Teema on suletud

naljanurk 2

[Pilt: 45737_432669333470542_1070047831_n.jpg]

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...

[Pilt: 559723_472010699514548_950026820_n.jpg] Autoremont Lasnagorski moodi
[Pilt: 486040_462027480512870_693134879_n.jpg] Näide, kui kiiresti roostetavad odavad autod

Härra tak... enne, kui te "odavautode" suhtes sappi pritsima kukute: konkreetne VW Caddy Kasten on aastast 1997 ehk tänase seisuga 16 aastat vana. Aasta vanem kui Teie...

Auto kohta, mis on ette nähtud töö tegemiseks, mitte koduakna taga poleerimiseks, näeb ta veel päris hea välja.

Kiiresti roostetamine...mu eeslike...

A

(16-02-2013, 19:18 PM)tak35744 Kirjutas:  Näide, kui kiiresti roostetavad odavad autod

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Teede olukord mängib rolli,talvel ülesoolatud teed kiirendavad protsessi.Kui talvel vähem soola pandaks,oleks sellel autol ja paljudel muudel autodel vähem roostet.

(16-02-2013, 19:30 PM)Aspelund Kirjutas:  Härra tak... enne, kui te "odavautode" suhtes sappi pritsima kukute: konkreetne VW Caddy Kasten on aastast 1997 ....
S..tt jääb s..taks isegi kui sellele odekolonni peale valada.Big Grin

Aga no selliste autode kasulik tööiga on 6-7.a peale seda võib nad pressi alla viia. See on isegi kaua vastu pidanud arvestades vanust.

Selle soolapaneku võiks üldse ära lõpetada, kuna sellega lõhutakse rohkem asfaldi kui suudetakse seda jääst ja lumest puhtana hoida.


(16-02-2013, 19:18 PM)tak35744 Kirjutas:  Autoremont Lasnagorski moodi

Kahjuks ei näe ma ka siin midagi naljakat...Kuidas siis autojuht peaks purunenud klaasi asendama kui koheselt pole uut klaasi võimalik paigaldada? Olgu see siis rahas, ajas või varuosa kättesaadavuses. Ma usun, et paljudel juhtudel tuleb purunenud aknaklaas ajutiselt asendada kile ja teibiga.

Naljakat pole selles teipimises tõesti midagi, sellise auto tagaklaasi vaevalt kellelgi laos niisama vedelemas on, isegi klientidel klaase omajagu kinni teipinud kuniks klaas saabub.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...

(16-02-2013, 19:18 PM)tak35744 Kirjutas:  Autoremont Lasnagorski moodi...
Näide, kui kiiresti roostetavad odavad autod...
Lastele tunduvad paljud täiskasvanute asjad naljakad. Tak3..., palun ära siia teemasse rohkem postita, kui vähegi suudad.

(16-02-2013, 19:58 PM)tak35744 Kirjutas:  ...Kui talvel vähem soola pandaks,oleks sellel autol ja paljudel muudel autodel vähem roostet.

Kui vähem soola pandaks oleksite Teie esimene, kes vinguks libeda (või hoopis läbimatu) tee ja mõlkis plekkide pärast.
Tuletan meelde, et Eestis pannakse soola väga vähe ja harva.
Hetkel olen Lõuna Saksas (sama ka prantsusmaal Šveitsis ja mujal) kus soola pannakse, enne sadu, saju ajal ja peale sadu ja siis vahepeal veel natuke, teed on valged, aga mitte lumest, samamoodi on autol küljed lumivalged.
Aga sõita on mõnus...


(16-02-2013, 20:15 PM)Illimar Kirjutas:  
(16-02-2013, 19:18 PM)tak35744 Kirjutas:  Autoremont Lasnagorski moodi

Kahjuks ei näe ma ka siin midagi naljakat...Kuidas siis autojuht peaks purunenud klaasi asendama kui koheselt pole uut klaasi võimalik paigaldada? Olgu see siis rahas, ajas või varuosa kättesaadavuses. Ma usun, et paljudel juhtudel tuleb purunenud aknaklaas ajutiselt asendada kile ja teibiga.
***************************************
Nalja all peeti vist seda silmas ,et taga kliet on proovitud kojamehega puhastada.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...

Kui talvel vähem soola pandaks.... Big Grin
...ehk siis - Ostkem autosid jätkuvalt Saksamaalt! Big GrinBig Grin
...Äsja saksast!
jne... Toungue

Sel pildil minu polo 22. jaanuaril k.a. Saksamaal kiirteäärses parklas.
Suundusin Prantsusmaale. Isegi Poolas polnud ta valge.

   

Väheke meenutusi vanemale rahvale Wink Reklaamide näol

(17-02-2013, 00:27 AM)hulgus Kirjutas:  Kui vähem soola pandaks oleksite Teie esimene, kes vinguks libeda (või hoopis läbimatu) tee ja mõlkis plekkide pärast.
Olen sama meelt Hulgusega. Ena pirtsakaid, soola ei taha, aga tee olgu kare! OK, aga kuidas?
Illustreeriv video: http://www.youtube.com/watch?v=KG3kiw34chY
Seal on tonnide viisi veel videosid, mis juhtub kui soola EI panda.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Eelistan ise ka teid millele soola ei ole pandud, aga kahjuks on enamus inimesi käpardid ja koonerid rooli taga - ergo korralikud naelad tuleb alla panna ja autoga tuleb sõitma õppida (sõitmine ja liiklemine on kaks eri asja).

Olen "spetsiaalselt" parklates autodel rehve vaadanud ja imestanud - või johhaidii - 60 prossa inimestel on autodel sellised rehvid mis lähevad suverehvi arvestusse. (see protsent erineb üle eesti)

Olen ise ka kraavis istunud päris mitu korda (tulevikus istun arvatavasti veel) aga seda ainult kõrvalistel teedel, kus ma tean, et ei ole autosid, ega kõrvalisi isikuid. (Seda ka vastava autoga, mitte igapäeva autoga)

Suure teepeal, kus 30 + tonnised rekad ja oskamatud blondiinid (rullnokad ka) sõidavad siis jumal tänatud, et see asfalt kuidagigi puhtaks saadakse.

Eestis on liikluskultuur natuke (päris palju) vale, et loobuda soolatamisest.

Come to the dark side, we have cookies!

Söita tuleb osata ka ilma naelteta, ise seda juba möned aastad praktiseerinud.
Naelaga oskab iga juhmard seisma jääda, nüüd katsu ilma hakkama saada.
See, et enamus inimesi söita ei oska on kahjuks fakt.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

Mehed - seltsimehed, me vist ei püsi enam teemas......Cool

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...

Teemasse tagasi: http://www.youtube.com/watch?v=OsWqXQcqj4E
Just nii kujutavad ennast ette mõned seltsimehed liikluses. Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(17-02-2013, 11:41 AM)Basilio Kirjutas:  
(17-02-2013, 00:27 AM)hulgus Kirjutas:  Kui vähem soola pandaks oleksite Teie esimene, kes vinguks libeda (või hoopis läbimatu) tee ja mõlkis plekkide pärast.
Olen sama meelt Hulgusega. Ena pirtsakaid, soola ei taha, aga tee olgu kare! OK, aga kuidas?
Illustreeriv video: http://www.youtube.com/watch?v=KG3kiw34chY
Seal on tonnide viisi veel videosid, mis juhtub kui soola EI panda.

Pigem tundub selline kant, kus pole päris korraliku talve ja jäävihma sadu teed lõbusaks muutnud. Täna pealelõunal Võru-Tartu vahel oli olukord üsna sarnane, mäest ülesse sõites 90km/h sain ratta ringi tugevamini gaasi vajutades, kasutan lamelle. Võimalik, et soola pandi ka kunagi hiljem. Tervise huvides liikusin pool teed alla lubatud piirkiiruse.

(17-02-2013, 19:51 PM)Basilio Kirjutas:  Teemasse tagasi: http://www.youtube.com/watch?v=OsWqXQcqj4E
Just nii kujutavad ennast ette mõned seltsimehed liikluses. Big Grin

Remi Gaillard on aastaid rahvast naerutanud... Alguses olid ikka suht julmad naljad... Big GrinCool

Vanamehel ajaleht põlema panna, kalamees muulilt vette lükata... oeh.. Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=XiAQFs-jzpY

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(17-02-2013, 20:45 PM)mlsluik Kirjutas:  Vanamehel ajaleht põlema panna, kalamees muulilt vette lükata... oeh.. Big Grin

Ei tea, mis mees see Remi on (kohtun selle nimega esmakordselt) aga sellelt lingilt kommentaare lugedes väidetavalt see sitakeeraja siin videos see kõnealune Remi ei ole. Aga see selleks. Üsna kindlasti saab aga see jörss varem või hiljem ühe oma järjekordse "nalja" peale nii kõvasti kolakat, et ta pärast seda enam humoristina loodetavasti edasi ei tegutse. (Ja raske oleks selle korraldajale seda akti pahaks panna)
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne