jawa 350/638 käigukast palun abi
#21



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#22

tsiklivend Kirjutas:kui tavaliselt läheb käigukahvel, siis läheb ka selline pulga taoline asi,nimetaks seda käigupulgaks, joonisel number 5!!See läheb kõveraks!!
Seda pulka nimetatakse kahvlivõlliks. Vootele oma postituses nagu mainis juba seda, et see võib kõver olla.
Vasta
#23

Vot ei tulnud asja nimetus kuidagi meelde, panin asjakohase pildi abiks ja arusaamiseks!!

Vaata ülespoole!!


\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#24

ja ja ja ärge nüüd mind nii lolliks ka pidage samas ega see ei maksa ka midagi kahvel on 250 eeku - valatud variant see on parem kui painutatud, võll raipe nägu ei maksa midag imingi 30 eeku oli vist. samas minu jaoks ei ole juppide saamine nii suur mure kui lahtivõtmine ja arusaamine kuidas miski käib -pole asjaga nii palju viimasel ajal tegelenud. kui juba lahti võtan vahetan arvatavasti terve kasti välja et ei peaks enam ligemal ajal uuesti lahti kakkuma

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#25

Ja kui lahti võtad, siis võta ainult parem pool ära ning jäta kõik võllid, hammakad jne. vasaku poole külge. Ja ettevaatust! Jawal on alumine käigukasti võll nõellaagri peal. Kui hakkad karteripoolt eraldama, siis üpris tõenäoliselt leiad eest nõelad, mis on mootori sisse kukkunud. Selle vältimiseks soovitan karteripoole eemaldamisel aeg-ajalt nõellaagri pesa läbi mingi torujupi vms. sissepoole koputada, et ta ikka võlli otsa jääks. Nimetatud pesa asub siis otse ketiratta võlli all.
Vasta
#26

vootele Kirjutas:Jawal on alumine käigukasti võll nõellaagri peal. Kui hakkad karteripoolt eraldama, siis üpris tõenäoliselt leiad eest nõelad, mis on mootori sisse kukkunud. Selle vältimiseks soovitan karteripoole eemaldamisel aeg-ajalt nõellaagri pesa läbi mingi torujupi vms. sissepoole koputada, et ta ikka võlli otsa jääks.
mul sellest mitu aastat möödas, aga nõelu hoidis vähemalt kokkupanemise käigus hästi paigal mingi paraja läbimõõduga kummivoolikujupp (käigukastivõlli laager ja kepsu ülemine laager)
Kuigi ma ei saa aru, miks nii suur kära tehtud, et kas proovida võüi mitte, kui moto ikka käima läheb, siis on kõik selge, kas käigud töötavad ja kas 3. käik välja
loobib jne..
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne