ees olla kunagi olnd vedruga amort

Parimat, Sander
Vasta
#6

ja muidugi on ka veel minu sõiduminsk ja vastrestaureeritud Riga 7 aaaa ja muidugi ei saa unustada ROYAL ENFIELD´i

Parimat, Sander
Vasta
#7

Kahel viimasel postitusel pole pilte küljes Sad
Vasta
#8

Täpsustuseks, Jawa pole 633 vaid on mudel 353. Komplektsus on hea, kuid õige küljekaane (nupuga) leidmine võib keerukaks osutuda.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#9

see moskva mootor ootab ise aega millal ma viitsin ta raami kokku keevitada ja talle agrgaadid külge panna. PS sellel mootoril on see pulk mille külge kinnituvad käiguhoob ja käivitushoob katki

Parimat, Sander
Vasta
#10

ega kellegil ei leidu minu Jawa 353èle uusi või enamvähem korras külje jarpe. või annaks teada kus keevitatakse neid, sest mul on aku kogu ühe kaane ääre ära söönud

Parimat, Sander
Vasta
#11

ja veel oleks huvitatus sumpadest koos leegikatega

Parimat, Sander
Vasta
#12

tee rigast pilti!
Vasta
#13

mul 1 vana jawa küljekarp on olemas

Cool
Vasta
#14

on see nupuga ?

Parimat, Sander
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne