[poolitus] emotsionaalselt ja teemaväliselt automaksust

(20-02-2024, 14:39 PM)raul Kirjutas:  Lisaks kaks punkti veel:
- poliitikuks saamise üks eeldus on eelnevalt eraettevõtluses töötamine.
- riiklikus sektoris juhtivatel ametikohtadel on ajaline piir, st kui näiteks 7 aastat täis saab, siis on kohustus riigisektorist lahkuda et vältida tegelikust elust võõrdumist.
- ametnik kes (kus iganes riigiteenistuses) tööle asub, peab aru saama, et ta teenib rahvast (mitte rahvas ei teeni neid)!
Vasta

(19-02-2024, 19:19 PM)tungla Kirjutas:  Kui öeldakse otse et automaksuga täidetakse riigieelarvet ja kaitsekulutusi,kas jalgratturid ja jalakäiad ei vaja riigiteenuseid ja kaitset.
Eile just sõbraga rääkisin, et see kõlab tõesti nagu varamaks- oled elu jooksul olnud tegus, soetanud auto, võibolla ka hobiauto, ning igast hipid, jalgratturid ja muud autot mitte omavad inimesed on see kontingent, keda "riigikaitse" ja "riigieelarve" ei puuduta.

Minule eelneva ksf sparki jutu kohta olen siin vist korduvalt öelnud, et mitte meil ei ole "neid" vaja, vaid vastupidi!
Hea, et keegi teine veel seda välja toob!
Vasta

(19-02-2024, 18:21 PM)Peeter2 Kirjutas:   See raha mida maksutõusudega saadakse, ei lähe Kallase tasku, vaid selle eest kaetakse riigieelarve kulusid
Seda ma ei arvagi, et see otse Kallase tasku läheb, aga selles ma küll kindel ei ole, et sellega riigieelarvet parandada suudetakse. Võibolla korraks, aga kindlasti mitte mitte pikas perspektiivis.
Vasta

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/12027...-pidanudki

Väga suurt rahapuudust riigil ei näi olevat. Hea veel, et kohtusse ei antud.
Kes artiklit ei näe, neile: Riik nõustas ja kontrollis hanget, nüüd nõuab hankes olnud vigade eest raha tagasi!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

https://lounaeestlane.ee/24-veebruaril-k...tallinnas/ 
Näis palju rahvast kokku saadakse nädalavahetusel.
Vasta

Mille kuradi pärast peavad sääraseid üritusi organiseerima professionaalsed uhuud? Organiseeriva MTÜ veduriks on Hando Tõnumaa...

Sad

6/20 saan nõustuda, veel 3 on vastuvõetavad. No ei lähe selle vennaga luurele. Isegi mitte valetava viletsuse vastu.
Vasta

(22-02-2024, 08:33 AM)v6sa Kirjutas:  Mille kuradi pärast peavad sääraseid üritusi organiseerima professionaalsed uhuud? Organiseeriva MTÜ veduriks on Hando Tõnumaa...

Sad

6/20 saan nõustuda, veel 3 on vastuvõetavad. No ei lähe selle vennaga luurele. Isegi mitte valetava viletsuse vastu.

Tahtsin just sama kirjutada.
Selleks, et automaksu vastu astuda peab lisaks veel nõustuma igast jamaga.
Ei kavatse minna, kahjuks.
Vasta

Võiks lausa vandenõuteooriat arendada, et seltsimees Tõnumaa on oravabandega ühes paadis, kuna tema nimi saadab tervemõistuslikud inimesed sootuks teisele orbiidile.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Kuudas ta orgunnida saab, tema jaoks pole süsinikku üldse olemaski?
Vasta

(22-02-2024, 08:33 AM)v6sa Kirjutas:  Mille kuradi pärast peavad sääraseid üritusi organiseerima professionaalsed uhuud? Organiseeriva MTÜ veduriks on Hando Tõnumaa...

Sad

6/20 saan nõustuda, veel 3 on vastuvõetavad. No ei lähe selle vennaga luurele. Isegi mitte valetava viletsuse vastu.
Täpselt sama siin.
Rongkäigust läbi Võru linna saan aru aga kuhu see edasi läheb protesteerima ja mida tegema...
Sõjaväe harjutuste vastu pole mul midagi.
Vasta

(22-02-2024, 08:57 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Võiks lausa vandenõuteooriat arendada, et seltsimees Tõnumaa on oravabandega ühes paadis, kuna tema nimi saadab tervemõistuslikud inimesed sootuks teisele orbiidile.
Pigem mitte.

Usun, et plaan niimoodi rohkem rahvast kokku saada.
Pärast hea pilte panna ja näidata kus rahvas ikka streigib. Aga nagu lapikud ikka saab seda vastupidiselt kasutada.
Näiteks, vaadake kus kõik nursipalu vastu, või kellegile ei meeldi vaksiin jne.
Ega nad rumalad pole, oopis nutikad on. Lihtsalt manipuleerivad igast kivipalluritega.

PS: Või siis on veel kavalamad ja petsid isegi minusuguse ära.
Ja tegelt saidki oravatelt terve talve pähklivaru.
Vasta

Kusjuures ma mõtlesin samas suunas, mis klemm. Lolle on palju.
Vasta

Ongi vastasrinnalt tehtud ennetav professionaalne liigutus, et aktsioonil juba ette jalad alt ära lõigata ja vastasseisu naeruväärsena näidata.

Ei võida see, kellel on õigus vaid see, kes käitub organiseeritumalt ja läbimõeldumalt.
Vasta

Jamajutt, et niiviisi rohkem rahvast kokku saab. Normaalsed inimesed ei lähe lamemaalaste, ekre ja muude debiilikute korraldatud üritusele ja see tainapeade kari hoopis diskrediteerib igasuguseid meeleavaldusi. Juba praegu, kui mingi meeleavaldus kusagil toimub, on esimene küsimus, et kas mingid ajuvigastusega tüübid jälle lällavad. Ja enamasti nii ongi.
Vasta

(22-02-2024, 11:47 AM)Peeter2 Kirjutas:  Jamajutt, et niiviisi rohkem rahvast kokku saab. Normaalsed inimesed ei lähe lamemaalaste, ekre ja muude debiilikute korraldatud üritusele ja see tainapeade kari hoopis diskrediteerib igasuguseid meeleavaldusi. Juba praegu, kui mingi meeleavaldus kusagil toimub, on esimene küsimus, et kas mingid ajuvigastusega tüübid jälle lällavad. Ja enamasti nii ongi.
Nii on, jutt õige. Aga.

Ma kunagi mõtlesin, et idioote on max 10%. Siis sunniti arvamust muutma ja % tõusis 50 peale.  Nüüd tundub lausa 90%
Niiet kui minu arvutused õiged on siis tuleb rahvast ikka väga palju Big Grin
Vasta

Oli just au kuulata mustahuumorisõberite lemmiksaadet "stuudios on pääminister". Meie vägeva analooge mitteomava empaatia maailmameistri suust sain kuulma, et eestlased ei emba automaksu ja selle kehtestajaid seepärast, et nad on stressis. Päris piinlik kuulamine oli taaskord.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(22-02-2024, 16:08 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Oli just au kuulata mustahuumorisõberite lemmiksaadet "stuudios on pääminister". Meie vägeva analooge mitteomava empaatia maailmameistri suust sain kuulma, et eestlased ei emba automaksu ja selle kehtestajaid seepärast, et nad on stressis. Päris piinlik kuulamine oli taaskord.
Mäe otsas arvatakse ju, et idioote on 99%  Aja ükskõik mis kakat suust välja ikka on pohhuy.  Isegi prügi ei oska see dressis rahvas sorteerida.

PS: Mul eit suudab ka sita kullaks rääkida ja kui ise ennast sisse räägib, ütleb, et pole öelnud või, et see oli oopis minu jutt.

See kõik ju lihtne statistika.
Kui vasakukäelisi oleks rohkem oleks nad ju paremakäelised.
Vasta

(22-02-2024, 16:08 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Oli just au kuulata mustahuumorisõberite lemmiksaadet "stuudios on pääminister". Meie vägeva analooge mitteomava empaatia maailmameistri suust sain kuulma, et eestlased ei emba automaksu ja selle kehtestajaid seepärast, et nad on stressis. Päris piinlik kuulamine oli taaskord.
Teil seal Eestis  Big Grin
Vasta

Tuleb tunnistada, et Kaja Kallase isik ongi ebameeldivaks muutunud. Esinemisstiil, naeruturtsatused, ja muidugi see iba mida ta välja ajab. 
Ei taha nagu üldse teda kuulata, vastik on. Lasi mööda hea aja tagasiastumiseks eelmise aasta sügisel. 
Ennevanasti siis kui ta veel peaminister polnud, ei olnud nagu suurt häda midagi. 
Isegi Ratta Jürka oma ümmarguse jutuga polnud nii hull.
Vasta

(22-02-2024, 16:48 PM)Peeter2 Kirjutas:  Tuleb tunnistada, et Kaja Kallase isik ongi ebameeldivaks muutunud. Esinemisstiil, naeruturtsatused, ja muidugi see iba mida ta välja ajab. 
Ei taha nagu üldse teda kuulata, vastik on. Lasi mööda hea aja tagasiastumiseks eelmise aasta sügisel. 
Ennevanasti siis kui ta veel peaminister polnud, ei olnud nagu suurt häda midagi. 
Isegi Ratta Jürka oma ümmarguse jutuga polnud nii hull.
Ma olen tähele pannud, et alati on pupu.
Kunagi öeldi: tule ansip appi. Ega hullemaks enam minna saa. 
Siis ratas, näe ikka sai.
Nüüd juba tundub ansip täitsa normaalne.
Hirmuga ootan järgmist.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne