hüdrauliline ettevedu puiduhakkurile
#61

selline koll siis saigi.mõned tavamutrid vaja veel vahetada stopperiga mutrite vastu jas siis ongi valmis.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#62

Nagu varematest postitustest olen aru saanud, et antud aparaat siiski rohkem statsonaarne ja oksad tood kohale?
Kütan ikka normaalselt, ei mingit sussitamist, just peale kütmist hakkab kuiva hakke korral hõõgumine mööda tigu mahuti poole minema. Seda tööstuslikku haket kannatab minu küttetigu küll katlasse vedada, katsetasin, mingi 4 cm märja lepa oksa vedas katlasse, lõikas parajateks juppideks.
Vasta
#63

(07-05-2019, 09:25 AM)amatöör1 Kirjutas:  Nagu varematest postitustest olen aru saanud, et antud aparaat siiski rohkem statsonaarne ja oksad tood kohale?

antud aparaat siiski mobiilne,panen haagisele ja naabrile teenust tegema teise valla otsa.oma tarbeks lihtsalt eii ole mõtet rasket lolli tööd teha metsas hakkides ja pärast kotte tühjendades ja hoidlasse tõstes.metsast saan tõstukiga kange lliigutades võsa kärule,kodus kõru hakkuri kõrvale ja ots sisse ja ise sikutab oksapuntrast oksad lahti.mul tervis perses ja ei jõua rasket tööd enam teha ja siin katsetatud igasugu varjante ja kõige mugavama kergema juurde olen jäänud.kevadel tegin tõstukile veel noolepikenduse ja nüüd ca 6m nool,voolikud veel vaja ja siis võib juba haaratsiga võsa peale maha tõsta.
Vasta
#64

Kui suur on antud hakkuri ketta läbimõõt?
Vasta
#65

600-620mm umbes siinakanti.
Vasta
#66

Tee paar klõpsu ka tööorganist.
Vasta
#67

(11-05-2019, 17:35 PM)ahtos Kirjutas:  Tee paar klõpsu ka tööorganist.

https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=40455 aga palun, ketas teradega näha ja pole muutunud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne