Postitused: 1,953
Teemad: 13
Liitus: Oct 2004
Maine:
17
(06-03-2026, 12:19 PM)pikk88 Kirjutas: Sa võid koju viia ka uue sõela puhtast hõbedast, kuid see ei taga sulle mitte mingil juhul sellist pilku mis sulle saadetakse tasuks selle eest, et oled suuteline ise midagi korda tegema. Ning see vaade on väärt miljoneid. Kui ükspäev õpid ise oma väikeste valgete kätega midagi paranadma siis saad sellest ehk aru.
Meil vastupidi kui olen mingi asja korda teinud - pesumasina, tolmuimeja, kohvimasina vm. ohatakse kõige selle juures kuna uue läikiva asja ostmine nihkub jälle teadmata tulevikku..
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Postitused: 1,541
Teemad: 157
Liitus: May 2003
Maine:
7
13-05-2026, 13:38 PM
(Seda postitust muudeti viimati: 13-05-2026, 13:38 PM ja muutjaks oli
vootele.)
On olemas kogemus Dremeli ja Proxxoniga.
Dremel: alumiiniumist tsangid (!), peale poolt aastat hakkas sees rootor kuhugi vastu käima, 2x käis garantiis ja tuli samasugusena tagasi.
Proxxon: terasest tsangid, väiksem, jõudu vähem, kuid tundub kvaliteetsem. Kunagi peenmehhaanikuna leiba teenides sai neid üsna mitu läbi käiatud (teekond kuule ja tagasi), aga üldiselt tegid nad oma tööd üsna hästi.
On ka muidugi veel kvaliteetsemaid asju, aga neid meie jaekaubandusest väga ei saa ja maksavad ka vastavalt.
Postitused: 5,980
Teemad: 756
Liitus: Apr 2002
Maine:
40
Mis on kvaliteetsemad asjad. Huvitaks enda silmaringi laiendamise mõttes.
Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!