Teema on suletud

naljanurk 2

Краткая версия Конституции РФ: Путин сказал...

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(02-01-2015, 18:45 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(02-01-2015, 18:38 PM)JaakH Kirjutas:  No elust enesest.
Käisin hambaarsti juures ja 8 hammast tõmmati välja, hullu polnud. Hulluks ja omamoodi naljakaks läks asi, kui kodus näpitsaid nägin  Smile
Pildi viskas laksust taskusse. Nojah! Sõnu pole-töötuppa ei julge ammugi minna.

Mis Sul siis viga.... Mul jälle meisli peale vaadates tekib mõtteid... Big Grin  On olnud juhuseid,kui tädid on mul nendega lausa suus toimetanud Big Grin  Vaat need on eredad hetked........

Meiseldatud on mulgi nõukaajal Big Grin

Veel pole maha löödud

Loen ja judisen. Pean vist ema tänama, kuni veel võimalus, et sundis mind lapsena kaltsiumitablette neelama ja hambaid pesema. Viimane kikutohtri külastus jääb mul eelmisesse sajandisse...
               

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ärge värisege! Mul meiseldati alles krooni lõpu aegu. Olin paraja laksu alla ja hetkeks arvasin,et kurask,vene aeg tagasi.... Big Grin

kehvalt esinete, ma käisin viimati rubla ajal hambaarstil ( 1991a), samas peeglisse vaadates tunduvad suuremjagu klotse suus olevat
lihtsalt usaldasin tolleaja meditsiini

(02-01-2015, 22:04 PM)supp Kirjutas:  kehvalt esinete, ma käisin viimati rubla ajal hambaarstil (kuupäeva meenutades siis 13 jaan 1991, kuigi minu meelest oli see varem, aga meenub et öösel kuulasin raadios leedu mässu ja hommikul läksin arsti juurde), samas peeglisse vaadates tunduvad suuremjagu klotse suus olevat
lihtsalt usaldasin tolleaja meditsiini

Kehvalt aga pidevalt Big Grin
Mäletan,et sain korra provintsist välja ja Tartu tohtrid imestasid,et mida minu hammastega Viljandis tehtud on.... Hõbedat igas hambas. Nad muud ei saanud,kui koukisid kõik metalli välja ja asendasid mingi hamba värvi ollusega.... Vanasti pidid kuuma teed ettevaatlikult jooma,muidu oleks löönud kohe mõrad sisse. Ma arvan,et ei ole ainuke,kelle peal kõike katsetatud. Smile

Naljast on jutt väga kaugele hulpinud...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kas ostaksite naise autole selle lisavidina?
http://kalecoauto.com/index.php?main_page=product_info&cPath=6&products_id=12&zenid=J3-V-JvVLOCxTFziqKQrh0

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...

(02-01-2015, 22:11 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kehvalt aga pidevalt Big Grin
Mäletan,et sain korra provintsist välja ja Tartu tohtrid imestasid,et mida minu hammastega Viljandis tehtud on.... Hõbedat igas hambas. Nad muud ei saanud,kui koukisid kõik metalli välja ja asendasid mingi hamba värvi ollusega.... Vanasti pidid kuuma teed ettevaatlikult jooma,muidu oleks löönud kohe mõrad sisse. Ma arvan,et ei ole ainuke,kelle peal kõike katsetatud. Smile

Huvitaval kombel on need hõbeplommid ainsad, mis minul üldse hammastes sees püsivad. Mõni juba lausa 20 aastat. Igasugu valguskõvastuvate ja muude plötserdiste puhul on hea, kui aastakesegi kestavad. Harilikult vaid mõne kuu.

Puruks ja pool pööret tagasi!

Ise tehtud, hästi tehtud!
http://www.ebay.com/bhp/dental-repair-kit

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(02-01-2015, 22:44 PM)Mossemees Kirjutas:  
(02-01-2015, 22:11 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kehvalt aga pidevalt Big Grin
Mäletan,et sain korra provintsist välja ja Tartu tohtrid imestasid,et mida minu hammastega Viljandis tehtud on.... Hõbedat igas hambas. Nad muud ei saanud,kui koukisid kõik metalli välja ja asendasid mingi hamba värvi ollusega.... Vanasti pidid kuuma teed ettevaatlikult jooma,muidu oleks löönud kohe mõrad sisse. Ma arvan,et ei ole ainuke,kelle peal kõike katsetatud. Smile

Huvitaval kombel on need hõbeplommid ainsad, mis minul üldse hammastes sees püsivad. Mõni juba lausa 20 aastat. Igasugu valguskõvastuvate ja muude plötserdiste puhul on hea, kui aastakesegi kestavad. Harilikult vaid mõne kuu.
Kui ei kesta tuleb hambaarsti vahetada või arstile kesta peale anda.

Viljandi hambakliinikus teevad ka sellist tööd mis ei kõlba koera persegi,sealt kurvad kogemused.Kui hakkasin eraka juures käima on klahvid ilusti korras ja valgusplommid kestnud juba aastaid.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

(04-01-2015, 11:07 AM)hundu615 Kirjutas:  Viljandi hambakliinikus teevad ka sellist tööd mis ei kõlba koera persegi.

Selle pärast seal ju hambaid polegi... Big Grin

Ole negatiivne!
  • Täna tuleb fekaal päev!

  • Tulen sitemini toime kui arvan!

  • Kõik paraneb mossitamisest!

  • Kõike saab teha sitasti!

  • Alati leidub, mida persse keerata!

  • Enesetunne on eriti fekaal!

  • Täna teen kellegi õnnetuks!

  • Langen masendusse!

  • Elu on ikka päris persses!


    Ikka olen rõõmus!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

http://meeldib.ee/2013/06/kes-peaks-andma-teed/

Veel pole maha löödud

(05-01-2015, 03:50 AM)JaakH Kirjutas:  http://meeldib.ee/2013/06/kes-peaks-andma-teed/
Lihtne - ZIL-i mehel on kõige laiem rehv ja kõige suurem auto, teised hoidku heaga eemale!  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

No vaat,keegi pani nüüd põraka ära ja võta sa kinni,kellel rohkem õigusi......
Kõigepealt peaks läbi saama kiirabi,sest kui inimese elu ohus siis see kõige tähtsam. Samas aga tulekahjule sõitev auto samuti inimese elu päästmisel esirinnas......ja ka politseil kiire,sest kellegil nuga kõri peal ja samuti hilineda ei tohi... tundub,et kõigil oleks nagu õigus esimesena liikuda...... võibolla kõige vähem mustal autol,sest too pisut kahtlane....   Vahest on ka suuremal õigus.Aga siin on lihtne lahendus- tehku mis tahavad ja vaadaku ise kuidas hakkama saavad! Big Grin Ei maksa korraga igale poole trügida.

(05-01-2015, 03:50 AM)JaakH Kirjutas:  http://meeldib.ee/2013/06/kes-peaks-andma-teed/

Triviaalne. BMW sõidab esimesena.

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(05-01-2015, 03:50 AM)JaakH Kirjutas:  http://meeldib.ee/2013/06/kes-peaks-andma-teed/

Kui oleks sama pilt ja küsimuseks "kes sõidab esimesena?", siis oleks õige vastus: "marsruuttakso".
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 8 külali(st)ne