automoto.ee foorumid

Täisversioon: naljanurk 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(10-11-2013, 01:25 AM)viplala Kirjutas: [ -> ]Üks sõber just teatas, et ühes USA lennujaamas olid 1500 turisti ja 200 politsenikku hirmust püksid täis teinud kui üks vene mees oma naisele kõva häälega hõikas: "Alla ja v bar!
Väga hea!!! 5+ Big GrinBig GrinBig Grin
(10-11-2013, 00:38 AM)JaakH Kirjutas: [ -> ]Druzba teema kohane video,

Ai tulevad need ajad meelde kui sellise vaimusünnituse lõin Big Grin
Sõbralikust foorumist...
[attachment=45660]
[attachment=45661]
See "ülemiste vanake" on rohkem transformeritest(autorobotitest) inspireeritud olnudBig Grin
Naljast küll asi kaugel...hakka või tegema- potipõllumehele oleks vägav asi ja elu muretum:
http://www.youtube.com/watch?v=yfcLQMcHLcE

MItu korda väisem võiks olla muidugiSmile
(11-11-2013, 20:15 PM)MAZ Kirjutas: [ -> ]See "ülemiste vanake" on rohkem transformeritest(autorobotitest) inspireeritud olnudBig Grin

Aga tegelikult on transformerid inspireeritud olnud just sellest jänesest Smile
(13-11-2013, 08:14 AM)Mufff Kirjutas: [ -> ]Aga tegelikult on transformerid inspireeritud olnud just sellest jänesest Smile

Ma tean,et esimene transformerite multifilm tuli kusagil 1984-1985,millal see robotjänes võis ilmuda ekraanile. Seda ei oska välja nuputada.
Tšeburaška läks karu juurde ja koputas uksele:
Karu küsib: "Kto tam plin?"
Tšeburaška: "Eta jaa Tšeburaška!"
Karu vastab: "Idi nahui urod!"
Nuh Tšeburaška mõtleb, et mis sääl ikke läheb siis kinno Terminaator 3 filmi vahtima.
Mõne aja pärast on Tšeburaška taas ukse taga ja lõhub meeletult.
Karu siis küsib: "Kto tam urod?"
Tšeburaška röögib: "ETA JA TŠEBUNAATOR!!!"
Mees sõidab autoga ja korraga auto sureb välja. Paneb ohutuled põlema. Teeb kapoti lahti ja urgitseb seal. Ja siis kuuleb, et keegi auto taga signaalitab. Vaatab, et blondiin roolis. Mees siis sellepeale blondiinile: "Mida sa piibitad siin, sõida mööda nüüd". Blondiin siis selle peale vastu: "Hea öelda, sõida mööda, sõida mööda mõlemad suunatuled sees kust ma tean kuhu poole sa pöörama hakkad?"
Blondiin ja mees on kliinikumis ooteruumis.
Mees: “Kas olete ka doonor?”
Blondiin: “Jah, ma tulin siia, et verd loovutada. Hiljem saan kompensatsiooniks paki kohvi ka.”
Mees: “Rõõm kuulda. Mina olen jälle spermadoonor ja saan selle eest arvestatavas koguses raha!”
Kuu aja pärast kohtuvad samas kohas mees ja blondiin uuesti.
Mees küsib rõõmsalt: “Ka olete jälle siin verd loovutamas?”
Blondiin raputab eitavalt pead ja suudab kinnise suuga ainult mõmiseda…
[attachment=45720]
kelle jaoks nali kelle jaoks reaalsus...
(19-11-2013, 15:28 PM)Basilio Kirjutas: [ -> ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XBL6vGJqOZ8
Einohhmaeimõista.....Big Grin Big Grin ...selleks on tõesti ainult naised võimelised Big Grin.. 10 punkti..
V8 mootorsaag:
Eile pimedas linnaliikluses märkasin sellist kuulutust.
OTSIN MEEST. Korralikku. Usaldusväärset. (Või midagi taolist)
Kas tõesti juba selline ikaldus? Toungue

[Pilt: 2h6t7go.jpg]

PS: Vabandan mitteloetava kuulutuse pärast.
PPS: Huvilised saavad auto numbri järgi kuulutaja kontaktid. Toungue
Kas nägid mis selle meeleheitel koduperenaise kuulutusel väiksemas kirjas kirjutatud oli, peale selle, et otsib meest Smile
Milline see mees peab olema, seda sõna sõnalt ei mäleta, aga vist oli nii.

OTSIN MEEST. Korralikku. Usaldusväärset.
Tel: 5???????