Metsatehnika

Hullpisike tõesti, plaanisin RS 09 peale panna, aga ei mahu korralikult pedaale tallama ja nüüd vedeleb.
Vasta

(26-08-2014, 21:55 PM)Jaanus9112 Kirjutas:  Keegi sellest firmast teab miskit? TRAC
[Pilt: s5lchd.jpg]
[Pilt: 2hhhsvr.jpg]
[Pilt: 2mc8vbn.jpg]
[Pilt: 9vguwp.jpg]
[Pilt: 167uofn.jpg]
[Pilt: 6o36lz.jpg]

Kuid kas keegi sellest firmast oskab midagi targemat öelda?

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta

[Pilt: large_28916801_YqUO.jpg]
Viljakoristus Lõuna- Eestis

Veel pole maha löödud
Vasta

Tõhus abiline vintsimisel, kui peaks põllul kinni jääma. Ega ja tänavune viljakoristus päris niru. Pidevalt on vihma sadanud. Häda sunnil tuleb niisket saaki koristada pehmel põllul. Kus täpsemalt Lõuna Eestis, kui küsida tohib.Smile
Vasta

Teemakohane video TDT 55 kohta:
Vasta

Kes kuradi tohman ronib sellisesse metsa traktoriga? Sai kord käidud sellist lõikamas aga mootorsaagidega, saagi polnud mujale panna kui kännu või puu virna peale. Kõik võimalik tuli väljaveoteesse matta, veoteel olnud puud langesid pikalt tee põhjaks ja meeletult oksi peale... Kohati jäid kõrged kummikud madalaks ning said varbad pestud, tuli hoolega valida kuhu astud.
See oli kogemus omaette.Big Grin
Vasta

Mina olen antud videoga pisut rohkem kursis ja tean, et see lõikamine toimus külmunud pinnaselt, aga siis tuli pisut ootamatu kevad peale ja paari päevaga muutus see jääväli porimülkaks.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Ühtteist veel raskemast metsatehnikast.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   
Vasta

http://www.kuldnebors.ee/search/search.m...ype=mypost

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta

Miks siis nüüd müüki? Töö sai otsa?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Kui siia igasugu elukaid pakutakse pakuks ka midagi juba.
http://www.kuldnebors.ee/search/metsandu...8_10797_et
Mis selles erilist on?
Esiteks on see käru sellele traktorile jõukohane vedada ja seega pole mootorit ega ülekannet ära tapetud.
Teiseks on taga uued rehvid, mis mahuvad normaalselt alla ega ole plägasel pinnal libedad.
Kolmandaks on kärul suuremad rattad, mis ei jää nii lihtsalt millegi taha kinni.
Suurematest ja kallimatest remontidest on tehtud tõstuki jalale uued puksid ja laagrid ning täiesti uued tugijalad.
käruveole uued mootorid ja veorullidele uued südamikud niiet need on korralikult otsas.
Tehtud on kärul balanssiiridele uued teljed ja vahetatud ka torud kuhu puksid sisse lähevad.
Käru tiisli polt, millel tiisel keerab on tehtud vastavast materjalist ja karastatud.
Traktori esisillale on tehtud korralik remont, paigaldatud tugevamad põlve hammasrattad ja silda uus differ, mis lukustub päris hästi.
Veel on vahetatud käändtelje torud ja hülsid ning tehtud sinna korralikud tihendid.
Traktoril on tehtud kasti ja mootori remont ja mootoris vänt tasakaalustatud ja asjad kaalus ning teised klapivedrud.
Puudustest on esisilla kinnituse tapid ja puksid vaja vahetada ja mootoriploki valu on poorne ja seega higistab tsentrifuugi juurest õli läbi seina, mistõttu mootor on õline pidevalt.
Elektritöid on vaja teha, kuna pole kaugtulesid ja ei tööta õlirõhu näitaja.
Selle aparaadi peal on mööda saadetud 3 aastat ja viimane aasta pole traktoriga mingeid muresid olnud peale esiklaasi vahetuse.
Kui keegi ära ostab, võetakse väljaveotraktor ja kui ei, töötab see veel mõnegi aasta.
Vasta

(10-09-2014, 19:39 PM)saarrand Kirjutas:  Miks siis nüüd müüki? Töö sai otsa?

Uus masin olemas ja neid Mtz-te veel kaks komplekti.

Kui nüüd nii kirja hakata panema siis olen ka mina ühtteist masinaga teinud. Tagasillas vahetatud kõik laagrid tugevamate vastu, poolteljed Mtz 52 omad kuna need tugevamad. Vahetatud vahekasti sisu uue vastu. Uus sidur. Uued pidurikettad.Käigukast remonditud Eelmine talv ja peale seda vedanud umbes 200tm. Uus hüdropump. Jagaja tõstnud umbes 700tm. Esisillas vahetatud tihendid ja õli. Vintsil uus tross. Tagumiste rehvide mustrijääk 80%. Mootor kapitaalremondi läbinud möödunud sügisel. Uus hüdroõli (Addinol). Tõstuki jalg vahetatud veoauto oma vastu mis on oluliselt tugevam orginaalist. Käru hüdroveo mootorid vahetatud eelmine suvi ja veavad ideaalselt. Käru rehvidel mustrijääk 70%. Käru raamile keevitatud tugendused (ei ole pooleks enne keevitamist olnud). Kabiini põhi tehtud siledamaks ja tänu sellele on kabiinis lahedalt ruumi.. Masin täiesti töökorras ja saab kohe tööle asuda. Müün kuna uus masin olemas ja lisaks veel kaks komplekti Mtz-te metsas.

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta

Praegu müügis  6000 euro eest  1973 aastal toodetud   töökorras VALMET  metsaveo traktor .Ega suurt tööd temaga muidugi enam teha ei kannata kuna varuosasid on sellisele masinale isegi soomest  praegu raske leida. http://www.kuldnebors.ee/search/metsandu...uage_id=et


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta

Kristjan ju toimetab Hiiumaal samasugusega/sarnasega täitsa edukalt, kuigi peab tõdema, et lihtne tal ei ole.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Kas keegi oskab kosta Telikarhu Multiworker 2000 kohta? Hetkel üks on müügis ja tundub hea masin väiksemate tööde tegemiseks, kuid infot üsna napilt.
Vasta

(01-09-2014, 08:30 AM)saarrand Kirjutas:  Mina olen antud videoga pisut rohkem kursis ja tean, et see lõikamine toimus külmunud pinnaselt, aga siis tuli pisut ootamatu kevad peale ja paari päevaga muutus see jääväli porimülkaks.

Oskad äkki ka piirkonda öelda, kus see toimus?
Ega see äkki Jõgevamaal aset ei leidnud?

ZAZ965A 1968
Vasta

(09-10-2014, 20:28 PM)E303 Kirjutas:  Praegu müügis  6000 euro eest  1973 aastal toodetud   töökorras VALMET  metsaveo traktor .Ega suurt tööd temaga muidugi enam teha ei kannata kuna varuosasid on sellisele masinale isegi soomest  praegu raske leida. http://www.kuldnebors.ee/search/metsandu...uage_id=et
Masin on sama mudel mis minulgi, minu oma väljalaskeaasta on vist 5 aastat hilisem. Tööd kannatab teha küll, praegu hetkel vean just 150 tm harvendust. Peamisteks varuosadeks on keevituselektroodid, mootor ja ülekanded on pommikindlad. Kõvasti uuem harvester tekitab oluliselt rohkem muresid, peamiselt elektriteema.
Vasta

(10-10-2014, 11:00 AM)PSV Kirjutas:  Kas keegi oskab kosta Telikarhu Multiworker 2000 kohta? Hetkel üks on müügis ja tundub hea masin väiksemate tööde tegemiseks, kuid infot üsna napilt.

Mine kohale ja vaata masin üle. Tundub mingi Norcari eelkäija olevat. Tõstuk paistab küll vähe lollakas oma peamastil asuva teleskoobiga. Uuri välja, kas ülekanne on hüdrotrafoga või hüdrostaatiline. Kui trafoga ja see kulunud on, siis hakkab õli hirmsasti kuumutama ja remont (kui üldse võimalik) on väga kallis. Hüdrostaatilise puhul muidugi omad mured, seal on ka pump ja mootor kulukad jupid. Kui tõstuki juhtimise kohta on kirjutatud 2x on-off jagaja, siis ilmselt on tegu meil laialdaselt kaubanduses liikuvate pisikeste jagajatega. Tõstukihüdraulika on seega lihtne ja seda ei pea kartma.
Vasta

http://www.kuldnebors.ee/search/search.m...ype=mypost

http://www.kuldnebors.ee/search/search.m...ype=mypost

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta

http://www.soov.ee/viljandimaa/Metsaveot...m?ca=1&w=3 Huvitav masin

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne