Teema on suletud

küsimus uunikumide sillajuppide kohta
#21

al101 Kirjutas:no ma arvan, et ei ole normaalne , kui küsin kas kuskil neid juppe tehakse ja siis ei vastata ,kas tehakse üldse eestis kuskil.

Kalkun ka arvas ...

Tehakse kõike, iseasi mida tasub ise teha, mida tasub teha lasta ja mida osta valmis tehase jupp. Aga no andke mulle andeks, miski Gorki tehase pealesõda toodang ei kutsu kohe mitte nägema sama pingutust, mida rõõmuga teen ennesõda tehnika omaaegsete pärlitele. Pealegi ei viitsi 99,9% tegijatest sinu kraaksatuse peale muud teha kui habemesse hirnuda "näe jälle üks jobu küsib triviaalseid asju" ...seni kuni sa pole ennast tõestanud, sinust ka välja ei tehta ... Valdo ehk väljaarvata, tema on lootusetu maailmaparandaja.

Dad.
#22

dad Kirjutas:
al101 Kirjutas:no ma arvan, et ei ole normaalne , kui küsin kas kuskil neid juppe tehakse ja siis ei vastata ,kas tehakse üldse eestis kuskil.

Kalkun ka arvas ...

Tehakse kõike, iseasi mida tasub ise teha, mida tasub teha lasta ja mida osta valmis tehase jupp. Aga no andke mulle andeks, miski Gorki tehase pealesõda toodang ei kutsu kohe mitte nägema sama pingutust, mida rõõmuga teen ennesõda tehnika omaaegsete pärlitele. Pealegi ei viitsi 99,9% tegijatest sinu kraaksatuse peale muud teha kui habemesse hirnuda "näe jälle üks jobu küsib triviaalseid asju" ...seni kuni sa pole ennast tõestanud, sinust ka välja ei tehta ... Valdo ehk väljaarvata, tema on lootusetu maailmaparandaja.

Dad.

kui midagi tarka vastata pole hoia mokk maas, omaasi milelga tegelen tulin siia foorumisse infot küsima , mitte sinusuguste hälvikute möla kuulama, kel midagi targemat teha pole. Said nüüd rahulduse ?
Kas on tõesti palju palutud kas keegi teab midagi? Aga nojah eestlasele ju tavaline, kui midagi küsid siis sõimatakse nägu täis ,aga infot ei anta, mitte keegi eriti ei oska öeld aet maksab näiteks 1000 00 jupi tegemine või ei tea või, ainuke kes midagi tarka öelda oskas oli valdo ja kellest ka abi oli kõvasti, tänud sulle Valdo , ülejäänud vastajad eriti Dad on lihtsalt teema täide hetkel.

50-60ndate uunikumid ruulivadSmile laz 695-d on ka väga tegijad asjadSmile
#23

al101 Kirjutas:kui midagi tarka vastata pole hoia mokk maas, omaasi milelga tegelen tulin siia foorumisse infot küsima , mitte sinusuguste hälvikute möla kuulama, kel midagi targemat teha pole. Said nüüd rahulduse ?

EI saanud ... räuska veel natuke "tarkade küsimuste meister". Ja oma asjadega võid sa mujal ka tegelda, mitte minusuguseid hälvikuid segama tulla, et mitte oma lollidele küsimustele lolle vastuseid saada.

Dad.
#24

I love it...

Hea küll kodanik al101. Teeme nii, et Sina lubad ja täidad oma lubaduse hankida mingi pill ja ma saadan sulle privasse miinimum kümme metallitööstus ettevõtet Eestis, kes suudavad piltlikult öeldes ka allveelaeva replica teha.
Ma lihtsalt hoiatan, et kui pead silmas pobedat, volgat või muud sovjeedi asjandust, siis replicate lõplikud kulud ületavad tugevalt summa, mille eest saaksid mõnest eelmainitust täistaastatud versiooni omale osta.
Aga võiksid omale hakatuseks anda selle mõtestatud kannatlikkuse õppetunni ja lugeda foorum otsast otsani läbi. Ligipääs siia on tasuta. Loetelu Sulle vajalikest teemadest läheb lihtsalt liiga pikaks. Aga et mitte päris tühjade kätega sind jätta, siis eelmainitud Valdo on kirjutanud kaunis põhjaliku ülevaate oma pobi loost. Vali otsing, vasakult kasutaja sisesta Valdo ja otsi teema kirjatükkidest siis pobi taastamise lugu.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
#25

al101 Kirjutas:pean silmas üleüldse, sest ,et võib juhtuda, et hangin omale uunikumi mille juppe enam ei saa ning teab keegi kust saaks siis neid nõnda tellida, et ise tehtaks ja mis hinnaklassi see jääb? Muidu kummipuksidega on vist nii, et neid saab ikka kuskil treida?

Ja muuseas - kui Jay Leno leiab oma auruautodele originaal varuosi, siis GAZ-21-le neid mitte leida??? Tundub uskumatu.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
#26

Pean kurbusega tõdema et see teema on jälle üks nendest paljudest (lugematu arv juba) mistõttu on juba enne mind mitmed inimesed loobunud seda foorumit lugemast ja midagi kommenteerimast ja asi ei paista paranevat. Jään ise ka siin järjest harvemaks külaliseks sest polegi midagi kommenteerida nagu. Ma ei tahakski hetkel teada muud, kui et kui vana on selle teema algataja?

militaarmootorrattur
#27

Kahju tõesti, et uus kasutaja, kes ei julge profiilis ühtegi lahtrit ära täita ja ei oska otsingut kasutada, hakkab hoopis "plõksima" kaasfoorumlase peale.Niisuguse käitumise eest tuleks teema prügikasti saata ilma pikema jututa.
#28

väike otsing netist andis sellise kasutajanimega tegelase kohta:
Asukoht:  Paide
Tegevusala:  õppimine ja värgid ja autod ja edasi ka

Siin ta isegi veel üllatavalt mõtestatud teksti ajanud, aga jaurab ühe mõtetu üles võetud teema ümber täpselt samamoodi kui mujal foorumites - väikesed väljavõtted scorpio foorumist:
/Aga palun, rääkige ometi kütusekulust maanteel, 68kw diisli puhul./
/palun ma tahaks täpseid kulu numbreid maanteel 100-ga sõites stabiilselt, kenasti suvel soojagaSmile võite ka talve ära mainida./
/kuulge mida te sõimate? eestlasel tõesti loll komme, küsid midagi saad vastuse asemele sõimu. See paljudes kohtades nii.
kas ei taibata, et küsin numbreid mida teie teate ja olete saanud , loomulikult ei küsi ma numbreid, mis on ei tea mis.
on kujunenud ju mingi keksmine ikkagi ja kellelgi ikka korras masin on olnd.
Ja nagu ütlesin oma numbrid mis olete saand ja mida kindlalt teate, on see siis nii raske?/
/ma ei tea palju benski võtab ja no mind huvitab täpselt, kuna vaja hakata maanteed palju sõitma , siis väga oluline.
1,2 bensukad on mõtetud, nõrgad ja pole ökod kah ning kered on neil väiksed surmakuudid, laks jalgratturiga on saab autojuht surmaToungue.
öelge siis kohe , et ei tea. kui ta ikka 7 sajale hakkab võtma 90-ga sõites maanteel, siis ma küll ei kavatse, sellist asja pidama hakata.Aga kas hakkab?/
/ Ja mõni mees julgeb väita, et 8 on normaalne? Putsi, mul ei võta bensiini bemm, ka niipalju sedasi sõites .
Ja mitu korda peab toonitama? ma ütlewsin rääkige oma kuludest, ma tean väga hästi erinevad autodel kulud ja tean, et loterii on./
jne jne jne kokku selles teemas 22(!) enamvähem samasugust posti.

Sama lugu ka BMW e38 foorumis
Ford Sierra foorumis ja BMW Eesti foorumis on natukene rahulikum
ja Opeli foorumist on kasutaja värskelt kustutatud


Sorry sellise OT pärast, mul lihtsalt laubaõhtul igav ja see foorum on nagunii muutunud selliseks, et ega eriti miskit asjalikku nagunii lugeda ei ole ja asjalikku kirjutada või kellelegi mingit infot jagada on veel vähem mõtet - piisav on vaadata lugemiste statistikat.

Eeldan, et moded oma tööd teevad ja mu postituse ehk siit ka lähiajal kustutavad.
#29

oldmoped Kirjutas:Sorry sellise OT pärast, mul lihtsalt laubaõhtul igav ja see foorum on nagunii muutunud selliseks, et ega eriti miskit asjalikku nagunii lugeda ei ole ja asjalikku kirjutada või kellelegi mingit infot jagada on veel vähem mõtet - piisav on vaadata lugemiste statistikat.

Eeldan, et moded oma tööd teevad ja mu postituse ehk siit ka lähiajal kustutavad.

No just sellele ma oma eelmises postituses tähelepanu juhtisingi. Veel aasta tagasi oli siit võimalik leida teemasid mida huviga jälgida ja kommenteerida. Kuna nüüdseks on järele jäänud ainult **** siis ma ei imesta miks sellised tegelased nagu selle teema autor siin ennast laia lehena tunnevad.
Kahju on vaadata kuidas tegelikult üks suurima külastajate arvuga foorum Eestis on viimase aastaga nii ära risustatud et õudne...
Aga siiski, kui ma oleksin selle teema algataja, siis ma ei plõksiks siin laiata vaid külastaksin alustuseks kauplust "Volga" Videviku tn. Tallinnas ja siis kaaluksin esisilla pukside treimisvõimalusiBig GrinBig GrinBig Grin

militaarmootorrattur
#30

Ma küll Volgast ei tea midagi, aga teema algataja soovist saada 100% ammendavaid vastuseid vana auto pidamise kohta kumab minuarust välja veidi laiem probleem - nimelt on tegelikult juba päris palju inimesi, kes sooviksid endale mõnda vana ja lahedat autot osta, aga nüüdisaegsete liikurite maailmast tulijale on väga raske seletada, milles ühe vana auto pidamine tegelikult seisneb. Eelarvamusi on seinast seina, mõni arvab et midagi pole saada ja kõik jupid tuleb teha lasta, teine jälle et vanasõiduki võib rahumeeli teenindusse veeretada ja mõistlike kuludega ilma ise käsi mustaks tegemata hakkama saada... Iseenesest on rahva vanaautohuvi ju positiivne nähtus, kui need lõputud "pakkumised" stiilis "õu, ostan su käru ära, helista" kojamehe vahel välja arvata, seda tuleks julgustada mitte maha teha, aga noh mina tõesti ei tea kuidas seda mõistlikult teha, ka teema algataja stiilist on näha et matsu jagajat tast ei ole ega tule.

Kõigile tõsistele fanaatikutele tahaks samas südamele panna, et vanaautoharrastusele on tekkinud ka kergem, "entry level" tase ning see ei tähenda alati tingimata rulliga Pobeda üle võõpamist, vaid lihtsalt soovi saada endale stiilne, hea väljanägemisega ning mõistlikult heas tehnilises korras suveliikur. Selles kontekstis on ennesõjaaegsete autode taastamisele või kasvõi Valdo projektile viitamine veidi overkill, mitte kellegi esimene vanasõiduk ei saa ega peagi olema filigraansel tasemel. Küll süües kasvab isu.

Mina olen alati lootnud, et Automoto foorumist saab ka selliste "praktiliste klassikute" või "retroautode" omanike peamine suhtluskoht, kuid reaalsus on kahjuks midagi muud. Loodetavasti on foorum lihtsalt ajast veidi ees Smile

Aga kui keegi vähem nõmeda suhtumisega isik sarnaseid plaane hauduma peaks, siis minu kaks senti teemasse: veermiku, jõuülekande ja mootori jupid on enamike 30-40 aastat vanade klassikute puhul nohu, esimeseks, teiseks ja kolmandaks prioriteediks on alati kere olukord, seejärel tuleb kere olukord ja tüki tühja maa pärast iluvidinate, salongidetailide ja muu sellise olukord.
#31

Seda minagi vaatan, et mis ta ainult sillapukside kohta küsib. Oleks ju veel rehvidest katuseni nii palju küsida. Ja üldse kui ma sapaka ostaksin ükskord võibolla kas siis oleks talle sillapukse saada või ei oleks? Äkki on sapakad liiga rondid, siis ostaks juba parem vana jawa. Mis sellele saada oleks? Paluks vastata võimalikult täpselt, sest ma lugesin et foorum on praegu nagunii jama ja teil pole siin midagi muud tehagi. Ja Dad-i sugused ärgu üldse lugegugi mu postitusi. Nii kui raha kokku saan, kui ma muidugi lähen üldse tööle, ostan ta tsiklirondid kohe ära.

Tom.
#32

väike-tom Kirjutas:Seda minagi vaatan, et mis ta ainult sillapukside kohta küsib. Oleks ju veel rehvidest katuseni nii palju küsida. Ja üldse kui ma sapaka ostaksin ükskord võibolla kas siis oleks talle sillapukse saada või ei oleks? Äkki on sapakad liiga rondid, siis ostaks juba parem vana jawa. Mis sellele saada oleks? Paluks vastata võimalikult täpselt, sest ma lugesin et foorum on praegu nagunii jama ja teil pole siin midagi muud tehagi. Ja Dad-i sugused ärgu üldse lugegugi mu postitusi. Nii kui raha kokku saan, kui ma muidugi lähen üldse tööle, ostan ta tsiklirondid kohe ära.

Tom.

Mitte, et mul midagi tarka oleks lisad, aga see oli nüüd küllBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
#33

ma arvan et enamuse vana autode puhul varuosad ei ole üldse probleem, seda enam uute jaapanlaste taustal (mitsubishi galandil 1999 a. mudelil näiteks terve rida väikseid sõlmesid nagu aju, seguklapp, jne jne) mida on saadaval ainult diilerilt ning mille hind on üle 20 000 eek.
Isegi siduri hinnaks on 7000 ning ooteaeg 3 näd. ja ainult esinduselt.
Selle taustal on näiteks MB W116 või Gaz M21 on üsna odav pidada. Ainukese probleemi tõesti valmistavad näiteks salongiosad (näiteks põrandamatid) mida lihtsalt pole saadaval.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
#34

denis23 Kirjutas:ma arvan et enamuse vana autode puhul varuosad ei ole üldse probleem, seda enam uute jaapanlaste taustal (mitsubishi galandil 1999 a. mudelil näiteks terve rida väikseid sõlmesid nagu aju, seguklapp, jne jne) mida on saadaval ainult diilerilt ning mille hind on üle 20 000 eek.
Isegi siduri hinnaks on 7000 ning ooteaeg 3 näd. ja ainult esinduselt.
Selle taustal on näiteks MB W116 või Gaz M21 on üsna odav pidada. Ainukese probleemi tõesti valmistavad näiteks salongiosad (näiteks põrandamatid) mida lihtsalt pole saadaval.


Sul vöib olla sama auto mis teiselgi, kuid kui temal on näiteks 2,5L mootoriga isend ja sul 2,7L siis teine vöib saada väga odavalt läbi, sina aga plekkid juppide eest nii, et vähe pole.

Ma ei räägi siin Galandist vaid töin näite.

Midagi ma olen poole körvaga kuulnud, et umbes selline asi on 5 seeria hai ninga BMW 2,4L disel ja 2,5L disel ühest neist pidi mingi jupp 3 kuni 5 tuhat kallim. Kuid see vöib ka mitte töele vastata.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

#35

2,7l Galantist kuulen ma küll esimest korda...

Ja lühidalt kokku võttes tahad sa miniest siis öelda seda, et erinevatel autodel võivad varuosad olla erinevate hindadega, jah? Smile
#36

Eks see sillajuppide küsimus vast seetõttu päevakorral, et noormees igalt poolt kuulnud, kuidas meie teede olukord alusvankrit ära lõhkuma kipub ja arvas selle seniste teadmiste kohaselt suurimaks probleemiks...
#37

Alts Kirjutas:Eks see sillajuppide küsimus vast seetõttu päevakorral, et noormees igalt poolt kuulnud, kuidas meie teede olukord alusvankrit ära lõhkuma kipub ja arvas selle seniste teadmiste kohaselt suurimaks probleemiks...

Selle teooria järgi võiks antud probleemi nimekirjast hoopis maha tõmmata, kuivõrd nood huvitavad autod olnd meie praeguste teedega võrreldes hoopis "teedeta maastikule" projekteerit.
Kuuekümne neljanda aasta autojuhi õpikus oli igatahes terve peatükk teedeta maastikul liikumisest. Nõuk. liidu avarustes liikujale mõistagi kuldaväärt teave, muidugi ka tänasel Venemaal.

loll on loll olla.
#38

deem...mõtlesin 2.4 GDI mootori

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
#39

zyndapp666 Kirjutas:No just sellele ma oma eelmises postituses tähelepanu juhtisingi. Veel aasta tagasi oli siit võimalik leida teemasid mida huviga jälgida ja kommenteerida. Kuna nüüdseks on järele jäänud ainult **** siis ma ei imesta miks sellised tegelased nagu selle teema autor siin ennast laia lehena tunnevad.

Aga mul selline küsimus, et millest siis niiväga rääkida oleks? Mitut K800-t sa restaureerimises tead olevat?..nagunii jagate infot omavahel koos rauda silitades ja mitte läbi selle või mõne teise foorumi. See pole kahjuks ainuke näide, sinna nimekirja lähevad ka muud tehnikaimed, mida siinmail järgi 1-5. Selleks, et inffi jagada foorumis, peab olema mingigi kriitiline mass, alla selle on see rohkem ühe persooni soolo ja ülejäänute ilkumine. Kõik eelnev muidugi ei tähenda, et neid noori kukkesid ei võiks õpetada ja nende kulul natuke nalja teha, nii nagu vanasti saadeti kollanokki lattu kompressiooni või viiliõli järgi Wink

Dad.
#40

dad Kirjutas:See pole kahjuks ainuke näide, sinna nimekirja lähevad ka muud tehnikaimed, mida siinmail järgi 1-5. Selleks, et inffi jagada foorumis, peab olema mingigi kriitiline mass, alla selle on see rohkem ühe persooni soolo ja ülejäänute ilkumine.

Natuke ei nõustu - sa võid täiesti juhuslikult abi saada oma projektile, kui sellest ülevaate annad, isegi kui sinu omanduses on vaata, et ainuke pill maarjamaal. Lihtsalt kodanikud avastavad äkitselt midagi oma valdustest. Sarnasel viisil sain roomikule varuosakataloogi ja paljud küsimused detailide kohta said "rass-rass" paika. Sarnasele võimalusele juhtis ka kod. Piibur kunagi tähelepanu, nentides nukralt, et keegi ei teagi teda tegelevat zimi-ga ja seetõttu võib-olla ei osata talle pakkuda midagi, mis võiks vajalik olla.
Minu jaoks kannavad foorumid just seda alget - ilkumine mind rivist välja ei vii ja teiste jaoks ma nüüd küll rauda kokku ei osta.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne