Abipalve tagasideks

(22-12-2023, 12:33 PM)gruppen Kirjutas:  Mõttekäik, et foorum ja võim foorumis on rahva oma... ei saa seda siiski sellele foorumile laiendada. 

Selle, et siinne foorum on kasutajate oma, on foorumi omanik Svenson siia ise kirja pannud. Ta lisas veel. et vihkab seda kui teda omanikuks nimetatakse. Seega võivad foorumlased täiesti vabalt arutleda, et kuidas kvaliteeti parendada saaks. Need jutud on kusagil eespool mõne foorumi tulevikust rääkiva teema sees. Paraku on sellised teemad kõik nn õiglase ja erapooletu andministreerimise käigus suletud ja vajuvad tahapoole ning unustatakse ära, millest juba räägitud on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(22-12-2023, 16:34 PM)Marko Kirjutas:  
(22-12-2023, 12:33 PM)gruppen Kirjutas:  Mõttekäik, et foorum ja võim foorumis on rahva oma... ei saa seda siiski sellele foorumile laiendada. 

Selle, et siinne foorum on kasutajate oma, on foorumi omanik Svenson siia ise kirja pannud. Ta lisas veel. et vihkab seda kui teda omanikuks nimetatakse. Seega võivad foorumlased täiesti vabalt arutleda, et kuidas kvaliteeti parendada saaks. Need jutud on kusagil eespool mõne foorumi tulevikust rääkiva teema sees. Paraku on sellised teemad kõik nn õiglase ja erapooletu andministreerimise käigus suletud ja vajuvad tahapoole ning unustatakse ära, millest juba räägitud.

Siis ma julgeks öelda, et on küna lõhki. Osad omanikud tahavad ühtemoodi, teised omanikud teistmoodi. Ühed omanikud saavad nii postitada, teiste omanike postitusi kui kontosid kustutada. Teised omanikud saavad esimeste omanike kohta vaid postitusi kirjutada ja arutleda. See vist võtabki selle teema hästi kokku? 

Sellest konstanteeringust hoolimata, kasutaks juhust ja hetkel kõige kuumemat-loetavamat teemat ning sooviks kõigile toredaid jõule ja nendele, kes tähistavad pööripäeva - mõnusat pööriaega! Kassile Türilt sooviks aga spetsiaalselt NSU-sid (enda oma ei anna ära!)!
Vasta

Mina olen 100% nõus sellega et kõik poliitika teemad kohe sulgeda ja kustutada. Ja kõik postitajad võiks jälgida et rohkem oleks ikka tehnikateemalisi postitusi kui valitsuse, muusikamaitse või kaasliiklejate kirumise teemal.
Vasta

(22-12-2023, 12:14 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Tuleb tunnistada, et Aare R bännimine paneb mindki kukaltkratsima.
usutavasti ja loodetavasti on bänn siiski tähtajaline.
Vasta

Mida hullu ta korda saatis siis?
Vasta

(23-12-2023, 20:54 PM)tcumen Kirjutas:  Mida hullu ta korda saatis siis?

Küll ei tea aga see patt pidi palju suurem olema kui ma tegin kirjutades teemasse "Kas ostaksid omale elektriauto" et Haanja-Ruusmäe kandis pole juba nädal aega reeglitele vastavat elektrit saadaval olnud ja kuskil faasis on 60V aga teises üle 500.
Vasta

Minu seisukohast pole siin muud põhjust kui see, et mina olen Aare R. ja üks mode leiab minu postitused olevat TEMALE mittesobivad. Ongi kogu lugu.
Vasta

Mis ksf PlyVal'iga juhtus?

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Priit saab tunda suukorvi, aga erinevalt minust ei paindu ta nii kergesti. Eileõhtune pasandus seda ka küsis. Kahju muidugi, et muidu tark inimene niimoodi ära tõusebSad
Vasta

Kahjuks jäin ilma selle nägemisest.

[Pilt: FOMO-%E2%80%93-Fear-of-Missing-Out.png?r...C724&ssl=1]

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Foorumi it poolest ja muidu tulevikust rääkivad teemad kõik kinni, panen siia:

Vabanda, saad teostada ühe otsingu iga 30 sekundi tagant. Palun oota veel 2 sekundit, enne kui uuesti proovid.

Selline tekst tuleb kui ma olen avanud foorumi, venitanud kuidas venib, kirjutanud mida otsin ja siis üliaeglaselt enterit muljun. Robotil, mis loodud nendeks toiminguteks, kulub tegevustele murdosa sekundist! Sellel robotil, kellega võitlemiseks see piirang siin on. Ehk oleks võimalik seda aega natuke koomale tõmmata?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Ei hakka siin keegi meiesuguste fossiilide pärast midagi ringi tegema Sad Ega muu ei aita, kui peale küsimuse trükkimist käia võileiba tegemas või mõnda muud asja lugemas, et pooleminutine rahunemisaeg üle elada.

Jätan siia ka ühe ilusa näite foorumi taset alandavast isiklikust plärtsumisest liiklusteemast .

Mõeldakse oma peas välja mingi mõte, mida keegi pole öelnud ja siis lajatatakse kellelegi kolmanda pihta oma hinge kogunenud sapp. Kuulge, see pole üldse toreSad

Ning endiselt ei näe ma seda asjalike postituste laviini, mida minu ohjeldamine kolmepostitusesuukorviga pidi esile kutsuma....
Vasta

See Jesperi post oli muidugi liialdus, oleks võinud olemata olla, aga see sinu kägisemine teemal "gps järgi 87 km/h sõitmine (spido järgi 90) on liikluse takistamine" on ikka rumal küll Big Grin
Vasta

Nüüd siis uued pärlid. Võrklaev, Sina või?


(10-02-2024, 21:39 PM)Jesper Kirjutas:  A mis põhjusel see turvatöötaja peaks üle miinimumi saama? Ainuke vajalik oskus on käed selja peal tähtsa näoga ringi patseerimine, isegi riigikeelt pole valdav enamus vaevunud ära õppima. Töö on soojas ruumis veel pealegi.

Senikaua, kuni leidub laiskvorste, kes ühtegi päris ametit ära õppida ei viitsi, tehakse ka neid miinimumpalgalisi töökohti. Kui miinimumpalka piisavalt tõsta, et lollide palkamine enam ära ei tasu, siis tavaliselt need töökohad lihtsalt kaovad (nagu müüjad asendati automaatkassadega) ja lollid jäävad töötuks või liiguvad mingi ebameeldivama töö peale.




(10-02-2024, 23:18 PM)Jesper Kirjutas:  Päästjate palk tõusis eelmisel aastal 30%, aasta enne seda 12%, edasi ei viitsinud kaevata, aga ilmselgelt on see täna kõrgem kui 2011. aastal.


Meie hulgas peaks vast mõni päästetöötaja ka olema. Ehk ta kinnitab või lükkab ümber väite, et alates 2024 on päästja miinimumpalk 1631 €. Eelmise aasta keskmine (see on siis koos peadirektori 6400 € palgaga) oli 1685 €. Inimesele, kes peab töölepingu järgi minema eluohtlikku situatsiooni lahendama (ja kes senise kokkupuutumise järgi teevad alati rohkem, kui leping ette näeb!)...

Põhimõtteliselt läheb see mees/naine hommikul tööle teadmisega, et südaööks on parimal juhul maised jäänused surnukuuris. Inimene, kelle eririietus ja varustus kaalub 40+ kilo. Inimene, kelle tööülesandeks on olla kohal, kui järjekordse ülijuhi manööver-šedööver näpust läheb ja kellegi eluküünal kustub ning seejärel tuleb rümp kokku korjata.
Vasta

Kuna olen niiehknaa vastik vassist ja keskea ületanud mitteprogressiivne meesolend, siis ütlen siinkohal välja, et alla kahe kilo netos oleks lihtsalt piinlik maksta. Punkt. Punkt.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Omal terve rida päästjatest tuttavaid ja nad kõik teevad need kolm puhkepäeva valvekorra vahel mingit muud tööd mustalt, et enam-vähem normaalselt elada.
Vahetevahel saab neid selle palgatõusu ja kõrgete palkade jutuga tögatud ja lähevad nad õige tigedaks selle jutu peale, ei ole kellelgi palk tõusnud aga maakohas ei ole leida ametlikku tööd, et pension välja teenida.
Sama ka naiste puhul - ega midagi peale poemüüja või mõne firma laohoidja ameti leida pole. Koli jälle Tallinna ning maa jääb tühjaks.
Vasta

(11-02-2024, 11:29 AM)honkomees Kirjutas:  Omal terve rida päästjatest tuttavaid ja nad kõik teevad need kolm puhkepäeva valvekorra vahel mingit muud tööd mustalt, et enam-vähem normaalselt elada.
Vahetevahel saab neid selle palgatõusu ja kõrgete palkade jutuga tögatud ja lähevad nad õige tigedaks selle jutu peale, ei ole kellelgi palk tõusnud aga maakohas ei ole leida ametlikku tööd, et pension välja teenida.
Sama ka naiste puhul - ega midagi peale poemüüja või mõne firma laohoidja ameti leida pole. Koli jälle Tallinna ning maa jääb tühjaks.
Siin nagu miskit ei klapi, päästetöötajate (riigiteenistujad) palk on siiski väga hästi ja täpselt reguleeritud ja erasektori kombel kahe poole kokkuleppe kaudu ettenähtust vähem või "osa mustalt" maksta ei tohiks olla võimalik? Täpsemalt 2023. aastaks tõusis päästetöötaja miinimumpalk 1190 EUR pealt 1620 EUR peale (Viide). Meestele kellel palk pole üldsegi tõusnud saab ainus seletus olla, et varem 1,0 töökoht vähendati nüüd siis 0,73 peale, et palk oleks 1620 asemel 1190. Ma ei tea kas selline teguviis on avalikus sektoris üldsegi võimalik, aga sellisel juhul oleks ka täiesti loogiline, et antud 0,27 ülejäänud koha ja tööaja arvelt tehtaks mingit muud tööd.
Vasta

Ehk siin segatakse vabatahtlik pääste ja pääste omavahel sassi hetkel?
Vasta

(11-02-2024, 12:06 PM)deus Kirjutas:  Ehk siin segatakse vabatahtlik pääste ja pääste omavahel sassi hetkel?
Vabatahtlik saab palka ainult siis kui on väljakutsel, valves olles ei saa. Samas võibolla mõnes komandos saab.
Vasta

(11-02-2024, 12:17 PM)Kult Kirjutas:  
(11-02-2024, 12:06 PM)deus Kirjutas:  Ehk siin segatakse vabatahtlik pääste ja pääste omavahel sassi hetkel?
Vabatahtlik saab palka ainult siis kui on väljakutsel, valves olles ei saa. Samas võibolla mõnes komandos saab.
Vaheta palk sõnaga sissetulek, ma ise palka ei manininud aga miskipärast arvan, et siin tänu nende kahe sõna ristkasutusele ongi siin tekkinud situatsioon, et üks räägib vabatahtlikust, teine täiskohaga palgalisest jne jne. Ei pretendeeri kuidagi absoluutsele tõele, lihtsalt tähelepanu äratas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne