mis on saanud esimestest tartu scaniatest?

Mõni päew tagasi sai Paides pildile võetud HESS 94 ülalt valge alt lilla,ilma tagumise ja külgmise tabloota.Täna sai uuritud TAKis neid DUPLEDE tehasesilte aga ikka targemaks ei saanud.Regardmani wersioon asjadest ei tundu ka õige olewat.Kas on wõimalik kontakteeruda Tartu tehasega,?Siis ehk saaks tolle asja ehk selgemaks?
Vasta

Tulen komandeeringust ja näen, mingi kamm käib jälle.
K-Järve pargis oli 4tk Duple Metsec´ut. Ka sealt pärit & Londonis elav bussihuviline Sergei rääkis 4st isendist.
Ma ei saa aru, mis kuradi kamm see käib siin. Need Dupled olidki Ida rajoonis sellist värdja lilla värvi. Mis siin selgusetut on, kellegil on liiga pikad juhtmed ning liigne haugi aju ?
Vasta

Regardman Kirjutas:Tulen komandeeringust ja näen, mingi kamm käib jälle.
K-Järve pargis oli 4tk Duple Metsec´ut. Ka sealt pärit & Londonis elav bussihuviline Sergei rääkis 4st isendist.
Ma ei saa aru, mis kuradi kamm see käib siin. Need Dupled olidki Ida rajoonis sellist värdja lilla värvi. Mis siin selgusetut on, kellegil on liiga pikad juhtmed ning liigne haugi aju ?
Sinu suhtlemistase sobib paremini mõnda mujale foorumisse. Head teed
Vasta

Regardman rahune maha!!!Eks elu näitab kelle poolt tõde.Kõik me wahetewahel teeme vigu.
Vasta

Kui 3625 ja 1116 olid sama värvi kui 284-285 tramm, siis sellist värvi K.Järvel pole olnud. Aga katsebuss 1995 oli just seda tooni. Panin kunagi pildi ida värvidest, kui haugid mäletavad. See on ka põhjus, miks kamm edasi käis. Aga enam ei taha
Vasta

Tõde oli teada ka Natsi -Saksa ja Nõukogude Wene vahel peetud relvakonfliktis .Olenes waid kummalt poolt waadata.Wabadust ja TÕDE tõid ju mõlemad(ja rahwas hõiskas rõõmuväel:meid rööwel päästis röövli käest) .Ja tõde oli ja on alati wõitja poolel,sest wõitjate üle kohut ei mõisteta.
Vasta

Tulles nüüd tagasi Tartu Scaniate juurde, siis ma kuulsin üht kõlakat. Rakvere lihakombinaadil (vist) olevat üks lilla linnaliini Scania. Inimene kes mulle sellest rääkis ei tunne busse, niiet mudelit ma ei tea. Aga kas see saab olla võimalik ja kui saab, siis kas see on äkki see duple testbuss?
Vasta

oxygen Kirjutas:Tulles nüüd tagasi Tartu Scaniate juurde, siis ma kuulsin üht kõlakat. Rakvere lihakombinaadil (vist) olevat üks lilla linnaliini Scania. Inimene kes mulle sellest rääkis ei tunne busse, niiet mudelit ma ei tea. Aga kas see saab olla võimalik ja kui saab, siis kas see on äkki see duple testbuss?
Tegu oli selle sama testbussiga, kas see siiani on alles, ei tea.
Vasta

Regardman Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Tulles nüüd tagasi Tartu Scaniate juurde, siis ma kuulsin üht kõlakat. Rakvere lihakombinaadil (vist) olevat üks lilla linnaliini Scania. Inimene kes mulle sellest rääkis ei tunne busse, niiet mudelit ma ei tea. Aga kas see saab olla võimalik ja kui saab, siis kas see on äkki see duple testbuss?
Tegu oli selle sama testbussiga, kas see siiani on alles, ei tea.
ARKis on too arvelt maha võetud või ümbernummerdatud. Ja Rakvere buss oli pigem selline elektrisinine lillade triipudega. K-Järve omad olid lilla-halli tooniga.
Vasta

Martin256 Kirjutas:Kui 3625 ja 1116 olid sama värvi kui 284-285 tramm, siis sellist värvi K.Järvel pole olnud. Aga katsebuss 1995 oli just seda tooni. Panin kunagi pildi ida värvidest, kui haugid mäletavad. See on ka põhjus, miks kamm edasi käis. Aga enam ei taha
K-Järve ATP värvis üksvahe peaaegu kõik oma Ikarus 250 seeria masinad punakaslilla-halli kombinatsiooniga. Tundus, et üritasid endilegi TAKi ja Marsruudi ja mõnede teiste bussiettevõtete eeskujul oma värvilahendust välja mõelda (ei kukkunud just kõige õnnestunum välja, aga see aint minu arvamus). 4 K-Järve Duplet ja 1 Hess olid kõik enam-vähem samasuguses toonis.
Vasta

Mind huwitaks nonde Connexsi DUPLE de? hind.Ehk keegi mõistab aidata.Peas tekkinud igasugu mõtteid.Kui hinna teada saaks ?...
Vasta

PETSS Kirjutas:Mind huwitaks nonde Connexsi DUPLE de? hind.Ehk keegi mõistab aidata.Peas  tekkinud igasugu mõtteid.Kui hinna teada saaks ?...
Duplede hinnakiri on siin (Tuleb klikata Vechicles By Location, sealt edasi saab riigi valida).
Vasta

Hinnakiri tõi maa peale tagasi.Kuigi soow DUPLE t omada jääb.Ehk saabuwad kunagi paremad ajad.
Vasta

Kahju et ISA ja EMA löödi lahku. (949 ISA ja 949 EMA) Üks sattus kuhugi Eesti lääne ossa aga mis on teisest saanud ?
Vasta

Teemawäline küsimus ?Kas need numbrid pole seotud hokikoondisega VÄLK494?
Vasta

Vist rohkem Pere Leiva reklaamidega: 949ISA kandis Isa Saia reklaami, 949EMA kandis Ema Leiva reklaami, aga numbrilise osa valik on küll huvitav
Vasta

k2sipidur Kirjutas:Vist rohkem Pere Leiva reklaamidega: 949ISA kandis Isa Saia reklaami, 949EMA kandis Ema Leiva reklaami, aga numbrilise osa valik on küll huvitav

949 ehk kuidagi Favoraga seotud. Üksvahe olid kõik Favora reklaamis bussid Tartus numbritega 949. Vbl lihtsalt kokkusattumus.
Vasta

949 ISA (parginumber 106) ja 949 EMA (107) olid mõlemad Favora reklaamiga. Minu teada kleebiti neile bussidele Favora kleepsud kohe pärast tehasest tulekut. Ei mäleta, et neil oleks kunagi olnud Ema leiva ja Isa saia reklaame - võibolla on mälu tuhm.
Siin ka üks pilt aastast 97, autoriks kasutaja 6631.
Vasta

OK ,olid FAVORA värvides.Kas mõlembid olid ühesugused.Või oli toine sinine?
Vasta

Mõlemad bussid olid täpselt ühesugused, ainult pargi- ja reg.numbri järgi oli võimalik neid eristada. Hiljem värviti mõlemad bussid punaseks ja mina mäletan neid Värvikeskuse reklaamiga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne