Avia ja RAF

Järjekordne Avia Pärnus:

[Pilt: 16218830894416abe16a804.jpg]
Vasta

Tänahommikune fotosaak Pärnust:

Avia A31

[Pilt: c9477e3b.jpg]

[Pilt: 56316313.jpg]

Avia A21 (oli hiljaaegu igapäevakasutuses, praeguseks tundub olevat seisma jäänud, kuna omanik soetas Ford Transiti).

[Pilt: 2fa78a02.jpg]

Vasta

Eile nähtud Avia A31 Koplis:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

249TCC on endine Eesti Telefoni helivõim (kleepsujäljed kongi külgedel näha).
Vasta

Tallinnas sõitew kastiga A-31 AVIA Metallisti territooriumil.Kannab Ida-Wiru seeria numbreid.Paras rape,kui aus olla.
Vasta

Kärdlas nägin veel üht üsna kobedat 2203. Vist pole siit enne läbi käinud. Näeb korras välja aga ei suuda meenutada, millal olen teda sõitmas näinud.
Rattakilpidest ei räägi Toungue

[Pilt: RAF_Kardla.jpg]
Vasta

Eile tuli Saku vahel vastu tsisterniga sinise kabiiniga Avia, tundus heas korras olevat, aga tsistern oli küll mingi roostevaba samodelkin. Ei puutu küll teemasse, aga pääskülas sõitis üks Nysa täna vastu

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta

ennww Kirjutas:Kärdlas nägin veel üht üsna kobedat 2203. Vist pole siit enne läbi käinud. Näeb korras välja aga ei suuda meenutada, millal olen teda sõitmas näinud.
Rattakilpidest ei räägi Toungue

[Pilt: RAF_Kardla.jpg]
Mõnus pilt!!!.Wanad ajad tulewad meelde -kui ise sellistega ETV sõita sai.
Vasta

Ma olen ise ka kunagi RAFiga sõitnud (kaassõitjana) mõnusalt palju ruumi oli sees ikkaBig Grin

Maamees linnast.
Vasta

Täna oli harukordne võimalus näha Peterburi mnt-l sõitmas RAF kastikat. Valge kabiini (2 istmerida -5 kohta vist ) ja tent taga. Numbrimärk oli 903 AGM. Kahjuks polnud fotokat kaasas Sad

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

Täna Tallinnas Tartu mnt Prisma juures sõitev Avia nähtud.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

üks avia ootab meil garaažis ka valmimist. asub siis põlvamaal. ülejärgmine nädalavahetus saab vast mõne pildi ka näitamiseks välja panna
Vasta

Minu poolt siis ka veel mõned Aviad ja RAFid:
Avia 1
RAF 1 (varem juba minu poolt üks pilt sellest postitatud, aga see siin on parem)
RAF 2, pilt 1
RAF 2, pilt 2
Avia 2 Lasnamäel

Võimalik, et need on kõik juba teemast läbi käinud...
Vasta

Tollioksjonil oli müügis RAF 2203, 2000 krooniga igatahes kaubaks ei läinud, oksjon.
Vasta

http://rekka.pri.ee/?leht=vanad&vanad2=sisu&id=100&r=2

minul tekkis ausalt õeldes avia kohta küsimus. Nimelt istusin korra sinna sisse, algul sisenemisel ma täitsa loobusin kuna jalg ei mahtunud roolisamba ja tooli vahelt läbi, proovisn siis üle tooli kuidagi ukerdada sai istuma, no kitsas oli ennem, nii avastasin kus on käigukang? Big Grin silmad jäid peatuma mingi kangini mis oli rooli samba juures meenutades kamazide tulede keerutamis detaili. No selge liigutasin aru ei saa mis käik on, tunde järgi oli nagu edasi ja tagasi käik ja kogu lugu, hämming oli suur, mis nüüd siis, müstiline auto, vaatasin armatuuri peal akna all on mingi embleem, ja näen käigukangi skeem, tõsta ülesse ja enda poole surudes tagurpidi käik surud ette alla ette tagasi jne jne on need käigud, paari nõksutamise peal tüdinesin, kuna käsi väsis ära. Kokku võttes on auto väga müstiline. Jäin mõtlema et kui asi nii kitsas ja vaevu sisse ja välja( välja oli veel raskem tulla) , kuidas siis autobaasis hakkama saadi?

Katsejäneseks oli antud isend. Big Grin

Vana tehnika ja veokite huviline
Vasta

Üks avia siis mul ka Garaažis. http://www.zone.ee/vaml/Pildid/p9080338.html ja kolm järgmist pilti. Hiljem kunagi katsun paremaid pilte teha, kui auto on väljas.
Vasta

Erru läinud marsa Lasnas Vikerlase tänaval
RAF
Vasta

mul äial ka siuke kolmnurk klaasidega raf kuuriall, arvas ükspäiv, et vaja korda tehaToungue aga välku-vilet sellega kyll!!
Vasta

oxygen Kirjutas:Erru läinud marsa Lasnas Vikerlase tänaval
RAF
Too AVIA tuledega.Mis aga muidu mõlemisse isendise puutub olid nad omal ajal ikka tegija.Avia oli ju peaaegu lääne masin.See käigiwahhetus oli ja omapärane,eriti võis eksida just esimese ja tagurpidi käigu sisselülitamisel.
Vasta

Üks õhtu nägin Peterburi teel suht venepäraselt "tuunitud" Avia A-21te.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne