mis on saanud esimestest tartu scaniatest?

Sellest küll paar aastat merre voolanud aga kui ma viimati võrus käisin siis seal oli PAZ täitsa tavaline nähtus linnaliinis. Nii palju kui seda linnaliini seal on muidugi.
Vasta

Linnaliinis kindlasti mitte, pigem maakonnaliinil ikka.
Vasta

Sõber Regardmani jutu järgi pidid Narwa DUPLED omad sealmail senini liiklema.Kas kellegi pilte olemas Narva bussidest?
Vasta

PETSS Kirjutas:Sõber Regardmani jutu järgi pidid Narwa DUPLED omad sealmail senini liiklema.Kas kellegi pilte olemas Narva bussidest?
Loodan, et "mustninja" ei pahanda Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Sõber Regardmani jutu järgi pidid Narwa DUPLED  omad sealmail senini liiklema.Kas kellegi pilte olemas Narva bussidest?
Loodan, et "mustninja" ei pahanda Smile
Outtopic, aga kas Narvas on tagantvalgusega liiklusmärgid tavaline nähtus? Kas pimedas pannakse valgustus tööle ka?
Vasta

Niimoodi, MRP 825 valmistati TAKi jaoks ühena suurest partiist.
Kuid TAK jättis 825e millegi pärast ostamata ning kuidagi läks see siis Kohtla-Järvele. Niiet, selle teemaga on nüüd kõik korras.
Vasta

Regardman Kirjutas:Niimoodi, MRP 825 valmistati TAKi jaoks ühena suurest partiist.
Kuid TAK jättis 825e millegi pärast ostamata ning kuidagi läks see siis Kohtla-Järvele. Niiet, selle teemaga on nüüd kõik korras.
Ei ole korras. 825 oli värskelt üle värvitud, kui ca 2001 Tallinnas liinile tuli. Mäletan teda esimesest päevast, läikis paksu värvi järele, k.a. katuse servad. Nii et värvi lappimisega tegemist ei olnud. Kui ta oleks TAK värvides idas sõitnud, oleks see teada. Käisin seal piisavalt sageli
Vasta

Martin256 Kirjutas:
Regardman Kirjutas:Niimoodi, MRP 825 valmistati TAKi jaoks ühena suurest partiist.
Kuid TAK jättis 825e millegi pärast ostamata ning kuidagi läks see siis Kohtla-Järvele. Niiet, selle teemaga on nüüd kõik korras.
Ei ole korras. 825 oli värskelt üle värvitud, kui ca 2001 Tallinnas liinile tuli. Mäletan teda esimesest päevast, läikis paksu värvi järele, k.a. katuse servad. Nii et värvi lappimisega tegemist ei olnud. Kui ta oleks TAK värvides idas sõitnud, oleks see teada. Käisin seal piisavalt sageli
Kui keegi viitsib otsida, siis siin foorumis varem oli ka 825AJK pilt üleval. Ei olnud TAKi värvides. Sirje pidas silmas tõenäoliselt 3 bussi ostu K-Järvelt, millest tegelikult osteti 2. See tähendab ka, et bussi värvis TAK, mitte tehas.
Vasta

Narwas vähemalt üks DUPLE ringi sõitmas.Rohelist värvi,mingi reklaamiga.
Vasta

PETSS Kirjutas:Narwas vähemalt üks DUPLE ringi sõitmas.Rohelist värvi,mingi reklaamiga.
Neid on 2, pildid lehe ülaservas
Vasta

Näddali lõpuks lubati mulle täpsemalt teada anda kõik TAKi 116 ja MRP 825 ja 827 kohta. Ehk jõuab tõde ükskord pärale?
Vasta

PETSS Kirjutas:Näddali lõpuks lubati mulle täpsemalt teada anda kõik TAKi 116 ja MRP 825 ja 827 kohta. Ehk jõuab tõde ükskord pärale?
Päral juba ju! Rohkem polegi midagi tahta.
Vasta

Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Näddali lõpuks lubati mulle täpsemalt teada anda kõik TAKi 116 ja MRP 825 ja 827 kohta. Ehk jõuab tõde ükskord pärale?
Päral juba ju! Rohkem polegi midagi tahta.
TAKi 625 sarnaneb 116-ga, on see ka Kohtla-Järvelt pärit?
Vasta

k2sipidur Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Näddali lõpuks lubati mulle täpsemalt teada anda kõik TAKi 116 ja MRP 825 ja 827 kohta. Ehk jõuab tõde ükskord pärale?
Päral juba ju! Rohkem polegi midagi tahta.
TAKi 625 sarnaneb 116-ga, on see ka Kohtla-Järvelt pärit?
jep
Vasta

Rahval on haugi mälu.
Aga eks see teebki näiteks poliitiku elukutse võimalikuks...
Vasta

mauro Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Näddali lõpuks lubati mulle täpsemalt teada anda kõik TAKi 116 ja MRP 825 ja 827 kohta. Ehk jõuab tõde ükskord pärale?
Päral juba ju! Rohkem polegi midagi tahta.
TAKi 625 sarnaneb 116-ga, on see ka Kohtla-Järvelt pärit?
jep

625TAK info:

SCANIA CV AB
SWEDEN
+YS4LC4X2B01828320+
L 113 CLB AA

CH No.     1828320
Cab type  T-56 (CONTRACT NUMBER T-56-1489)
Serial No.  BS 000025 (BODY SEQUENCE No.)

DATE OF COMPLECTATION:
14.11.1996

P.S. Eelmine värv oli nägu 284-285 reklaami trammil!!!(viimast 5. fotot)...
http://tallinn.mashke.org/galleries/t4/284-85.html
Vasta

mauro Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Näddali lõpuks lubati mulle täpsemalt teada anda kõik TAKi 116 ja MRP 825 ja 827 kohta. Ehk jõuab tõde ükskord pärale?
Päral juba ju! Rohkem polegi midagi tahta.
TAKi 625 sarnaneb 116-ga, on see ka Kohtla-Järvelt pärit?
jep

116TAK info:

SCANIA CV AB
SWEDEN
+YS4LC4X2B01828319+
L 113 CLB AA

CH No.     1828319
Cab type  T-56 (CONTRACT NUMBER T-56-1489)
Serial No.  BS 000024 (BODY SEQUENCE No.)

DATE OF COMPLECTATION:
07.11.1996

P.S. Eelmine värv oli nägu 284-285 reklaami trammil!!!(viimast 5. fotot)...
http://tallinn.mashke.org/galleries/t4/284-85.html
Vasta

Tänud Sasstak!Ma sain kätte nüüd selle ,milles 100% kindel võib olla.
Vasta

Täna sai weits uuritud 3625 lähemalt.Too buss olnud kunagi vähemalt poolenisti lillat värvi, ülemine mingit sinakat tooni.
Vasta

PETSS Kirjutas:Täna sai weits uuritud 3625 lähemalt.Too buss olnud kunagi vähemalt poolenisti lillat värvi, ülemine mingit sinakat tooni.
3625 ja 1116 siis sama värvi ja samast kohast (?) kui selle mudeli lilla katsebuss, mis eestis 1995 ringi sõitis. Sama isend ta siiski pole, sest kere erinevused on suured.
Alati olen kahtlusega suhtunud viidetele nende ida päritolule, sest K.Järve pargis oli neid 2 tk
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne