Kus asusid liininunbrid?
#21

Liininumbrite tagaküljed TAK bussidel olid 70 aastatel musta põhja ja valge numbriga.28 liinil oli aga tagaküljel kiri garaazi (vene keeles ka).Hiljem muutusid alused walgeks ja numbrid mustaks.Trollidel olid ühel pool üks number ,toisel pool toine.Mingil ajal olid noil aga kõik numbrid kokku köidetud nagu raamat.Säänseid wedeles Õismäe lõppjaamas veel 90 alul.Sai ka neid kodu taritiud aga kas need veel alles on?
Vasta
#22

Kas olid Tallinnas sellised komposterid, mis jäid piletile augudest trammi või trolli garaaznumbrit? Ma arvan, et Kopli KT4-l olid, aga ei ole kindel.
Vasta
#23

097 Kirjutas:Kas olid Tallinnas sellised kompostrid, mis jätsid piletile aukudest trammi või trolli garaaznumbri? Ma arvan, et Kopli KT4-l olid, aga ei ole kindel.
Minu teada jätsid kõik kompostrid ühest tähest ja ühest numbrist koosneva kombinatsiooni, näiteks A7, K2 j.n.e.
Vasta
#24

097 Kirjutas:Kas olid Tallinnas sellised komposterid, mis jäid piletile augudest trammi või trolli garaaznumbrit? Ma arvan, et Kopli KT4-l olid, aga ei ole kindel.
Oli 2 trammi (115 ja 102) millel olid elektroonilised kompostrid peal ja need trükkisid piletile trammi numbri, kuupäva ja kellaaja peale. Praeguseks 115-l enam ei ole neid kompostreid (asendatud tavaliste mehaanilistega). 102-l vist on 1 komposter järgi.
Vasta
#25

Huvitav, et mul oli ka just Karikakra peatuse silt Cool
PETSS Kirjutas:Mul oli vanemate manu alles number 3 liinisilt ja vist Karikakra bussipeatuse silt (see kus 620 pääl on),mingid trollinumbrid olid ka.Loodan väga,et ema pole teinud suurpuhastust.Tema jauks on too praht mida ta lats lapsepõlwen korjand om.

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta
#26

Volli Kirjutas:
097 Kirjutas:Kas olid Tallinnas sellised kompostrid, mis jätsid piletile aukudest trammi või trolli garaaznumbri? Ma arvan, et Kopli KT4-l olid, aga ei ole kindel.
Minu teada jätsid kõik kompostrid ühest tähest ja ühest numbrist koosneva kombinatsiooni, näiteks A7, K2 j.n.e.
Peaaegu nii. 1980-nd. algul pandi uutele trollidele ka numbriga kompostreid 11 kuni 19, samuti oli seeria 0A...9A. Ja kui mõni komposter katki läks, siis ajutiselt pandi asemele seeriast R0...R9 või 0R...9R.
Kompostreid vahetati umbes iga kuu või kahe tagant, et ei tekiks kiusatust vanu pileteid alles hoida...
Vasta
#27

Melofan Kirjutas:Oli 2 trammi (115 ja 102) millel olid elektroonilised kompostrid peal ja need trükkisid piletile trammi numbri, kuupäva ja kellaaja peale. Praeguseks 115-l enam ei ole neid kompostreid (asendatud tavaliste mehaanilistega). 102-l vist on 1 komposter järgi.

Jah, samasugused olid ka trollides 279 ja 402, Ik-412-s, bussides 1158 ja 2752 aga kõikjal peale Ik-412 nad on ammu maha võetud, ei tea miks. Pärast 1998 enam ei prooviti uued süsteemid, nii ka uued Solarisid said vanad komposterid.
Vasta
#28

Tartus olid konduktorid veel 90.-te alguses Lennujaama ja tõenäoliselt ka Elva lähiliinibussides. Seejärel minu kokkupuuted Tartu bussindusega katkesid. Piletiteks olid need rullpiletid ,milledel peal hind ja kiri \"osnovnoi\" (põhiline) või \"dopolniteljnõi\" (täiendav). Nendest siis kombineeriti igale reisijale sõidu maksumusele vastav pilet ,kusjuures üks pidi kindlalt olema see \"osnovnoi\" ehk \"põhipilet\". Sõitsid sel ajal veel Ikarus 260 ,Elvasse vahel ka 280. Need rullpiletid olid aga kasutusel veel 90.-te alguses ka Viljandi linnalähiliinidel nr. 15 (Tänassilma) ja 28 (Ramsi) ,kuid seal müüs pileteid juba bussijuht. Sõiduriistadeks olid sealgi tollal veel Ikarus 260. Ja ehk võiks teema autor pealkirja ära muuta ,et selles kajastuks ka konduktorite ja piletite temaatika?

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#29

097 Kirjutas:
Melofan Kirjutas:Oli 2 trammi (115 ja 102) millel olid elektroonilised kompostrid peal ja need trükkisid piletile trammi numbri, kuupäva ja kellaaja peale. Praeguseks 115-l enam ei ole neid kompostreid (asendatud tavaliste mehaanilistega). 102-l vist on 1 komposter järgi.

Jah, samasugused olid ka trollides 279 ja 402, Ik-412-s, bussides 1158 ja 2752 aga kõikjal peale Ik-412 nad on ammu maha võetud, ei tea miks. Pärast 1998 enam ei prooviti uued süsteemid, nii ka uued Solarisid said vanad komposterid.
Mnjah, oma silmadega olen näinud, kuidas 1999. aasta kevadel 36. liini bussis ühed alkohoolseid jooke tarvitanud ning dressidesse riietunud inimahve meenutavad noormehed ühe sellise elektroonilise kompostri lahti kangutasid, nii et see juhtme otsa rippuma jäi...
Aga vaevalt see nüüd põhjuseks on, miks neid enam ei kasutata.
Vasta
#30

Veel nägin, et ühel trammil, vist 115 oli, üks elektroonline komposter oli teissugune, teist värvi, aga mitte algusest, vaid pärast vahetati. Kas oli ostetud teisest seeriast just selleks, et vahetama?
Vasta
#31

097 Kirjutas:Veel nägin, et ühel trammil, vist 115 oli, üks elektroonline komposter oli teissugune, teist värvi, aga mitte algusest, vaid pärast vahetati. Kas oli ostetud teisest seeriast just selleks, et vahetama?
Kui need komposterid olid siis tihti lõhuti neid, ja 2 korda viisid huligaanid kaasa ka, siis oli vahepeal musta värvi korpusega,muidu on olid nad kõik rohelise korpusega.
Praegu ei ole 115-l ühtegi elektroonilist komposterid,need mis järgi olid veel ja töötasid, võeti ka ära ja nüüd on 115-l tavalised mehaanilised komposterid.
Vasta
#32

Kas see oli mingi projekti proov, kui 1997/8 aastal 2 trammi, 2 trolli (noh, pärast veel 5) ja 2 bussi said need komposterid, elektroonolised tablood, kella ja autoinformaatori? Pärast seda marsruuditablood võeti maha 402-lt ja 1158-lt, ülejäänud kannatavad seda ka täna. Тrammides isegi kell töötab.
Vasta
#33

uued kompostrid
Vasta
#34

Nöukaajal olid Pärnus osadel bussidel liininumbrid väljas mu mälu järgi.
Vasta
#35

Lingonkille Kirjutas:Nöukaajal olid Pärnus osadel bussidel liininumbrid väljas mu mälu järgi.
Aga mis marki bussid need olid? Mina mäletan ,et 620 oli väljapoolse liinisildi kinnitus esiuksest wasakul pool.Säänsed 620 sõitsid ka 60 aastate lõpus ka Pärnus.Too välispoolne liininumber oli just Tartu bussidel.Tallinnas sõitsid ringi selliste wälisküljel numbrihoidjatega ringi vaid kapitaali bussid(meenub hallikas 2644 180 seeriast).Too oligi vist Leedu oma kuna kirjad sees olid leedukeelsed.ZIU 5 trollidel olid küll vähemalt 1 liini sildid väljaspool.Ja ka linnadewahelistel 250 oli ju edeukse juures 4 kruviga plekktahvel.Minu teada küll kunagi sinna liininumbrit ei kinnitatud ,oli lihtsalt kiri Tallinn või Tartu.
Vasta
#36

PETSS Kirjutas:
Lingonkille Kirjutas:Nöukaajal olid Pärnus osadel bussidel liininumbrid väljas mu mälu järgi.
Aga mis marki bussid need olid? Mina mäletan ,et 620 oli väljapoolse liinisildi kinnitus esiuksest wasakul pool.Säänsed 620 sõitsid ka 60 aastate lõpus ka Pärnus.Too välispoolne liininumber oli just Tartu bussidel.Tallinnas sõitsid ringi selliste wälisküljel numbrihoidjatega ringi vaid kapitaali bussid(meenub hallikas 2644 180 seeriast).Too oligi vist Leedu oma kuna kirjad sees olid leedukeelsed.ZIU 5 trollidel olid küll vähemalt 1 liini sildid väljaspool.Ja ka linnadewahelistel 250 oli ju edeukse juures 4 kruviga plekktahvel.Minu teada küll kunagi sinna liininumbrit ei kinnitatud ,oli lihtsalt kiri Tallinn või Tartu.


80-ndate alguses Pärnus käies jäi mulle silma paar sellist 260-t, millel liininumber oli paigutatud keevitatud \"taskusse\" tagaotsas,aknaklaasi all paremas nurgas. Mis puutub linnadevahelistesse 250-sse, siis neil oli jah sinna metallplaadile vaid kirjutatud Tallinn, Tartu vöi kui sedagiSmile
Vasta
#37

Lingonkille Kirjutas:80-ndate alguses Pärnus käies jäi mulle silma paar sellist 260-t, millel liininumber oli paigutatud keevitatud \"taskusse\" tagaotsas,aknaklaasi all paremas nurgas.
Oma mäletamistes (nii umbes 1975-st aastast) ei mäleta küll Pärnus üldiselt tagumisi numbreid olevat. Tegemist oli suhteliselt lühiajalise nähtusega, numbrid olid peale ühte ringi juba sopased. Taskud jäid muidugi busside külge ka hiljem. Asi muutus alles lääne busside tulekuga.
Vasta
#38

Tallinnas olid bussidel liinisildid wene aig kakskeelsed.Alul vist kuskil 70 keskeni olid trammidel ja trollidel liinisildid ainult eestikeelsed.\"Õnneks \" nähti toda ideoloogilist viga ja kodanliku natsionalismi ilmingut ja siis olid ka neil sildid kakskeelsed.Kuidas oli olukord teistes linnades?
Vasta
#39

PETSS Kirjutas:Tallinnas olid bussidel liinisildid wene aig kakskeelsed.Alul vist kuskil 70 keskeni olid trammidel ja trollidel liinisildid ainult eestikeelsed.\"Õnneks \" nähti toda ideoloogilist viga ja kodanliku natsionalismi ilmingut ja siis olid ka neil sildid kakskeelsed.Kuidas oli olukord teistes linnades?
Viljandis ei mäleta, et oleks liinisiltidel venekeelne tõlge olnud. Bussipeatuste postid olid küll üks pool eesti- ja teine venekeelne. Kui nüüd natuke järele mõelda, siis pikamaabussidel olid küll kakskeelsed sildid.... väga võimalik, et linnakatel olid siis ka.
Vasta
#40

Melofan Kirjutas:
097 Kirjutas:Veel nägin, et ühel trammil, vist 115 oli, üks elektroonline komposter oli teissugune, teist värvi, aga mitte algusest, vaid pärast vahetati. Kas oli ostetud teisest seeriast just selleks, et vahetama?
Kui need komposterid olid siis tihti lõhuti neid, ja 2 korda viisid huligaanid kaasa ka, siis oli vahepeal musta värvi korpusega,muidu on olid nad kõik rohelise korpusega.
Praegu ei ole 115-l ühtegi elektroonilist komposterid,need mis järgi olid veel ja töötasid, võeti ka ära ja nüüd on 115-l tavalised mehaanilised komposterid.
Kunagi oli bussidel 2752 ja 1158 ka needsamad rohelised kompostrid.Ei tea kuhu need kadusid?
1158 olid elektroonilised tablood ja audiosüsteem ja ka 2752 oli audiosusteem,mida aga millegipärast enam ei kasutata
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne