Night Game
#21

Keegi ehk suudab mälu värskendada, mis nimeline film rääkis sarnasest toimetamisest?
Vasta
#22

Paistab et põhiline kriteerium on kiirus. Ei tahaks uskuda et mängijad 50 versta tunnis mööda linna kulgevad. Ilmne algmaterjal Krimi ja Raporti meeskondadele. Ja näis mitu sõiduvahendit puru sõidetakse. Mulle tundub et see on õhutamine selle vähesegi allesjäänud liikluskultuuri rikkumisele.
See puhtalt minu arusaamine asjast: maalt ja Datsuniga nagu ma olen.
Terv.Jaanus
Vasta
#23

Ei-ei ikka ei saadud minust aru. Mina pole seda tüüpi inimene, kes läheks sedasi kruiisima. Ja muidugi ei vaata ma neile imelikult, kes seda teevad. Igalühel oma hobi. Ja mingile maksuametile ma kahh teatama ei hakka, ning nõustun ühe eelkõnelejaga, et idee on tõepoolest geniaalne. Ja miks mitte mängida seda mängu, kui on mängida soovijaid.
Sõnastame siis veelkord ümber:
Kas taoliste sõitude korraldamiseks ei pea olema mingit luba? MTÜ vast ei maksa (pole kindel!!!) taoliste asjade pealt makse, kuid eraisik?
Ühe-kahe-lausega: Minule pakkus huvi poliitiline teema, mina pole öelnud, et need sõidud peaks ära keelama ja pole minul ka midagi selle sõidu vastu. See maksuameti-teema huvitas mind vaid sellepärast, et tahtsin teada, kuidas selliste asjade toimimine on seadusega reguleeritud.
Palun mulle mitte sõnu suhu panna.

Tambets@juurdleb, kas tema väljendusoskus on puudulik, või on ta lihtsalt loll.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#24

Tambets Kirjutas:Kas taoliste sõitude korraldamiseks ei pea olema mingit luba? MTÜ vast ei maksa (pole kindel!!!) taoliste asjade pealt makse, kuid eraisik?
Ühe-kahe-lausega: Minule pakkus huvi poliitiline teema, mina pole öelnud, et need sõidud peaks ära keelama ja pole minul ka midagi selle sõidu vastu. See maksuameti-teema huvitas mind vaid sellepärast, et tahtsin teada, kuidas selliste asjade toimimine on seadusega reguleeritud.

Maksuametiga on asi lihtne - kui Sul on tulu, siis pead Sa selle pealt maksma (õigeaegselt) kõik maksud, mis EV seadusandlusega ette on nähtud ja hoidma korras oma raamatupidamise.

MTÜ-l, loomulikult, tuleb ka raamatupidamine korras hoida, st tulud-kulud peavad olema dokumenteeritud ja hiljem kajastuma majandusaasta aruandes.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#25

Eile, lugedes seda teemat, oli mõte vastata, et peale kevadet on see nimi igatepidi halva kontekstina vastuvõetav enamuses mitte-vene foorumites. Asjast ise olen kuulnud, et tegemist on suht huvitava ettevõtmisega, ja, kui meie kohalik dozor poleks nime maha teinud, oleks siingi suht populaarne: teha tuleb mitte niivõrd kiirelt, kui taibukalt. Tekkivad seostused Zarnitsa-ga ja Geopeitusega.
Aga jah, eks see ikka reklaam ole - kõikides (suuremates) foorumites sarnast asja märgatud
Vasta
#26

Keegi, või kellegi sõber/sugulane käinud?

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#27

Ise vastan endale, filmis Midnight madness (1980) kujutatakse sarnast mängu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne