automoto.ee foorumid

Täisversioon: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
ksf Jürimees- pooltelje tihend on A78x100, DINorme 6503. Mul peaks ka originaale olema, iseasi kui jäigad nad on nüüdseks.
Ja melomaanidele- "Sahtlis" oli Koit Toomet 1 euroste plaatide hunnikus veel kaks nädalat tagasi saadaval, usun et ka seda.
Oskab keegi vihjata, kus kohast on võimalik osta mõõdu järgi kummi korke auto põhja ja muude avade katteks.
(31-01-2017, 18:53 PM)Veskioja Kirjutas: [ -> ]Ega selliseid mis tehased toodavad autoga kaasa,neid väga poest võtta polegi.Würth olid mingid plönnid mis rohkem meenutasid plastikut vist 10-12 mm ikka korralik rant jms.Ja edasi vast autovärvi müüvad poed,automaailm,vbl.romulad jne. Wink

selles mõõdus punna kasutavad ustetehasrd lengi kinnituskruvi aukude dekoratiiv kateteks nii puit kui ka terasustel.
(31-01-2017, 09:14 AM)sugraM Kirjutas: [ -> ]Oskab keegi vihjata, kus kohast on võimalik osta mõõdu järgi kummi korke auto põhja ja muude avade katteks.

Würthis on kummikorgid täitsa olemas, alates avale 6,4; 8,0; 9,5 jne kuni 31,5mm välja.
Olen ostnud, tavaline õlikindel üsna pehme (uuena) kumm on, (kuigi kataloogis on märge, et PVC.)
Tavaliselt peab tellima; kui just Eesti pealattu Tartu mnt-l ei lähe.
Saab ka ühekaupa.

Vaata http://www.wuerth.ee/index.php?page=72& > kataloog > tarvikud > otsingusse kummikorgid.

.............

Kui Würthi läheduses pole, siis Fixus müüb neid ka, aga mitte üksikult vaid mingi komplektina.

Aitäh.


.
vürt on selle poolest imelik koht, et kui sul firmat ette näidata pole, siis müüa ei taheta. olen küll teinekord mõned jubinad välja nuianud, aga endal hakkab piinlik oma raha neile vägisi pihku toppida, kui nad seda ei taha. on olnud ka juhuseid, kus poe külastust peab planeerima mõne firmakama tegelasega ja talle siis sulas ostude eest ära maksma. jah, mul oleks võimalus ka kaugele tuttavale helistada, kes ehk asjad neil majasiseselt korraldaks, aga ei tahaks oma eelistostuõigust niimoodi kasutada. üsna imelik äripoliitika, kui väheke kainemalt järele mõelda.
(01-02-2017, 16:44 PM)alfredo Kirjutas: [ -> ]vürt on selle poolest imelik koht, et kui sul firmat ette näidata pole, siis müüa ei taheta. olen küll teinekord mõned jubinad välja nuianud, aga endal hakkab piinlik oma raha neile vägisi pihku toppida, kui nad seda ei taha. on olnud ka juhuseid, kus poe külastust peab planeerima mõne firmakama tegelasega ja talle siis sulas ostude eest ära maksma. jah, mul oleks võimalus ka kaugele tuttavale helistada, kes ehk asjad neil majasiseselt korraldaks, aga ei tahaks oma eelistostuõigust niimoodi kasutada. üsna imelik äripoliitika, kui väheke kainemalt järele mõelda.

Just. Olen ise ka selle katsumuse läbinud. Kõige lihtsam on siiski üks firma kodustada ja selle nimele asjad osta, firmaomanikule aga maksad sulas vms. kinni asja.
(01-02-2017, 17:17 PM)giordanobruno Kirjutas: [ -> ]
(01-02-2017, 16:44 PM)alfredo Kirjutas: [ -> ]vürt on selle poolest imelik koht, et kui sul firmat ette näidata pole, siis müüa ei taheta. olen küll teinekord mõned jubinad välja nuianud, aga endal hakkab piinlik oma raha neile vägisi pihku toppida, kui nad seda ei taha. on olnud ka juhuseid, kus poe külastust peab planeerima mõne firmakama tegelasega ja talle siis sulas ostude eest ära maksma. jah, mul oleks võimalus ka kaugele tuttavale helistada, kes ehk asjad neil majasiseselt korraldaks, aga ei tahaks oma eelistostuõigust niimoodi kasutada. üsna imelik äripoliitika, kui väheke kainemalt järele mõelda.

Just. Olen ise ka selle katsumuse läbinud. Kõige lihtsam on siiski üks firma kodustada ja selle nimele asjad osta, firmaomanikule aga maksad sulas vms. kinni asja.
würtis juba ammu võimalik ka sulas maksta või siis kaardiga.firma kaudu ostes pead olema volitatud isik vist.
(01-02-2017, 19:59 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]
(01-02-2017, 17:17 PM)giordanobruno Kirjutas: [ -> ]
(01-02-2017, 16:44 PM)alfredo Kirjutas: [ -> ]vürt on selle poolest imelik koht, et kui sul firmat ette näidata pole, siis müüa ei taheta. olen küll teinekord mõned jubinad välja nuianud, aga endal hakkab piinlik oma raha neile vägisi pihku toppida, kui nad seda ei taha. on olnud ka juhuseid, kus poe külastust peab planeerima mõne firmakama tegelasega ja talle siis sulas ostude eest ära maksma. jah, mul oleks võimalus ka kaugele tuttavale helistada, kes ehk asjad neil majasiseselt korraldaks, aga ei tahaks oma eelistostuõigust niimoodi kasutada. üsna imelik äripoliitika, kui väheke kainemalt järele mõelda.

Just. Olen ise ka selle katsumuse läbinud. Kõige lihtsam on siiski üks firma kodustada ja selle nimele asjad osta, firmaomanikule aga maksad sulas vms. kinni asja.
würtis juba ammu võimalik ka sulas maksta või siis kaardiga.firma kaudu ostes pead olema volitatud isik vist.
Millises esinduses?

Paar aastat tagasi sai sulas ja kaardiga maksta, nüüd saab ainult Juriidiline isik või volitatud isikud kaupa osta. Vähemalt minu kogemus põhineb tartu ja võru esindustel.
Mis häda üldse sunnib inimest würth'i minema? Big Grin
(01-02-2017, 20:41 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Mis häda üldse sunnib inimest würth'i minema?  Big Grin

Ma korra kogemata sattusin Smile
Kellassepahaamri eest küsiti üle 1100 krooni ilma käibemaksuta, ma siis hüpitasin seda tiba peos ja arvasin, et vist on ikka tiba liiga kerge Big GrinBig Grin
Pärast seda pole juhust olnud.
mind sunnib würti minema paremad augusaed kui mujal ja hind tiba odavam. Ja mina olen käinud paide ning mingis tallinna esinduses. Eraisikuna ja kaardiga saab ilusti asjad aetud. Ei ole probleemi tekkinud.
Eks seal ole palju asju üsna mälestusväärsete hindadega, ei vaidle. Mõni vajalik liim või muu plögin on neil aga tavakaubanduses saadaolevast analoogist tuntavalt parema kvaliteedi ja isikuomadustega, see mind teinekord ajendab seda kummalist kohta külastama, koos eelnevate kooskõlastuste ja muu sarnasega.
Üldiselt ainult kvaliteene kaup, mingit suvalist odavat saasta ei pakuta. Professionaalidel (firmadel) ongi üldiselt vaja odavast kaubast eemale hoida.
Ise käin firmale vahel ostmas näiteks terasneete, roostevabasid mutreid/polte, termokahanevat rüüsi, juhtmete pressitavaid liitmikke termokahaneva rüüsiga, vahel ka mõningaid aerosool-tooteid.
(01-02-2017, 20:19 PM)phyl Kirjutas: [ -> ]würtis juba ammu võimalik ka sulas maksta või siis kaardiga.firma kaudu ostes pead olema volitatud isik vist.
Millises esinduses?

Paar aastat tagasi sai sulas ja kaardiga maksta, nüüd saab ainult Juriidiline isik või volitatud isikud kaupa osta. Vähemalt minu kogemus põhineb tartu ja võru esindustel.

mina külastan keila esindust.
(01-02-2017, 20:41 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Mis häda üldse sunnib inimest würth'i minema?  Big Grin

würtist ostan neediuurid 3,2 mis ikke kestavad ja saab ka teritada,pooleks naljalt ei kipu minema.kusagilt mujalt sama kvaliteeti ei tea olema.külastan muidugi harva kord aastas või harvemgi.
(01-02-2017, 20:41 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Mis häda üldse sunnib inimest würth'i minema?  Big Grin

1, Mingeid imelikk ejunne on vaja, mida ei viitsi mööda linna taga ajada. Ja mujal ei pruugigi olla. Saadad meili ja paari päeva pärast korjad üles. Kasvõi ntx happekindel ISO 7380, mida tahad mingi uunikumi tagatule klaasi jaoks vaid 8tk osta, et pesulas pärast roostenired jooksma ei hakkaks. BB ütleb, et kui 1000 tellid, siis saad.
2. Hea ja "saksa" täpne netikataloog.
3. Omal ajal väga hea allahindlusega leping (mitte tallinnas, kus nad on kitsimad, aga ühes väikelinnas) tehtud. Kehtib, aga igal pool. Ja traathari tuleb odavamalt kätte, kui samuti lepinguga Fixusest. Ja ei pea traate habemest kohe hakkama välja kiskuma.
4. Päris hea kvaliteetkeemia valik - keemiline metall, kaanetihendi liim, pikkade pihustiotstega kerevaha jne.
5. Alati on neil müügikoht sattunud töökoja lähedale, nii tln-s kui mujal
6. Ühesõnaga TEATUD asjade jaoks hea.  Toungue

Tööriist on neil ulmekallis, igasugu kindad, töökojapaberid jms ka suht mõttetult kalli hinnaga.
Aga proovi ära, sul ilmselt jur. "keha" on olemas.
(02-02-2017, 11:28 AM)stihl Kirjutas: [ -> ]
(01-02-2017, 20:41 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Mis häda üldse sunnib inimest würth'i minema?  Big Grin
.
Aga proovi ära, sul ilmselt jur. "keha" on olemas.

Würthis olen ise tihe külaline kuid seda rootsis-soomes kus peatöövõtja arvele pidevalt siis materjali ja tööriistu tuleb võtta. Sel puhul ongi täiesti ükskõik mis seal lipikul kirjas...
  Enda arvele võttes ikka olen enne hinda uurinud Toungue , survekaid, relakaid, kuumaõhupuhureid jms jama ikka vaja läinud teinekord. 

Eestis pole veel würthi sattunud sest pole vajalikuks pidanud, seni kõik vajamineva mujal kätte saanud. Ankrumassi jms oleks küll teinekord vaja olnud würthi oma...  

Aga selles suhtes on õigus et firmadele on soodustused ikka korralikud, kõikides ehituspoodides nt. bauhofid, IKH'd jne tuleb kaup ikka firma nimele osta juba kasvõi selle sooduka pärast mis tehakse.
Usun et see pole vene filoloogide kokkusaamiskoht, aga...
...küsin siiski.

Oskab keegi anda sõnale "leso" venekeelse vaste?

Tänan tähelepanu eest!
Mis keeles see leso on?
(03-02-2017, 22:21 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Mis keeles see leso on?
Lõuna osariikide. Wink riigikeeles ehk siis ahjusoe pikutamise lavats?
Aga muidu on лежанкa   http://cotlix.com/russkaya-pech-s-lezhankoj