automoto.ee foorumid

Täisversioon: naljanurk 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Jäi selline asi silma: Osta endale audi...Remondi arveid naudiBig Grin
Poliitilist huumorit ka vähe, või siis... tegelt mul on sitamaitse suus.

(11-10-2013, 01:14 AM)viplala Kirjutas: [ -> ]Poliitilist huumorit ka vähe, või siis... tegelt mul on sitamaitse suus.

E: Tegelikult on mul häbi. Päriselt ka. Mul on häbi seda vaadata. eedik on suutnud oma piiri ikka tugevalt sita sisse rammida. Ja mul on häbi, et seda sitta siin lademetes leidub, kahjuks.
Ja see ongi must huumor, kahjuks.
Leidsin ühe vana Soome vigurijutu:

Kaksikvennad Jussi ja Jari. Jussil olnud üks vana risuvõitu paat. Juhtus aga sedasi, et Jari abikaas surnud samal päeval kui Jussi paat põhja läks....
Mõni päev hiljem trehvas üks kena vanaproua Jussiga tänaval, teda eksikombel Jariks pidades ja kaastundlikult seletama:
- „ Tunnen kaotuse puhul kangesti kaasa, sul on kindlasti väga kole...“
- „ Noh, ega nüid hullemini, iseenesest hää, et sitast lahti sain. Oli ju vana mäda risu algusest saadik, altpoolt kuivand ja lehkas kala järele. Vett nirises ja paha pragu perses, päris jube auk eespool, läks iga sõiduga suuremaks. Lasi jubedalt läbi ja no raske oli teda püsti ka hoida. Aga, mis talle lõplikult saatuslikuks sai, oli kui neli tüüpi ta lõbusõiduks rentisid. Ma hoiatasin küll, et ta pole enam päris tasemel aga nad tahtsid igal juhul minna... Kuradi mölakad olid kõik ühtaegu üritand peale ronida ja see oli vanatüdrukule liig kui nad kõik korraga eri suunast sisse üritasid pääseda. Pooleks läks.
Vanaproua minestas....
(07-10-2013, 12:57 PM)deeremees Kirjutas: [ -> ]On sellist asja keegi tähele pannud. Sobib küll siia naljanurkaBig Grin

http://www.ohtuleht.ee/530806
Kas see ongi "idioodi järjekindlus" Big Grin ???
Ega hr. Nilsoni üritus maasturiga üle ookeani kulgeda targem tegu ole...
ABB naljad meie meeste poolt:

[attachment=45267]

[attachment=45268]

[attachment=45269]
Sain just naerda nii et pisarad silmas... vaat kus vana tõmbab välgumihklist luule ülesWink

Tõlgiks hea meelega eesti keelde ka aga see oleks arvatavasti viimane postitus mul siin foorumis... Big Grin Rolleyes

Õppevideo teemal "Kuidas käivitub saag "Druzba 2""
(17-10-2013, 22:01 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Tõlgiks hea meelega eesti keelde ka aga see oleks arvatavasti viimane postitus mul siin foorumis... Big Grin
...

Ma olen nõus riskima: saatke keegi keeleoskaja riimitud tõlge mulle ja ma suurima heameelega lõikan loorbereid...


Või näppu, kui adminnidele ei meeldiToungue
(18-10-2013, 14:34 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(17-10-2013, 22:01 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Tõlgiks hea meelega eesti keelde ka aga see oleks arvatavasti viimane postitus mul siin foorumis... Big Grin
...

Ma olen nõus riskima: saatke keegi keeleoskaja riimitud tõlge mulle ja ma suurima heameelega lõikan loorbereid...


Või näppu, kui adminnidele ei meeldiToungue

Vat tervet teksti ei oska kohe kuidagi eesti keelde ümber sättida, sõnu jääb väheks...

Tõlkebüroost peaks abi küsima selle teksti tõlkimisega... Wink Cool

Aga ok, kes eestikeelse tõlke annab saab minupoolt aasta keeleteadlase auhinna (Nelipakk kodumaist)

Kohe lisaks juurde et tegelikult pole asi üldse ropp, selles nali paitubki. Nagu näiteks anekdoot "Kindral noomivalt", üdini roppusi täis kuid siiski tegelikult ei ole tegu mingi roppusega..





Algne teks eelmisele videole ka lisaks:


- Что за ебань с зажигалкой, неужели было жалко,
желторотому китайцу, что чесал за пультом яйца,
газа больше захуячить,
хуй там, надо же заначить.
Тупорылое созданье, нет ни капли пониманья, что когда ты с сигаретой, не нужны тебе миньеты, нежно просто зажигалку, хуй там нахуй, было жалко. Ходишь блядь, как хуем битый, сраный, грязный и небритый. И про все готов забыть, когда хочется курить. Вот еще одна такая, хуй там, тоже вся пустая. И тогда идешь к прохожим, с недовольной, глупой рожей. Дайте люди бля огнива, А они тебе игриво - Да легко братан, не жалко - вот тебе блядь зажигалка. Вроде все, конец мученьям, скоро будет облегченье. Вот она пизда зараза, До краев полна бля газа. Чиркнул раз, но хуй там - темень. Вылетает сука кремень. Вот тогда бля сводит яйца, хочешь взять того китайца, и понять, что по ебалу, сапогами будет мало. В жопу хуй ему грузинский, чтоб не пиздил газ российский.
http://www.youtube.com/watch?v=XyD_C3Y699w
siin on originaal...Kes vene kroonus pole käinud,ega nemad seda mõista...
Leidsin sealt edasi vaadates veel ühe naljaka klipi Big Grin : http://www.youtube.com/watch?v=mokU20ByKQw
(18-10-2013, 19:59 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Aga ok, kes eestikeelse tõlke annab saab minupoolt aasta keeleteadlase auhinna (Nelipakk kodumaist)

Kohe lisaks juurde et tegelikult pole asi üldse ropp, selles nali paitubki. Nagu näiteks anekdoot "Kindral noomivalt", üdini roppusi täis kuid siiski tegelikult ei ole tegu mingi roppusega..



Algne teks eelmisele videole ka lisaks:


- Что за ебань с зажигалкой, неужели было жалко,
желторотому китайцу, что чесал за пультом яйца,
газа больше захуячить,
хуй там, надо же заначить.
Тупорылое созданье, нет ни капли пониманья, что когда ты с сигаретой, не нужны тебе миньеты, нежно просто зажигалку, хуй там нахуй, было жалко. Ходишь блядь, как хуем битый, сраный, грязный и небритый. И про все готов забыть, когда хочется курить. Вот еще одна такая, хуй там, тоже вся пустая. И тогда идешь к прохожим, с недовольной, глупой рожей. Дайте люди бля огнива, А они тебе игриво - Да легко братан, не жалко - вот тебе блядь зажигалка. Вроде все, конец мученьям, скоро будет облегченье. Вот она пизда зараза, До краев полна бля газа. Чиркнул раз, но хуй там - темень. Вылетает сука кремень. Вот тогда бля сводит яйца, хочешь взять того китайца, и понять, что по ебалу, сапогами будет мало. В жопу хуй ему грузинский, чтоб не пиздил газ российский.

välgumihkliga on mis kepp
kas tõesti ei raatsinud teps
kollase suuga hiina naga
kriipis mune mis puldi taga
gaasi rohkem sisse trukkida
liige on vaja seal rikkuda
rumala lõustaga olendid
mõistmist tilkagi polegi
et kui hoiad käes sigaretti
pole vaja sul mingeid minette
vaja on tulemasinat lihtsalt
liige liikmele olite ihnsad
kõnnid lits kui liikmest löödud
habe ajamata määrdund
valmis unustma kõik
kui vaid suitsetada võiks
vaatke veel üks samast seeriast
tühi kõik kah seal on peenis
ja lähed siis ligi möödajalutajale
lolli lõustaga rahuldamatuga
andke inimesed lits süütust
nemad vastavad sinule süütult
lihtne vennas pole ihne
siin on lits sul välgumihkel
justkui kõik lõpp piinadele
varsti tuleb pääsemine
siin ta on vagiinaraibe
gaasi ääreni lits täidet
korra krapsad kuid liige seal pimedus
tulekivi lendab lita minema
lits kui mune tõmbaks siis vat
tahad võtta seda hiinlast
mõista siis et otse pähe
saabastega oleks vähe
gruusia liige tal panna taha
et vene gaasi enam ei tahaks
Ksf! Karlarnold-i pingutus väärib aplausi! Olgu toormaterjaliga, kuidas on aga vaeva on nähtud Smile
Mulle meeldib luule. See on nagu mingi teistsugune väljendusviis asjadest. Inimesed arvavad, et luule peab olema alati püha ja üllas. Uskuge mind, ei pea. Kui need, kes seda ka tegelikult suudaksid ka teeksid, oleks luulemaailm palju lõbusam. Luule on nagu igasugune kirjandus, filmid, maalikunst, teater, disain (autod, traktorid, mis iganes muud asjad). Kõikjal avardatakse oma ala, kuid õpetatakse inimesi ikka ainult draama järgi. Kahjuks on draama ainult üks, nutuselt sitane osa, väljendustest. Kõik ülejäänu on vead, komöödia, ning komistamine.

Ah, ega ma täpselt teagi, kuhu ma selle jutuga jõuda tahtsin, kuid pöördudes tagasi luule juurde, ning eelmiste postituste manu, siis ma proovin ka midagi komistades tõlkida ...vist Smile

No mida vittu välgurauda
nean pilusilma külma hauda
silmad kriipsus puldi taga
lõust rahulolevalt... vist magab
sa tiine kollane ja laisk
pannud rohkem gaasi, raisk.
kas sa värd ehk aru saad
et kui otsa saanud gaas
mu mihkel töötamast siis lakkab
su kollast nahka neama hakkan

Mu näpuvahel tsäks on saast
ei suitsu kütnud eilsest aast
rapsin sädet, rapsin veel
vist Välek eksinud on teelt
nüüd närviliselt lisan sammu
ammu kustund koni hambus
otsin kedagi... saaks tikku
mõttes tappes kollast vittu

ehk nüüd siis hetk, kui püha graal
end ilmutanud on mul ta
ja pimedusest saabub kuju
rõõmustab mu kops ja tuju
kargan kuju juurde ma
küsin, kas ehk tuld sult saaks
mu koni kustunud on ammu
ehk annad konil elurammu

(pilkane pimedus, kaks siluetti seisavad öös, hirmumuusika tuleb taustaks)

Kuju seisatades tasku pistab käe
mu mõte sinna värisedes kaasa läeb
kuid hirmumõtetel on ikka mitu vihku
hoopis kuju mulle pistab miskit pihku

võõras öhe ruttab, jättes mulle ta
pisikese, nelinurkse gaasimasina
ma õnnejoobes vilgukivi rapsisin
ja rapsisin, ja rapsisin, ja rapsisin
ja rapsisin, ja rapsisin, ja rapsisin
ja rapsisin, ja rapsisin, ja rapsisin
ja rapsisin, ja rapsisin, ja rapsisin
ja rapsisin, ja rapsisin, ja rapsisin
ja rapsisin, ja rapsisin, ja rapsisin
ja rapsisin, ja rapsisin, ja rapsisin
Made in rapsin...ja edasi rapsin.
Aga tõsise teaduse kõrval pole see mitte kui midagi!
tsitaat: Igal aastal Harvardi ülikoolis üle antavad liba-Nobeli preemiad tunnustavad maailma napakamaid teadustöid.
Psühholoogiaauhinna said Prantsuse ja USA teadlased, kes leidsid, et õllene pilk ei muuda ahvatlevamaks üksnes vastassugupoole esindajaid, vaid mõjub ka iseenda suhtes, vahendab BBC News.
Auhinnagalat korraldav Annals of Improbable Research kuulutas rahupreemia laureaadiks Valgevene presidendi Aleksander Lukašenka otsuse eest muuta avalik plaksutamine ebaseaduslikuks ning Valgevene miilitsa, kes oli selle seaduse rikkumise eest vahistanud ühekäelise mehe.
Rahva tervise preemia pälvis Tai teadlaste meeskond, kes oli 1983a soovitanud kirurgilisi võtteid peenise tagasiõmblemiseks. 1970ndail oli armukadedate tailannade seas puhkenud lausa vembakaksamise epideemia. Teadlased toonitasid, et nende tehnikast pole kasu kui part on jõudnud osa peenisest ära süüa.
Meditsiinipreemia anti Jaapani, Hiina ja Briti teadlastele, kes olid uurinud, kuidas mõjub siiratud südamega hiirele ooperimuusika kuulamine.
Füüsikaauhinna said teadlased, kes avastasid, et mõned inimesed oleksid füüsiliselt võimelised jooksma üle tiigiveepinna - kui need inimesed ja tiik oleksid Kuul.
Tõenäosuspreemia teeninud tiim oli teeninud kaks seotud avastust.
Esiteks: mida kauem lehm on lamanud, seda suurema tõenäosusega ta püsti tõuseb.
Teiseks: kui lehm on püsti tõusnud, pole kerge ennustada, millal ta uuesti pikali heidab.
(19-10-2013, 16:37 PM)Basilio Kirjutas: [ -> ]Aga tõsise teaduse kõrval pole see mitte kui midagi!
tsitaat: Igal aastal Harvardi ülikoolis üle antavad liba-Nobeli preemiad tunnustavad maailma napakamaid teadustöid.

Lihtsalt andekas Big Grin
(18-10-2013, 23:04 PM)karlarnold Kirjutas: [ -> ]Aga ok, kes eestikeelse tõlke annab saab minupoolt aasta keeleteadlase auhinna (Nelipakk kodumaist)


välgumihkliga on mis kepp
kas tõesti ei raatsinud teps
kollase suuga hiina naga
kriipis mune mis puldi taga
gaasi rohkem sisse trukkida
liige on vaja seal rikkuda
rumala lõustaga olendid
mõistmist tilkagi polegi
et kui hoiad käes sigaretti
pole vaja sul mingeid minette
vaja on tulemasinat lihtsalt
liige liikmele olite ihnsad
kõnnid lits kui liikmest löödud
habe ajamata määrdund
valmis unustma kõik
kui vaid suitsetada võiks
vaatke veel üks samast seeriast
tühi kõik kah seal on peenis
ja lähed siis ligi möödajalutajale
lolli lõustaga rahuldamatuga
andke inimesed lits süütust
nemad vastavad sinule süütult
lihtne vennas pole ihne
siin on lits sul välgumihkel
justkui kõik lõpp piinadele
varsti tuleb pääsemine
siin ta on vagiinaraibe
gaasi ääreni lits täidet
korra krapsad kuid liige seal pimedus
tulekivi lendab lita minema
lits kui mune tõmbaks siis vat
tahad võtta seda hiinlast
mõista siis et otse pähe
saabastega oleks vähe
gruusia liige tal panna taha
et vene gaasi enam ei tahaks


Kodanik "karlarnold" võib oma kontaktid mulle saata, et leppida kokku "auhinna" kohaletoimetamises... Wink