Teema on suletud

naljanurk 2

Ma kunagi paar lugu mida varem ei ole kuulnud, kuid hiljuti kuulsin. Üks on lugu nõukogude sõjaväest ja kuidas seal võitlusvahendeid maha joodi ja mis pahandus sellest tuli suurõppustel. Teine on see kuidas günekoloogil saab villand ja läheb automehaanikuks õppima ja lõpueksami teeb 150 % peale.

Kunagi hiljem panen kirja, ärge siis võtke minult ära esaesitluse rõõmu.

(31-01-2014, 23:16 PM)hillar2 Kirjutas:  Ma kunagi paar lugu mida varem ei ole kuulnud, kuid hiljuti kuulsin. Üks on lugu nõukogude sõjaväest ja kuidas seal võitlusvahendeid maha joodi ja mis pahandus sellest tuli suurõppustel. Teine on see kuidas günekoloogil saab villand ja läheb automehaanikuks õppima ja lõpueksami teeb 150 % peale.

Kunagi hiljem panen kirja, ärge siis võtke minult ära esaesitluse rõõmu.
no need niiiiiii pika habemega loodBig Grin

(31-01-2014, 21:00 PM)m401 Kirjutas:  5-aastane lasteaia usuõpetuse esimesest tunnist: “Meil käis täna üks põllumees rääkimas lammastest, karjasest ja karjatamisest.”
Üks soome poiss olla esimest korda kirikus olles ja mustas ametirüüs õpetajat nähes hõiganud: "Voi vittu! Batman!!" Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

http://www.dunkworld.com/car_acronyms.htm

Veel pole maha löödud

Väike vahepala enne kui võtan ennast kokku ja kirjutan 2 lubatud lugulaulu. Asi selles, et need sõnaliselt levinud anktoodid ja ei saa copy-paste teha.

Üleujutus Lääne-Ukrainas.
Saarekesel istuvad kaks meest ja panevad tina.
Äkki märkavad pärivoolu ujuvat mütsi.
“Näe, Petro müts!” hüüab üks.
“Petro terviseks!” ütleb teine sellepeale ja võtab pudelist hea suutäie.
10 minuti pärast ujub müts vastuvoolu.
“Näe, Petro müts!” hüüab üks.
“Petro terviseks!” ütleb teine sellepeale ja kõmmutab jälle kõva suutäie.
10 minuti pärast ujub müts jälle pärivoolu.
“Oh seda Petrod küll!” hüüab üks.
Sel hetkel pistab Petro pea veest välja ja küsib: “Mis on?”
“Mis sa seal teed???” küsivad mehed imestunult.
“Üleujutus üleujutuseks, künda on ju ikka vaja!” vastab Petro vett puristades ja asub uuesti tööle

Kantpea astub turismibüroosse:
"Tahan puhata. Soovitage midagi."
"Minge Alpidesse! Lumi, suusad..."
"Ei taha, tahan soojale maale!"
"Ma tean kuhu teid saata - safarile!"
"Mis asi see on? Kus asub?"
"Saate jeebiga sõita ja püssi lasta!"
"Ei taha, see on nagu tööl!"

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Vanglas. Kambri tuuakse uus mees. Endised lõbustavad end mingite numbrite hõikamisega, naerdakse. Uus lõpuks hõikab ka suvanumbri- 301- kõik hirnuvad, lausa veerevad põrandal. Siis hõikab suurema numbri, aga kõik jäävad tõsiseks. Vanem lausub- meil kord, et roppe anektoode ei räägita! Kõigi lood olid nii tuttavad, et aitas ainult selle numbrist...

Eestlane, lätlane ja venelane lähevad maailma kõige kõrgemat tippu vallutama. On juba päris sihtmärgi lähedal, kui järsku tohutu lumetorm möllama hakkab. Püstitavad telgi. Lätlane ja venelane jäävad magama.
Eestlane mõtleb:"Kurat, eestlastel pole ühtegi tõsist saavutust. Käin tipus ära!" Mõeldud-tehtud. Hakkabki tipu poole marssima. Järsku vaatab, veidi eemal seisab 2 meetrine lumeinimene ja viibutab talle näppu. Lähebki jeti juurde. See võtab oma poolemeetrise sinise pakatava riista välja, tõmbab pekitükiga libedaks ja teeb ühe korraliku sahmaka eestlasele. See läheb pea norgus telki tagasi. Kuna liiga kurnatud, siis eriti ei räägi.
Lätlane on vahepeal üles ärganud. Vaatab, eestlane hirmus kurnatud, et arvaavasti käis tipus ära. Mõtleb:"Kurat, mingi nõrk eestlane käib tipus ära, siis käin mina kui vähe suurema rahva esindaja ka seal ära!" Lähebki. Mõne aja pärast sama lugu. Lumeinimene seisab teel, viibutab näppu. Kui lätlane tema juures, võtab jeti oma suure pakatava riista, tõmbab pekitükiga libedaks ja vihub seejärel lätlasele mustikasse. Pärast toimetusi läheb lätakas pea norgus telki tagasi. Eestlane ei küsi midagi, aimab juba, mis juhtus. Lätlane ei suuda ka sõnakestki öelda.
Venelane üles tõsnud vahepeal. Vaatab, eestlane ja lätlane mõlemad nii kurnatud olemisega. Mõtleb:"Kurat, mingid väikesed rahvad teevad siin ilma. Mina suure rahva esindajana teen ka siis selle suure tembu ära!" Lahkub telgist. Mõne aja pärast kuulevad eestlane ja lätlane tohutut üle mägede kajavat karjatust. Vaatavad siis jahmunult üksteisele otsa. Eestlane küsib:"Huvitav, miks tema karjus, meie kül pole karjund?" Lätlane vastab:"Võib-olla karjus sellepärast, et kui lumeinimene mind trukkis, sõin mina tema pekitüki ära."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Äkki aitab rõvedustest?

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(02-02-2014, 15:04 PM)Aspelund Kirjutas:  Äkki aitab rõvedustest?

Kuidas võtta, elus on palju rõvedamaid asju mis meid igapäevaselt saadavad, väike nali käib asja juurde.
Anekdoot oli hea, kõigest väike kild kerget huumorit, rõve on aga elu ise kus kodanikud ka reaalselt üksteisel leivaahju tuulutavad... Big Grin

(02-02-2014, 15:18 PM)umm Kirjutas:  Pekitükk ei ole rõvedus.


Big Grin Big Grin

Istu, VIIS!


[Pilt: vector-of-a-cartoon-laughing-yak-colorin...-13478.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Ärge ainult kartulisalatit närvi ajage...

[Pilt: 1558384_289626191191461_1152780346_n.jpg]

Rinnad on tõestus et ka mehed suudavad mitmele asjale korraga keskenduda...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Lillepott mosse baasil.Big Grin

[Pilt: 69c426b2cdb083d90fdb774b30ffa6cf_a4e9e932c7d6299.jpg]


[Pilt: x_67f4abab.jpg]

[Pilt: f5e50a8fe80af4a5fcd87fbc5afbe4b4.jpg]

(02-02-2014, 15:04 PM)Aspelund Kirjutas:  Äkki aitab rõvedustest?
Üldiselt nõus, aga ei saa ka lisamata jätta, et rõvedus on kinni eeskätt igaühe enda peas. Hea näide selle kohta:
   
Hästikasvatatud inimene näeb seal talvemütsi. Meiesugused lontrused aga... Big Grin

Üks "vidjo" ka. Parkimine vene moodi:
http://www.youtube.com/watch?v=Htg21EkaqqM

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ehh 100-s lehekülg "nu võ dajote rebjata" Big Grin
Tänud ksf. mlsluik,viplala,kalleb,Basilio....

Mul midagi tarka hetkel öelda polegi aga 2000 postitust siin teemas sai küll igatahes täisWink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Eks see nali on üks kuramuse subjektiivne asi. Ühele meeldib üks, teisele teine. Üks näeb naljas nalja, teine tõmbab koheselt paralleeli oma eluga, ning sõimab sind üllaste vaadete pilastamises. Vot temal just suri vanaema ära ja nüüd sina räägid sellist nalja, või kõik minu sugulased küüditati ja sinu nali riivab neid ja neid tundeid. Kurat, kui ei suuda nalja laiema pilguga vaadata kui ainult enda mätta otsast, siis võiks vähemalt aru saada, et teistel võib maailma vaade vähe mitmekülgsem olla.

Kolmandad on need on inimesed, kellele lihtsalt ei jõua naljad kohale. Räägid mingi poindiga nalja, ta vaatab sind kui lehm vaataks omnibussi. Pilk tühi, silmad suured ja niisked. Seejärel räägib sulle anekdoodi Jukust, Mannist ning lumememme kadunud ninast. Ise kratsid seepeale kukalt, et kurat, ega ma mingi kolme aastane ei ole järsku?

Neljandad on sellised targad. Räägid neile anekdoodi näiteks eestlastest, sakslastest ja venelastest, selle peale need aga kohe asjaga süviti minema, toovad sulle välja sõja alguse ning lõpu kuupäevad ja ütlevad, et see anekdoot ei põhine faktidel jne..plä plä plä.

Nalja iva ei ole alati roppuses, kuid roppus ei tee nalja vähem naljakaks, kui ta on hästi üles ehitatud. Piinlikud situatsioonid, ka rõvedused teinekord, on asjad mis naljale vürtsi annavad. Kui ma peaks iga nalja hakkama vaagima, et kas see või teine asi ikka on sünnis, siis oleks mu elu ikka kuradi tõsine ja nutune.

Ma olen ammu seda tähele pannud, et parim seltskond on see, kuhu kuuluvad inimesed kes ei löö risti ette ei rõveduste ega musta huumoriga. Inimesed kes saavad asjadele pihta ja oskavad ka ise sarnast kildu visata. Ja kui vahetevahel selline seltskond kokku juhtub, siis võib seda aega nimetada kvaliteetajaks, sest tavaliselt jääb see aeg meelde valusate kõhulihaste näol.

Aga nagu ma ka alguses mainisin, siis ühele üks ja teisele teine. Kui proovida siin nalja teha, mis kõigile oleks vastuvõetav, poleks siin teemas vist ühtegi nalja kellelegi.

Ah jaa, nali ununes:

Esimese klassi õpilase isa kutsutakse kooli.
Õpetaja: "Juku on muidu tubli õpilane, aga talle meeldib joonistada vihikutesse peeniseid ja ma pean ütlema, et need näevad päris elutruud välja."
Isa kergendusega: "Tal on joonistamise peale annet jah. Kodus joonistas ta keraamilisele pliidile nii elutruu vagiina, et vanaisa on juba kolm korda oma keele ära põletanud."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Näed, vipala võttis kõik sõnad suust, jälle pole midagi tarka lisada... Wink Big Grin

[Pilt: 357-crazy-funny-pictures-1.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(02-02-2014, 21:32 PM)mlsluik Kirjutas:  [Pilt: 357-crazy-funny-pictures-1.jpg]

Imeb vist Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(02-02-2014, 15:19 PM)mlsluik Kirjutas:  Anekdoot oli hea, kõigest väike kild kerget huumorit, rõve on aga elu ise kus kodanikud ka reaalselt üksteisel leivaahju tuulutavad... Big Grin

Et saada siis kah "2000+ postitust" klubi liikmeks, uuriks, et mida täpselt see ülalmainitud tsitaat siin kontekstis pidi tähendama?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 9 külali(st)ne