naljanurk 3
#81

Kuidas nimetada puujalaga neegrit? - S*tt oksa küljes


Rekkamees jõuab ristmikule. Vaatab vasakule- neeger sõidab jalgrattaga, vaatab paremale- ka sealt ei tule kedagi.
Vasta
#82

   

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#83

(13-09-2019, 12:18 PM)veix__ Kirjutas:  Kuidas nimetada puujalaga neegrit? - S*tt oksa küljes...

Kuidas nimeta foorumlast Veix - Jobu Pärnu kandist.
Vasta
#84

(13-09-2019, 17:28 PM)motamees Kirjutas:  
(13-09-2019, 12:18 PM)veix__ Kirjutas:  Kuidas nimetada puujalaga neegrit? - S*tt oksa küljes...

Kuidas nimeta foorumlast Veix - Jobu Pärnu kandist.
Motamees jõudis ette, peas mõlkus üsna ligilähedane võrdlus..  Big Grin Big Grin Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#85

Pohmellis peaga mees peegli ees, jõllitab  pingsalt ja üritab midagi meelde tuletada. Juba veerand tundi. Siis naisterahva hääl eemalt: "Kalle, kaua sa seal vannitoas vahid veel?" Selle peale mees elavnedes: "Kalle, just Kalle!"

Do'nt panic
Vasta
#86

Istuvad kaks varest puu otsas ja vaatavad, kuidas all mees autot peseb.
'' Sa ainult vaata - meie kommentaare kustutab, mode raisk!''
Vasta
#87

(13-09-2019, 17:28 PM)motamees Kirjutas:  
(13-09-2019, 12:18 PM)veix__ Kirjutas:  Kuidas nimetada puujalaga neegrit? - S*tt oksa küljes...

Kuidas nimeta foorumlast Veix - Jobu Pärnu kandist.


See on nõrk nali, ei aja just palju inimesi naerma (paar tk ehk). Neegrinaljad on iga kell tegijad. Cool
Vasta
#88

Tühja sest foorumist, tule Tapa baasi ja katsu liitlasvägede sõdureid ka nende naljadega naerma ajada. Kui suudad ka neid naerma ajada nii et omale hing sisse jääb siis respekt Big Grin
Vasta
#89

(13-09-2019, 20:44 PM)Meelis2 Kirjutas:  Tühja sest foorumist, tule Tapa baasi ja katsu liitlasvägede sõdureid ka nende naljadega naerma ajada. Kui suudad ka neid naerma ajada nii et omale hing sisse jääb siis respekt Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin
Vasta
#90

(13-09-2019, 20:15 PM)veix__ Kirjutas:  See on nõrk nali...

See, et mõni mees on jobu, pole üldse nali.
Vasta
#91

kuulge lõpetage see sallimine ära.
tsuktsi üle võib nalja teha. enamus naeravad kaasa.
blondiinide üle võib ka nalja teha. kui päris blond pole, siis naerab ise ka.
eestlaste, lätlaste, venelaste, soomlaste, juutide, õpetajate, postiljonide, abikaasade, joodikute, ..., kelle iganes üle võib nalja teha ja
enamasti naeravad kõik kaasa.
aga neegri või musulmani või sotsi kohta nalja teha ei või. vihakõne.
masendav.
Vasta
#92

(13-09-2019, 21:53 PM)diesel Kirjutas:  kuulge lõpetage see sallimine ära.
tsuktsi üle võib nalja teha. enamus naeravad kaasa.
blondiinide üle võib ka nalja teha. kui päris blond pole, siis naerab ise ka.
eestlaste, lätlaste, venelaste, soomlaste, juutide, õpetajate, postiljonide, abikaasade, joodikute, ..., kelle iganes üle võib nalja teha ja
enamasti naeravad kõik kaasa.
aga neegri või musulmani või sotsi kohta nalja teha ei või. vihakõne.
masendav.
Täiesti nõus sellega.
Vasta
#93

(13-09-2019, 21:19 PM)Koeras*tt motamees Kirjutas:  
(13-09-2019, 20:15 PM)veix__ Kirjutas:  See on nõrk nali...

See, et mõni mees on jobu, pole üldse nali.

Aga ära ole siis? Rolleyes



Milline erinevus on koeras*tal ja neegritel? Kui koeras*tt natuke aega seisab, siis muutub see valgeks ja lõpetab haisemise.
Vasta
#94

(13-09-2019, 22:08 PM)m401 Kirjutas:  Täiesti nõus sellega.

Vat see oli naljanurka sobiv postitus, vaadates sinu motot nime all.  Smile
Vasta
#95

(13-09-2019, 21:53 PM)diesel Kirjutas:  kuulge lõpetage see sallimine ära.
Ehk oleks lihtsam mõnel vihkamine ära lõpetada?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#96

Kelle närvid enam vanu häid neegrinalju välja ei kannata, siis tasuks selle teema lugemine ära lõpetada, see ei ole ju ainuke teema siin, EI PEA igat teemat lugema ja seal teemavälist juttu ajama, ei ole sellist kohustust. Cool
Vasta
#97

Võrumaa mees pages Aafrikasse

Endine Võrumaa mees Illar (37) on omale uue elukohana välja valinud kauni Kongo Vabariigi. Kuid sinna jõuda ei olnud lihtne. Soovivad ju paljud inimsmugeldajad selliste õnnetute inimeste, nagu endine metsaärimees Illar, suuri summasid teenida. "Oi jah, igavene raske retk oli. Puidurekkaga sõitsin ühe jutiga Itaaliasse, Sitsiilia saarele. Sealt edasi sai vaid päästepaadiga, see aga on puhtalt maffia värk" ohkab Illar. Eks lonkinud seal kaldapealsetel veel palju teisi õnnetuid, kes eurobürokraatia ja suhkrumaksu eest kergema elu peale saada lootsivad. Paate aga  ei ole lõputult. Hinnad üleveo eest kerkisid meeletutesse kõrgustesse. Õnneks oli Illaril piisavalt illegaalsete metsatehingute pealt raha kõrvale pandud ja rekkaautogi leidis viimasel õhtul ostja. "Sellega on nii, et sa kas müüd mõistliku summa eest, või ei saa üldse midagi. Mina sain kaheksasada tuhat eurot, ilma käibemaksuta," hindab Illar tehingu tagantjärele kasulikuks. "Sellega tasusin üleveo ja midagi jäi veel taskugi," pole mees kade.
 Nüüd veedab ta oma päevi imeilusas slummis Grande Negro lähedal, kus tal on maja koos basseini ja mitme teenijaga. " Siin on nii, et kõiki asju saab osta ilma käibemaksuta ja igasugu asjameestele on võimalik ka altkäemaksu anda. Kohe teine asi," pole mees kodusele elule tagasivaadates kade. " Ütleme nii, sai õige otsus tehtud, et plagama panin. Mul ju mitme mutiga tited tehtud ja mis neist alimentidest ikka maksta, kui on võimalik mitte maksta. Mina koduvägivalda ei poolda!"
 Juba on käed löödud kohaliku neegripealikuga, et väike teemandiäri käima lükata. "Pakun noortele suveks tööd, paneme pisikese kaevanduse püsti, eks siis ole näha, mis edasi tuleb. Mul on kõik juba räägitud," pole mees oma uue äripartneri suhtes kiitusega kitsi "Seksiasjaga peab muidugi ettevaatlik olema. Üks eit juba vahtis mind sellise himura pilguga, varsti on jälle tited taga," on mees tulevikuplaane avades realistlik. Igal juhul koju tagasipöördumise mõtteid tal ei ole. " Siin on ju nii, et pistad kepi maasse, aga paari päeva pärast on selle asemel ananass või virsik. Olen hakanud palju tervislikumalt toituma. Ja internet puudub siin üldse. Järelikult ei saa ka kohtutäiturid kurje kirju saata."


Savumees Einaril on kogu aeg buss katki

Kui savumees Einar (34) endale kolm aastat tagasi kanepikasvanduse tarvis vana hea Leylandi kaubiku ostis, rõõmustas terve suguvõsa - lõpuks ometi on majas mehe kätt tunda. Kuid nüüd on buss katki ja sugulased pahased.
   "Nad said must valesti aru, arvasid, et ma olen selline tüüpiline inimene, kes hakkab selle bussiga nende asju vedama. Aga mul olid hoopis teised mõtted peas. Seal on ju hea pakiruum, oleks endale talveks kanepit kasvatada saanud, sest korteris on ilgelt vähe ruumi," pobiseb Einar omaette.
   "A kuna buss oli tollal veel terve, siis otsustasin, et okei, mees, ma vean nats sugulaste mööblit, kodumasinaid, lehmasid, kukkesid, natüürmorte ja mesitarusid. Tulin praktiliselt kõigile vastu - kord sai isegi täis peaga maalt kartuleid toomas käidud. Suguvõsa vanamuttidel oli minu üle nii hea meel, et üks kinkis isegi oma Muuga suvila mulle. Müüsin selle ruttu maha, sest igasugune maine vara ajab mul ihukarvad püsti. Maja on vaja hooldada, aga ma ei tea isegi, kuidas elektrinäitu kirja panna. Ei minust peremeest saa! Õnneks jooksis kaubiku mootor aasta pärast kokku ja minu kohustused sugulaste ees said otsa. Kõik said mu peale pahaseks.
 "Mina olen Einaris väga pettunud," nutab tädi Silvi. "Einar on viimased kaks aastat nii uimane, aga mul oleks tarvis asju vedada. Näiteks Lasnamäelt oleks vaja kesklinna tuua vana hea sektsioonkapp. Ma ju nõukogude ajal ei saanud sellist, kuid nüüd on nende hinnad nii odavad, et osta või terve korter täis. Aga buss on katki ja midagi ei saa vedada. Kartulid on ka maalt toomata, arvatavasti suren talvel nälga," nuuksub vuntsidega naine. Ka liigne karvakasv olevat Silvi sõnul Einari süü. "Mul on depressioonist kogu ihu karvad neli korda kiiremini kasvama hakanud. Vanasti sai vuntse ikka kahe nädala tagant aetud. Aga nüüd...Nüüd ajan iga kolme päeva tagant," nutab tädi Silvi.
 On vaid üks asi siin maailmas, mis mind veel rõõmustab, see on koer Pauka - armas, soe krants. Vaid teme kõrval tunnen ma end tõelise naisena. Vahetevahel kargetel sügisõhtutel, võtan kapist kadunud mehe parfüümi, määrin seda kätele, kallistan koera ja sügan vuntse. Siis on tunne nagu mu August polekski surnud...."
   Kaubikut Einar siiski korda teha ei viitsi. "Las parem roostetab! Eks see sugulastevärk kammi ikka täiega ära. Kanepikasvatuse projekt läks ka luhta, sest keegi murdis ööl enne koristuspäeva kongi sisse ja viis kogu kama minema. Mulle jäi ainult lehepuru!" Politseisse Einar minna ei julge. "No kuidas sa ikka ütled, et keegi pani kogu kanepisaagi tuuri!" ohkab Einar.
  "Einar on ju narkumaan!" teatab Koerus elav traktorist Joosep läbi ragiseva telefoni. "Küll ma juba seda asja tean. Kord, kui siin käis, sõi öösel terve sahvri tühjaks. Meil sõjaväes tegid tsurbannid sama asja. Kurat suitsetasid seda va hanassaad, õgisid ja kargasid lambaid. Ma ütlesin Einarile, et, raisk, kui sa, fekaal, mu lambaid puutud, löön maha. Selle jutu peale pani Einar kisades Ervita järve poole jooksu. Järelikult oli tal kindel plaan mu lammastega vanakooli surramurrat teha. Ma saan aru....Kui noorem olin, sai ise ka lammastega seksuaalvigurit tehtud, aga kui kuueteistkümneselt traktoristipaberitega kutseka peauksest välja marssisin, lubasin endale, et ei mingeid lambatempe enam, kulla Joosep, oled nüüd mees, aeg on pere luua!"
Vasta
#98

Nüüd siis teete neegrinalja....Pole kunagi eriti sellest naljanurga teemast aru saanud, aga kuna fopo pole mingil põhjusel veel seda "nalja" ära kustutanud, siis leian sobiva oleva seda stimuleerida kiirendada oma sekkumisega.
Seoses selle teemaga tekkis minul küsimus, et kui paljudel foorumlastel on üldse isiklik neeger? Ilmselt pole kellelgi, vb ainult suurte munadega Luigel kusagil tunnelis on olnud nendega vahetu kokkupuude. Minul ka ei ole oma neegrit, aga "meil" on, sõber Ilmaril (kes on ka olnud siin foorumis tegev, enne kui see asi arenes siia, kus ta on) ja ka mu "tüdruksõbral" on, tegelikult on neil ikkagi üks ja see sama neeger kahe peale, ega neid provintsi ikka praegusel hetkel kõigile veel ei jagu, pole see, mis pealinnas. Ilmselt ka Motamehel Saaremaal pole veel oma neegrit.
Postituse mõte selles, et päris nalju neegrite kohta võiksid ikkagi rääkida need, kel on oma neeger või kelle sõpradel on oma neeger! Aga ega siin foorumis ei ole oodatud rääkimine asjadest nii nagu need on, st naljad peavad tulema juutuubist ja juturaamatutest, mitte elust endast ja mina enam reegleid ei riku ja las jääda nii, et kloune on palju aga naljaga on nii nagu on!  Toungue
Vasta
#99

Kelle aju peale neegrinaljade muud ei suuda toota, võiks ka endale jõukohasema tegevuse leida.  

Erinevalt siinsetest "inseneridest" olen mina tööd teinud paljude mustanahalistega ja arvatavasti puutun kokku ka edaspidi, ei tuleks mõttesegi hakata kedagi sitaga võrdlema...  Peale selle teema lugemist aga küll, jube huvitaval kombel on selleks enda kaasmaalased. 

Teisi kritiseerima on kõige kõvemad "mehed" need, kes ise munnigi teha ei mõista ja kannatavad alaväärsus komplektside all. Neil ongi vaja enese tõestamiseks leida keegi, kelle kallal hammast teritada ja keda endast kehvemana näidata. See on  inimlik omadus ja täiesti mõistetav. Madala inteligentsi ja mõtlemisvõimega kodanikud kardavad alati kõike mis uus ja millega nad harjunud pole. Kardavad seda, et neid jäetakse mängust välja, et nendega ei arvestata. Nüüd kui sellised kantossid on riigi eesotsas, siis on aktiviseerunud ka matsirahva madalam ots, arvavad ka et nad on keegi. Kahjuks teie isakestel on teist endiselt sügavalt pohhui ning jääte ka edaspidi oma persekukkunud elu juurde, vaatate vesiste silmadega kuidas maailm teist mööda läheb ja süüdistate kõiki teisi teie enda hädades. Ja kui keegi natukenegi halvasti peaks teie kohta ütlema, siis solvute perssepraoni ning taas otsite kellegi kes on teie hädades süüdi. Järgmised paarkümmend postitust saame kohe sellele tõestust... 

Vihka üksi - rassist! 


Nalja kahjuks ei tulnudki...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

[Pilt: giphy.gif]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne