Akumuruniidukite kogemusi
#21

Vähe kõrvale läheb aga elektriliselt käitavast lükatavast juhtmega niidukid rääkides siis naabri Makita nimega aparaat teeb oluliselt kõvemat häält kui minu Bauhausi Hurricane nimeline käkk. 
Ehk kindlasti on vahe markidel ja nende häältel. Häält teeb mootor ja teeb tera ka tühjalt käies ja korpuse kuju kas siis summutab või võimendab. Ehk akukatel on see samamoodi.
Vasta
#22

No Makita aku murukas undab ikka täitsa arvestavalt. Enamik häält tuleb ikka tera kandist. Kuulda on teda pea sama kaugele kui bensukat, lihtsalt toonid on teised (mahedamad).
Vasta
#23

(22-05-2023, 13:11 PM)taxopets Kirjutas:  No Makita aku murukas undab ikka täitsa arvestavalt. Enamik häält tuleb ikka tera kandist. Kuulda on teda pea sama kaugele kui bensukat.

...

Nagu ise ütled - teraSad Kui loobuda multšimisest ja kogumisest, võiks sirge tera olla vaiksem. Värskeltteritatud tera töötab ka vaiksemalt, kui nürikstaotud.

Naabrimehe raider 150 m kauguselt läbi heki matab enda alla 50 m kaugusel nähtaval töötava Makita helid. Ning tal on üsna kultuurne ja hästipeetud isend.
Vasta
#24

Kui akutrimmer ka muruniidukite alla kuulub, siis sai sellel aastal esimene niide tehtud. Ostsin juurde ka kaks akut, 6AH, eelmised on 5AH. Niitmisel erilist erinevust ei olnud, kestvus oli ka minuti täpsusega sama. Oleks 6AH-lt oodanud natuke enamat,võimalik, et järgmised laadimised annavad midagi juurde. Kasutasin jõhviga trimmipead, oleks vist pidanud võtma plastik lapatsitega kolmeharalise, hein oli kohati juba põlvini. Kestvuseks oli sõltumata aku mahtuvusest 35 minutit pidevat tööd. Trimmer ise selline.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#25

See on täitsa asjalik trimmer. Meil samasugune, aga loogaga käepidemega. Kui rohi võimaldab lasta väiksema kiirusega, kui punn põhjas, siis kestab aku ka kauem.
Vasta
#26

See aasta vist rohkem ei niida Smile
Pakkuge nullpöörde murukat-masuudipressi,kasvõi kõige kallimat ja tasuta,tänan viisakalt ja keeldun vastuvõtmast.
Vot nii võtaksin kokku selle muruniitmise hooaja.
Tunde tuli 25
Mingeid jamasi polnud,paaril korral rakendus terade ülekoormuskaitse,korra leidis üks tera jupi heinapallinööri ja teinekord mutimullahunnik.
Vist võtan kõige suurema trimmeri ka ära,saab akudele rakendust juurde,seega panen varsti imeodavalt müüki erinevad trimmerid,võsakad.
[Pilt: 20231120_104332.jpg]
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne