1988 Ford Sierra 2.0 74kW

https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=12792
Vasta

Ehk on Scorpiol või mõnel teisel tolle ajastu Fordil sama udukas või reflektor. Nt sellel: https://www.ebay.com/itm/184539165232?ha...R-DQk8C8YQ 
näikse väga sarnane sisu olevat.
Vasta

Tegelikult vist väga pole mõtet tõmmelda, sest neist udukatest reaalselt nagunii halligi kasu ei ole 99.9% ajast. Kui stiili pärast külge panna, siis sellest ma saan aru. Aga valguse pärast on kordades tasuvam uued hella vms normaalse tootja esituled soetada vanade, täksitute ja väsinud reflektorite asemele. Tulemus üldjuhul üllatab meeldivalt. TYC vms odavtootja tulede kasutamisel võib ka üllatuda, aga pigem huvitavate valgusjänkude jms defektide üle.
Vasta

Mahnoga igati nõus- vana kooli autol pole udukas nagunii teab mis oluline. TYC või DEPO augutäitena- vähemalt töötab, kui must number oluline pole. Ja näe-ja-ole-nähtav- põhimõte- töötab vähemalt nähtavana Rolleyes
Vasta

Ükspäev avastasin, et hiinlastel on maruigav ja teevad isegi uunikutele mingeid tulesid/udukaid järgi. 

Peugeot 205 näiteks. https://www.aliexpress.com/item/1005003917620896.html
Kes teab, mis savist nad tehtud on, aga peegleid saab ju vast kasutada; võltskroomimine on neil odav. 

Ja kui isegi see terve asi ette korralikult riputada, kes see vahet teeks?
Vasta

Teeb ikka vahet. Mõni haritum TÜV onu või lausa patrullpolitseinik.
Harva küll, aga kui rahva teenritel juhtub igav olema, siis nad kontrollivad märgistust laterna klaasil, mida ali piltidelt ei leia.
Vasta

Autole on plaanis udukad lisada tõesti vaid välimuse arendamise eesmärgil. Mingit erilist kvaliteeti ma valgusvihu kohapealt kindlasti ei oota, peaasi, et tuled süttiks kui vahest tuju tuleb.

"Igal pool on parem kui kusagil mujal"
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne