Jääsae teritamine
#21

Kui saad kusagilt pildi vene sihka sahka saeraami saelehest või selle hammaste profiilist oleks hea spikker. See saag võttis jääd nagu võid.
Kuigi seda saage ei saa täpselt samasse profiili viilida. Rauda  on vähe hambal aga järgi aidata annab.

(Üritan veel vihjata. Millegipärast mõned päevad tagasi visati see vihje prügikasti???)

Aquila captas non muscas.
Vasta
#22

(05-03-2023, 08:15 AM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Või veel rohkem hammaste kallet suurendama?
Ma prooviks hamba seda osa ka maha viilida. See, mis praegu paralleelne joonlauaga. Äkki aitab.

Su mõte on, et hamba ots peaks olema tera paksuse osas risti lõigatava pinnaga, mitte diagonaali teritatud nagu hetkel?

Jawa 360 + Velorex 560, 2x Vaz 2121, ETKVL autoroller
Vasta
#23

(05-03-2023, 15:28 PM)ratsoup Kirjutas:  
(05-03-2023, 08:15 AM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Või veel rohkem hammaste kallet suurendama?
Ma prooviks hamba seda osa ka maha viilida. See, mis praegu paralleelne joonlauaga. Äkki aitab.

Su mõte on, et hamba ots peaks olema tera paksuse osas risti lõigatava pinnaga, mitte diagonaali teritatud nagu hetkel?
Hamba tagumine osa on ju praegu risti aga võiks olla nagu hamba algus. Tundub, et kodus teritamine käis risti viiliga aga võiks proovida nagu hamba teraviku juures kallutatud viiliga. Seda, kas risti või diagonaali teritus on etem, mina ei tea. Lähtusin tehase teritusest, mida pole kodus jäljendatud. Pisiasi muidu aga võibolla pisut aitab.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#24

See kumba pidi seda hammast seal viilutud on minu hinnangul asja märkimisväärselt ei muuda. Ma arvan, et ma peaks seda hamba kalde nurka veel rohkem suurendama. Hetkel on pigem nii, et nühid rohkem kui võiks. Seda muret, et saag kinni jääb pole kuidagi. Teen varsti uued katsed. Ega seda jääd enam ka kauaks pole. Toungue

Jawa 360 + Velorex 560, 2x Vaz 2121, ETKVL autoroller
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne