Teema on suletud

naljanurk 2

Uus suusaspordiala, meeste 15+15km verevahetusega... 



[Pilt: 01119860710c765.jpg]

[Pilt: 011198607541ead.jpg]

[Pilt: 0111986077c0262.jpg]

[Pilt: 0111986073cc999.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

[Pilt: 2537851918fccc_o.jpg]
[Pilt: 253785210a0a56_o.jpg]
[Pilt: 25378523825316_o.jpg]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

[Pilt: t760_IMG_20190305_150704.jpg]

Kes näinud kes mitte.
Ise muigasin mõnda aega kui objektil seda riiulis nägin.

(05-03-2019, 22:22 PM)MeelisV Kirjutas:  [Pilt: t760_IMG_20190305_150704.jpg]

Kes näinud kes mitte.
Ise muigasin mõnda aega kui objektil seda riiulis nägin.
Kontekst kuidagi vale."räme sõim" on svennsoni keeles krohv või kips vms.Igasugu puhastusaine algsõna on tvätt. Rolleyes

[Pilt: 01119909097373f.jpg]

[Pilt: 01119909072c1a4.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

7:57 - 7:59

Et siis siil seentega...  Toungue Big Grin


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

[Pilt: 94656-53327439_511581479373830_838503705...5904_n.jpg]

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...

On lekkinud esimesed pildid Armatale lisatud peldikust.
[Pilt: file.php?id=25046&t=1]

Tsitaat:On lekkinud esimesed pildid Armatale lisatud peldikust.
Nutikas maskirovka. Hais ka kuulub komplekti? Sellel vist oli esmaesitlusel "ilusal" väljalul miskeid tõrkeid. Vana venes punane = ilus.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

https://www.youtube.com/watch?v=dB1V5Y6xUDU
Vaadates praegust poliitikute rabelemist ... tuleb tuttav ette. Kindlasti tuleb lõpuni vaadata.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Naistepäeva komplekt - naisele ja ämmale...
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Leitud internetiavarustest:

Käisin täna Rimis, et osta 20 kg kott Pedigree koeratoitu. Järjekorras seistes küsis mu taga seisev naine, 
kas mul on koer. Mida kuradit ta ometi mötles, elevanti pean kodus? 
No igaljuhul otsustasin oma igavasse ellu lisada vähe vürtsi. Ma ütlesin naisele, et ei, mul ei ole koera, 
vaid olen otsustanud uuesti alustada Pedigree-dieediga. Lisasin, et see ei pruugi olla hea möte, sest ... 
eelmine kord löpetasin ma haiglas, kuid teisest küljest olin kaotanud 25 kilo selleks ajaks kui ma ärkasin 
intensiivravi osakonnas, kanüül mölemas käes ja voolik igas augus mis kehal leidub. 
Ma ütlesin naisele, et dieet töötab nii, et topitakse taskud Pedigreed täis ja iga kord, kui näljatunne üllatab 
visatakse paar tükikest suhu. Pedigree on täielikult tasakaalustatud toit, nii et dieet töötab väga hästi. 
(Selleks ajaks kuulas kogu järjekord körvad kikkis) 
Naine küsis öudusega, kas olin sattunud intensiivravi osakonda, kuna sain koeratoidust mürgituse. 
Vastasin, et sugugi mitte: olin astunud ettevaatamatusest söiduteele nuusutades armsa kuldse retriiveri perset 
ja auto söitis meist mölemast üle. 
Ees seisev mees naeris nii kövasti, et ma olin täiesti kindel, et ta saab infarkti. 
Kaupluse juhataja kutsuti kohale ja mul keelati edaspidi Rimisse minna. 
Homme lähen Selverisse..

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(11-03-2019, 10:25 AM)2715 Kirjutas:  On lekkinud esimesed pildid Armatale lisatud peldikust.
[Pilt: file.php?id=25046&t=1]

 Juhuks kui keegi ei tea lisan mida need tähed seal ustel tähendavad - Madamõ ja Жentlmenõ

(15-03-2019, 12:48 PM)viplala Kirjutas:  Leitud internetiavarustest:

Käisin täna Rimis, et osta 20 kg kott Pedigree koeratoitu. Järjekorras seistes küsis mu taga seisev naine, 
kas mul on koer. Mida kuradit ta ometi mötles, elevanti pean kodus? 
No igaljuhul otsustasin oma igavasse ellu lisada vähe vürtsi. Ma ütlesin naisele, et ei, mul ei ole koera, 
vaid olen otsustanud uuesti alustada Pedigree-dieediga. Lisasin, et see ei pruugi olla hea möte, sest ... 
eelmine kord löpetasin ma haiglas, kuid teisest küljest olin kaotanud 25 kilo selleks ajaks kui ma ärkasin 
intensiivravi osakonnas, kanüül mölemas käes ja voolik igas augus mis kehal leidub. 
Ma ütlesin naisele, et dieet töötab nii, et topitakse taskud Pedigreed täis ja iga kord, kui näljatunne üllatab 
visatakse paar tükikest suhu. Pedigree on täielikult tasakaalustatud toit, nii et dieet töötab väga hästi. 
(Selleks ajaks kuulas kogu järjekord körvad kikkis) 
Naine küsis öudusega, kas olin sattunud intensiivravi osakonda, kuna sain koeratoidust mürgituse. 
Vastasin, et sugugi mitte: olin astunud ettevaatamatusest söiduteele nuusutades armsa kuldse retriiveri perset 
ja auto söitis meist mölemast üle. 
Ees seisev mees naeris nii kövasti, et ma olin täiesti kindel, et ta saab infarkti. 
Kaupluse juhataja kutsuti kohale ja mul keelati edaspidi Rimisse minna. 
Homme lähen Selverisse..

Naersin silmad märjaks. Kadestan Sinu võimet sellist joga käigu pealt ajada. Endam pikem juhe, tagantjärele mõtleks mingi jutu välja. Peaksin hakkama seda dieeti soovitama igale idioodile, kes helistab et mingit tööohutuskoolitust kaela määrida.

(05-03-2019, 22:22 PM)MeelisV Kirjutas:  [Pilt: t760_IMG_20190305_150704.jpg]

Kes näinud kes mitte.
Ise muigasin mõnda aega kui objektil seda riiulis nägin.

[Pilt: 7332531008006.jpg]


Neid on igasuguse kujuga ...
Mõnel isegi omaniku pilt peal.

[Pilt: 815.jpg]

Enne eelpool piltidel oleva toote kasutamist (eriti, kui objektil on seda vaid üks terve brigaadi peale), oleks viisakas väike vannitamine ette võtta Big Grin .
[Pilt: Vademecum_mindre_bilde.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!

(16-03-2019, 18:11 PM)Mossemees Kirjutas:  ... oleks viisakas väike vannitamine ette võtta Big Grin .

Suhu peab ikke võtma, alla ei pea neelama.

(16-03-2019, 19:30 PM)motamees Kirjutas:  
(16-03-2019, 18:11 PM)Mossemees Kirjutas:  ... oleks viisakas väike vannitamine ette võtta Big Grin .

Suhu peab ikke võtma, alla ei pea neelama.

Samas, kui kõhutäit tahad, siis peab enne neelamist suhu võtma.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne