automoto.ee foorumid

Täisversioon: naljanurk 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nu jah siia lisada...
Eks meid ju ole niiii palju.Ja kõikjale meid jätkub.
Rootsis Norras ei või enam yldse suud lahti teha.Nii,et olge ettevaatlikud Big Grin
Mu poolt üks lugu mida rääkis kadunud sõber! Olla ta kusagil lõunamaal vist Egiptuses ringi töllerdanud ja kommenteerinud tuttavale näitsikule (armukesele ilmselt), et vahi. Selle muti ahter meenutab küll mu ämma oma. Mutt keeranud ringi ja küsinud Andrus sina või?
No aimate ise mis juhtus....
(05-09-2016, 12:12 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]Mu poolt üks lugu mida rääkis kadunud sõber! ...No aimate ise mis juhtus....

Katsun aimata. Ämm lõi sõbra kohapeal maha...
Küsisin hiljuti Tamperes ehitus objektil  mingi tüübi käest kontori asukohta vene keeles. Seepeale vastati ka puhtas vene keeles. Ainult et küsimus oli, et kust ma tean et ta vant on. Ma siis küsisin vastu ,kunas sa oled näinud kirsades soomlast.
(05-09-2016, 00:46 AM)viplala Kirjutas: [ -> ]
(04-09-2016, 19:05 PM)Aspelund Kirjutas: [ -> ]Meenus üks anekdoot.

Moskva. Eesti mehed istuvad autos ja kommenteerivad möödujaid.

Üks märkab mööduvat kaunitari ja kommenteerib: "Vaata, milline tagasild...'

Kaunitar pöördub auto juurde ja teatab maakeeles vastu: "Sinu kardaan seda vedama küll ei hakka!"

Ei olnud Moskva anekdoot vaid päris meitel ja tõestisündinud lugu. Autot ei olnud vaid oli kaks noormeest kes kõndisid selle tagasilla järel Big Grin

Selle peale lugu minu ühest töökaaslasest.Räägi talle mis anektoot tahes,(kõik naeravad,kui naljakas)tema aga ajab sõrad vastu,et ei olnud nii,hoopis naa SmileAegade jooksul ju liigub sama lugu Vladivostokist Tallinnani,erinevate variotsioonidega.
Saksla vanapaar kommenteeris Tartus kõvahäälselt kõike mis liikus ja mida nägid.
Teavitasin neid viisakalt saksa keeles, et nii mõnigi eestlane saab saksakeelest aru.
Peale seda ei kuulnud nende jope kahinat ka enam. Smile
(05-09-2016, 12:27 PM)motamees Kirjutas: [ -> ]
(05-09-2016, 12:12 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]Mu poolt üks lugu mida rääkis kadunud sõber! ...No aimate ise mis juhtus....

Katsun aimata. Ämm lõi sõbra kohapeal maha...

Kolakat sai kindlasti vb selle pärast ajukasvaja tuligi
Kes arvab ära,mis mõõt on ideaalseks avamiseks õige Rolleyes .(saunaõhtu homme tulemas Big Grin )


[Pilt: 011047043915aca.jpg]
21
.
.
.
.
.
.
.
Krt räägi veel kuda lühikest postitust teha saab Sad
Niikui kahju oleks kui traktaati ei kirjuta, nuuks.
Esimene vale vastus Sad Kuna tegu ikka suht täpse riistaga,paluks vastust samas täpsusklassis. Big Grin
21 avab ilma jäljeta kuplil.
Muuda neelas vastuse...
Eile tööjuures Big Grin
Alguses oli päris naljakas...
https://www.upload.ee/files/6156351/2016...5.mp4.html
Ma pole suurem asi spordisõber, aga see jäi küll kõrvu, et hiljuti lõppesid Rios olümpiamängud. Samas on koolipõlvest meeles, et kui meil siin põhjapoolkeral on suvi, siis lõunapoolkeral on talv. Kuna Rio asub just nimelt lõunapoolkeral, siis toimusid SUVEolümpiamängud tegelikult ju TALVEL. Cool
https://www.youtube.com/watch?v=juh7ZHNK7Fo&app=desktop

Igaksjuhuks veidi eesti keelt ka juurde, et siis sotsiaalmeedia kanalisse twitter postitavad nüüd need linnud. Keskmiselt 150 posti päevas ja idee autori arvates on enamused sealsed postitused umbes samaväärsed nagu lindude oma.
(13-09-2016, 12:09 PM)karvik Kirjutas: [ -> ]https://www.youtube.com/watch?v=juh7ZHNK7Fo&app=desktop

Igaksjuhuks veidi eesti keelt ka juurde, et siis sotsiaalmeedia kanalisse twitter postitavad nüüd need linnud. Keskmiselt 150 posti päevas ja idee autori arvates on enamused sealsed postitused umbes samaväärsed nagu lindude oma.

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
1960ndatel said Rootsi lapsed koolis ülesande: talumees läks turule ja müüs 20 krooni eest kotitäie kartuleid. Kartulite omahind sellest oli 4/5. Kui suur oli talumehe kasum?

1980ndatel said Rootsi lapsed koolis ülesande: talumees läks turule ja müüs 20 krooni eest kotitäie kartuleid. Selle omahind oli 16 krooni. Kui suur oli kasum?

Nüüd saavad Rootsi lapsed koolis ülesande: talumees läks turule ja müüs 20 krooni eest kotitäie kartuleid. Jooni ülesandes alla koht, kus esineb sõna "kartul" ja vestle sellest pinginaabriga.
“Nüüd küll aitab, pean silmaarsti juurde minema!!!”
“Miks siis?”
“Sisenen marketisse – silme ees läheb kirjuks! Vaatan hindu – silmad lähevad punni! Vaatan rahakotti – mitte muhvigi ei näe!!!”
Buss on teel Kirovi linna, on palju sõitjaid, akna ääres istub noor isa oma nii umbes 4-aastase pojaga. Lapsed selles eas muudkui küsivad kõike, ka see poiss pole erand…
Isa peab seletama kõike: "See on traktor, mis seal põldu künnab, see on bensiinijaam, siit saavad autod ja bussid bensiini…" jne jne.
Järgneb küsimus: "Kui palju aega läheb, kuni me Kirovisse kohale jõuame?"
Isa: "Juba lähedal oleme, varsti jõuame!"
Saabub raudteeülesõit, mis on suletud, tõkkepuud on all.
Buss peatub. Sealsamas kõrval aasal on mõned lambad, kaks lehma ja noor pull.
Laps: "Kes need on? Mis nad teevad?"
Isa: "Noh, need on lehmad, see üks seal on pull, need on lambad, söövad siin rohtu, jalutavad…"
Bussis on vaikus, juht on mootori välja lülitanud, kõik reisijad kuulavad seda jutuajamist isa ja poja vahel.
Ja siis juhtubki ootamatu - pull ligineb ühele lehmale, kargab sellele selga ja alustab teatud protseduuriga.
Reisijad ootasid hinge kinni pidades küsimust. Sest ega see tulemata kindlasti ei jää….
See võttiski vaid hetke ja siis see küsimus tuligi: " Issi, mis nad seal teevad?"
Maad võttis kurjakuulutav vaikus. Isegi kärbsed lõpetasid sumisemise. Möödus mitu sekundit, mis tundusid tundidena, kuid siis reisijate pilkudest kõrvuni punaseks värvunud näoga isa teatas:
"Pull vaatab, kui kaugel on Kirov…"
Naerupahvak bussis oli nii kõva, et kostus kindlasti Kirovini välja…