Foorumi suunitlusest

Tsitaat:Juba 39-ndast aastast on eestlasi kasvatatud selles vaimus, et ÄRA USU seda, mis päevalehed kuulutavad.


Olete kindel, et enne 39. sai lehti uskuda? 1934 tehti riigipööre, hakkas ju kehtima tsensuur. Kui mõelda varasemale ajale, siis ega sealgi midagi ilusat polnud, iga leht kiitis seda, mis talle sobiv oli. Lehti või laiemalt massimeediat pole saanud kunagi uskuda. Massimeedia on tööriist, iga sõnumi kohta maksab küsida, miks seda presenteeritakse ning miks just niimoodi presenteeritakse? Paremal juhul leiab midagi ridade vahelt. 

Ega vanematel taatidel need asjaolud varasemast teadmata olnud, 39. järgnev oli lihtsalt palju jubedam.
Vasta

Ja üldistamisoskus on mõnedel härradel puudu...
Korra kunagi aastaid tagasi eksiti lehes ühe pildiga. Järelikult kõik ajalehed ja kogu muu meedia valetavad, alati, kõikjal! Big Grin
Vasta

(09-04-2024, 17:57 PM)Peeter2 Kirjutas:  Ja üldistamisoskus on mõnedel härradel puudu...
Korra kunagi aastaid tagasi eksiti lehes ühe pildiga. Järelikult kõik ajalehed ja kogu muu meedia valetavad, alati, kõikjal! Big Grin
Kes sellises sõnastuses midagi väitis?

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Sinu foorumi kasutaja on blokeeritud. Blokeerimise põhjus: Lärmaja
Blokeering võetakse maha: Mitte kunagi
Vasta

No mis teeme? Kustutame postitused või?
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(13-04-2024, 17:01 PM)isandpauk Kirjutas:  No mis teeme? Kustutame postitused või?

Selle küsimusele vastamiseks on vaja vaadet adm. lehele ja analüüsi, niisama varrukast võib eelarvamust raputada. See ei vii kuhugi kahjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(13-04-2024, 17:30 PM)Marko Kirjutas:  
(13-04-2024, 17:01 PM)isandpauk Kirjutas:  No mis teeme? Kustutame postitused või?

Selle küsimusele vastamiseks on vaja vaadet adm. lehele ja analüüsi, niisama varrukast võib eelarvamust raputada. See ei vii kuhugi kahjuks.

Õhtust!
Marko - väga õige! Kõigepealt vaatame, siis analüüsime, seejärel hääletame ja siis võtame vastu otsuse, kui just kellelgi ei ole vetoõigust!  Cool
Ja Marko, tee väike parandus päisesse, Marko, emeriitlukksepp - tegevkommentaator!  Toungue
Vasta

Kustutatagu.
Sai jah teemast hargu minevale postitusele vastatud.
Õnneks ei hakanud GPS-i segamisest rohkem kirjutama ja järgmistele arvamusavaldustele vastama. Jäägu see  võimalus, et poolhaakepiloot maandus mururajale veremaa saboteeritud satelliitnavigatsiooni pärast.

Edit: ma sellest päris hästi aru ei saa, kuidas admin lehe vaatega paremini aru saab, et ksf! Telc vastas liiklusidiootide teemas hoopis gps-i puudutavale teemaarendusele.
Vasta

Heh, mida seal analüüsida, kuna tegu on VABA TEEMAga siis võib ju analüüsida põhjuste üle, miks kodanik sinna keeras.
Vasta

(13-04-2024, 17:01 PM)isandpauk Kirjutas:  No mis teeme? Kustutame postitused või?

Kui foorumi juurte juurde tagasi minna tahta, siis JAH. Need kolm postitust ei ole ei mõistusevastased ega liiklus.

Kõik, mis pole õiges teemas, peab sama luuda.

Puhas ja steriilne.

Vaikne.
Vasta

(05-04-2024, 18:25 PM)13piisab Kirjutas:  kisub seebiooperiks ja "avalikuks pesu pesemiseks".
...ja muidu marko postitusi on valdavalt kustutanud teised moderaatorid. Ma arvasin ta kunagi isegi moderaatoriks sobivat. Aga see oli, kui olin ise noorem ega olnud veel suurt inimeste juhtimisega tegelenud (ning seeläbi inimesi tundma õppinud).

pika jutu point: aitab nüüd õige konspiratsiooniteooriate genereerimisest. Sa hüpled tegelikult ka siin teemas oma postitustega mitmete teema vahel - kui on ettepanekuid või etteheiteid, võta palun üks teema faktipõhisena ette ja tegele sellega päriselt ja konkreetselt.

Ise sa oled selle olukorra tekitanud, nüüd tuleb tagajärjed välja kanda.
Ma pole enda postide kustutamise üle märkimisväärses koguses virisenud. See jutt, et teised kustutavad, on ilma adm. lehe vaateta väärtusetu!
Ma siia modeks? 5-6 -7 aastat tagasi oleks mõeldav olnud, praegu sinu loodud olukorra klaarijaks või sinu alluvusse  Big Grin  niiöelda?  Ma parem ei kommentaari.....
Milliste teemade vahel ma hüplen? Ma olen viimastel aastatel korduvalt kirja pannud, et modereerimise kvaliteet on nigel ja eelarvamused otsuste langetamise põhjusena ei sobi! Lisaks see, et adminne peaks olema vähemalt kolm. Kõlab tuttavalt? 
Tegelikult oleks huvitav teada, mis juhtus 5-6 aastat tagasi? Umbes siis läks asi käest ära. Kõik foorumi tulevikust rääkivad teemad on kolitud prügikasti ja suletud, milleks?
Tõenäoliselt avastasid siis, et keegi mode ei viitsi enam vaielda ja sul on piiramatu võim, aga see on muidugi oletus.
Kui juba Svenson avastab, et kaebusi on liiga palju, siis on mingi jäme jama teoksil.
Kas praegune pikk vaikus tähendab, et loodad teema vaibumist ja oponendid hukkad kunagi hiljem vaikselt ükshaaval? Loodetavasti eksin.
Krusameestest - põhimõtteliselt on õige, et see foorum pole nn lällariklubi väljund, aga kas inimene, kes teeb musta numbri autot, ikka peab põlu all olema? Sinna sattumine on jälle ainuisikuliselt otsustatud ilmselgelt. Ehk on alustuseks mingid leebemad variandid võimalikud? Vestlus näiteks?
Oli siin ka selline väljend, et kaalusin helistamist, ehk oleks aegajalt siiski tarvis ja toimiks?

PS: oponendi nime meelega väikese tähega kirjutamine on alatu, madal ja kasutu võte!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne