Nõukogude Buick

Polsterdamine käib täie hooga.
   
   
   
   
Vasta

Kuidas velgede teema lahenes? Kas piltide järgi tehti mingid joonised, mõõdud? Ostas praegu kahuri rattad oksjonil, rehv vist "õige" mustriga. https://www.osta.ee/1939god-53-k-190224655.html
Vasta

(27-02-2023, 13:58 PM)Brrr Kirjutas:  Kuidas velgede teema lahenes? Kas piltide järgi tehti mingid joonised, mõõdud? Ostas praegu kahuri rattad oksjonil, rehv vist "õige" mustriga. https://www.osta.ee/1939god-53-k-190224655.html
 Velgi siin Eestis vist teha ei õnnestu. 2 aastat olen oodanud. Tõenäoliselt töö läheb Ukrainasse. Nende kahuri velgedega pole küll midagi peale hakata. Mul selliseid pööningol, ehk GAZ A omasid mitu tükki.
Vasta

Uksed hakkavad siis sellised välja nägema.
   
Vasta

Nagu nãha siis sõiduk nägi pikemalt päevavalgust, tõsi, peategelase rattad teed ei puudutanud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Saika eile mööda sellest sõidetud. Igati bling.
Vasta

Oleme lõpusirgel. Vaja veel kapott külge saada aga sellega ka probleeme, selgus, et mõned pisividinad puudu. Veelkord peab mainima, kui teist autot kõrval ei oleks olnud, siis seda autot poleks valmis saanud.
   
Vasta

Pärast kolmepäevast jama, mille käigus sai nii süütesüsteem kui ka karburaator ja eriti karburaator mitu korda maha võetud, uuritud, puuritud, reguleeritud jõudsime õnneliku finisini. Auto paugu pill. Proovisõidul selgus, et pidurid tuleb veel reguleerida. On need ju mehhaanilised ja tegu omajagu, et need kõik neli ratast korralikult tööle saada. Esmaspäeval peaks kohale jõudma ka mõned kummidetailid, siis saab esiotsa lõplikult kokku laduda. 

https://www.youtube.com/shorts/VNCpUoGZrJE
Vasta

Õnnitlen. Ilus auto on välja tulnud. 
Kohe näha, et pole venelaste kätetöö.
Vasta

(25-05-2023, 08:36 AM)twist Kirjutas:  Õnnitlen. Ilus auto on välja tulnud. 
Kohe näha, et pole venelaste kätetöö.
ära keera nuga haavas..  Smile

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Vägev! Ilus auto!
Vasta

Mõningatel andmetel Leningrad 1 ja mõningatel Legovoi 1, ehk lühendatult L-1 on peaaegu valmis. Jäänud on tagumiste akende sisemised puitraamid ja muidugi veljed. 
Täna tegin väikese tiiru ja pildistamise, muidugi Buicki velgedega. Üks tagavara ratas ka puudu aga see tuleb kunagi juba L-1 oma.
   
   
   
   
   
Vasta

Konkurendid ei maga:

https://www.youtube.com/watch?v=gMYHwIGIWpY
https://www.youtube.com/watch?v=jXgdzkDKD3A

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(12-07-2023, 20:26 PM)spitfire Kirjutas:  Konkurendid ei maga:

https://www.youtube.com/watch?v=gMYHwIGIWpY
https://www.youtube.com/watch?v=jXgdzkDKD3A
 See auto oli samas seisukorras mõni aasta tagasi USA-s müügis. Tegemist on üliharuldase mudeliga Buick Model 90L. Neid vaheseinaga autosid toodeti ainult tellimise peale ja valmistati mõnikümmend tükki. L-1 tehti tavamudeli Buick Model 90 järgi ja neil vaheseina ei olnud. Silma torkab ka vale esiembleem. On mindud lihtsama vastupanu teed.  Veljed mida mul ei ole on küll ilusti järgi tehtud.
Vasta

Lõpuks on veljed valmis. Kogu protseduur võttis kaks aastat. Originaalis kasutas tookordne Putilovi tehas 1931 a. Buick pick-up velgesid. Neid aitasid mul otsida ka paar USA fänni - tulemusteta. Eestist seda tööd kedagi ette ei võtnud. Lõpuks sai veljed tehtud sõjast räsitud Ukrainas. Nüüd probleem, kuidas nad Ukrainast Maarjamaale saada. No kuidagi ikka.
   
   
Vasta

Veljed jõudsid juba ammu kohale aga talvel ei viitsinud tegeleda. Nüüd siis rattad all. Mõtlen veel, mis registreerimisega teha. Võtad arvele, siis sm. Võrklaev tahab hirmsasti lüpsma hakata. Isegi kui musta numbri autod sellest maksust vabastatakse, siis sellele autole musta numbrit ei anta, polevat õige identiteet. Tegu niikuinii museaaliga ja sõitma vaevalt lähen, kuigi vahel võiks. Nüüd seisan nagu kahe heinakuhja vahel. Jätta registreerimata ja võibolla vajadusel maksta hull esmaregistreerimise tasu või hakata selle 92 aastat vana auto pealt aasta maksu maksma. Meil neid vanakesi 20 tk. ja kokkuvõttes tuleb hea summa. Asja teeb hullemaks see, et mõned on ka firma nimel. Paar viletsat telefoniga tehtud pilti ka. Suve poole ajan välja ja teen ilusamad.
   
   
Vasta

Firma nimel autodele saab määrata eraisikust vastutava kasutaja. Samadel alustel, nagu liisingfirmadele kuuluvatel autodel on vastutavad kasutajad.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne