naljanurk 3

"Rannamaja" Merylini aktifotod on kadunud: ma polnud rahul, et keegi suvaline teenib minu koledate piltide pealt raha!

lma kellelegi raha teenimata võib ikka vaadata. Toungue  https://imgur.com/a/KBtF7tp
Vasta

Läheb mees õhtul saunapeole, naaseb öösel lakku täis ja vajub voodisse. Naine riietab mehe lahti, kui äkki märkab, et riista otsab ripub kondoom. Naine vihastab ja torkab tolle mehele tagumikku. 
Hommikul, kui naine kööki astub, istub mees vaikselt laua taga, pea käte vahel. Naine küsib: 
“Noh, kuidas oli sõpradega pummeldada?" 
Mees selle peale vaikselt: 
"Mul ei ole enam sõpru..."





Vovakene mängis trepikojas ja nägi üht kiirustavat meest trepist alla jooksmas.

 Ta hoiatas onukest: Onu mul läks siin natuke õli maha, ärge kiirustage. 

Onu aga vastas tead poja mul PAJEBAT bat bat bat bat bat bat ja läinud ta oligi.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Vot tak.    

Aquila captas non muscas.
Vasta

(28-09-2019, 21:53 PM)kass Kirjutas:  ...
ära hakka mind sinna saatma kuhu ma nagu nii ei lähe!)
Jah, sellist foorumit te tahtsitegi ja saite ka, edasi läheb veel paremaks! Ähh - ähh, ähhhh, pagan, pean ka vetsu minema juba, nii naljakas....

Aga Sa tuled ju tagasi?

Muidu läheb, nagu elejktriautodega:
[Pilt: wumo5d3eeb7e435ca7.07282989.jpg]
Vasta

Juhmivõitu tegelasena ma ei saanud küsimusest päris hästi aru (kui üldse oli küsimust?). Vetsust tulin ma juba ammu tagasi, on seal pärast seda veel küll ja küll käidud ja ka tagasigi tuldud. Või oli mure selles, et kassivaba foorum on nagu elektriauto - ilma plärinata? Foorumist ma ju otseselt pole ära läinudki, kuigi mõni mees arvas selle vajaliku olevat ja mina talle seda ka lubasin. Aga "kekutama, pläkutama, paska ja ila ajama" ma küll ei kavatse enam hakata (ma väga loodan) ja üheskoos maailma ja foorumi paremaks loomisel ma ka ei plaani osaleda, see rong on juba minu jaoks läinud. Mind puudutavaid ja huvitavaid teemasid siin eriti enam ei ole, niisama vabateema mulli ajada ka ei taha, tegelikult olen introvert, kes on elusast peast näinud, need teavad.
Nalja ka, kassinalja - sel suvel hakkasid mul mitmed kahapiirkonnad (vähem ja rohkem intiimsemad) sügelema, punetama, peopesade nahk kuivas ära ja lõhed tulid sisse. Paide nahaarst doktor R. diagnoosis allergia, kassiallergia! Kui ei oleks tõsi, siis poleks naljakas ... 
Lisan lingi A-M foorumi laadesest naaberfoorumist
https://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?24,9790297
Ja tegelikult olen vasakukäeline ka veel, iisraeli armees on minusuguseid 11%, Galili auguraual on nupud-hoovad ka lausa mõlemale poole pandud, et oleks mugavam ... vaskukäeliste nalja paraku ei oska lisada.
Vasta

Ma ka vasakukäeline ja natuke naljakas tänapäeva mõistes on see,et õndsal N liidu ajal üritati mind esimeses klassis sellest valest "käitumisest" vabaks koolitada. Olin esimeses pingis ja õpetaja valvsa pilgu all. No maalisin mis ma maalisin parema käega neid tähti. Aga sel sekundil kui õpetaja läks kedagi abistama/kontrollima oli pliiats kiirelt vasakus käes ja täherida sipsti valmis. No ei olnud muidugi õpetaja proua ka nii rumal,et ei oleks aru sellest saanud. Prooviti ka nii,et seoti mu vasak käsi reaalselt kinni kõhupeale. Siis ei saanud jälle vihikut paigas hoida. Siis tõi õpetaja kusagilt pajakinda ja pani selle mulle kätte. Krt sellega ei saanud pliiatsit isegi hirmsalt üritades kätte haarata. Ühesõnaga prooviti igatepidi. Mingi hetk tekkis aga mul selline trots,et ma ei liigutanud lillegi parema käega enam,lihtsalt istusin. Ei teinud ja kõik. Siis oli mingi kiire koosolek,kus õpetaja ja mingi suurem tegelane mu ema ja isaga asja arutasid ja leidsid,et ma võin olla edasi natuke vale. Mis oli muidugi vanematele suur kergendus. Sest siis ei tüüdanud õpetaja neid enam probleemiga,et kas te ikka õpetate kodus poissi paremaga kirjutama. Olin vanematele ka käsi limonaadi/saiarahal vandunud,et ütlen alati selle küsimuse peale JAH. Smile
Toimus see kõik Tallinna ääres Merivälja algkoolis. Teise klassi läksin juba S. M. Kirovi nimelise näidiskalurikolhoosi kooli. Seal polnud sellest mingit probleemi. Mata õps oli lausa nii kõva kärbes,et kirjutas kahe käega korraga tahvlile kui kiire oli Smile
Vot olid ajad. Naljakas või mitte.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Kõige paremat huumorit teeb Eestis hetkel mees kes on:
Variant 1 lihtsalt loll
Variant 2 tähelepanu puuduse all kannatav indiviid. 

https://m.youtube.com/watch?v=S4pXBgkSQkw&feature=youtu.be
Vasta

(30-09-2019, 19:28 PM)Virko Kirjutas:  Kõige paremat huumorit teeb ...

...ja - jah, nii kaua on huumor, kuni selline üks päev ministriks saab!
Vasta

(30-09-2019, 22:00 PM)samodelkin Kirjutas:  
(30-09-2019, 19:28 PM)Virko Kirjutas:  Kõige paremat huumorit teeb ...

...ja - jah, nii kaua on huumor, kuni selline üks päev ministriks saab!

Väike parandus oli ja sai.
Vasta

Veterinaari ukse taga ootavad Kana ja Muna.
Uks avaneb ja tohter hõikab: Kumb teist oli esimene?


Vasta

Automoto foorumi talvepäevad:

Keelatud on tulla uuema liikuriga, kui 27 aastat. Ehk siis väljalaske aasta maksimum piir 1992. VW Golf II-ga ei saaaa!!!
Musta numbriga soodus 50 prossa piletist.

Jalg/mootorrattaga tulijatele valvega parkla ja tasuta kodarate pingutus.

NB! Naelkummidega territooriumile sissesõit keelatud!!! Lumeketid lubatud vaid vedaval sillal.

Pikima liu võistluseks kaasa võtta 13 tolline vanakooli siselohv, suuremal persel lubatud ka 14 (suuremad rõngad keelatud, 
kuna liiga tänapäevased ja rööpas kontrollimatu juhitavusega) 

Õhtul: Makiita mehed võrdlevad saunalaval riistu, metabo mehed sügavad lihtsalt kotte, mis kole kuumaks läinud. 
Punaste riistadega mehi vaadatakse lihtsalt kahtlase pilguga.

Kellelgi targemal tuleb mõte: tehakse mõned kahtlased ühendused vahetuskaubaks kaasavõetud akudega ja 
proovitakse käivitada ühise rahakogumise käigus ostetud bellaruss. Tõdetakse fakti, et diisel on pask ja käima see traktor ei lähe. 

Pika laua ääres kirutakse biolisandiga bentsu, diislimehed saadetakse jällegi kännu taha seda põlema panema, et  soojem saaks.

Targemad teevad juttu keretööde hindadest, kvaliteedist ja vahetavad tegijate kontakte.
Pimeduse katte all tehakse mõned tehingud kahtlast päritolu varuosade ja rohelise poleermispastaga.
Kohal on ka härra, kes omab mitteametliku maailma rekordit foorumisse postitamisel ja kellel on olemas kõik maailmas tehtud asjad, millest on vaja ilmtingimata lahti saada. Asjade lunastamiseks tuleb teha mõned trikid, aga kaubale saab!

Kirutakse: juute, ukrainlasi, neegreid, mitte tulnud kaasfoorumlasi, poliitikuid, maksusüsteemi, naelkumme, mittenaelkumme, kumme .........
Kiidetakse: kumme, mittenaelkumme, naelkumme ........

Juuakse suures koguses kraadiga kalja ja värvitut vedeliku.
 
Makist röögib Deiv Bentoni evripodi, kõik on sillas ja soovivad üksteisele kunagise ilusa võidu eest õnne.

Üleüldse on ilus valge lumi täis ilmselt süütu kassi karvu, linnukeste kirevaid sulgi ja vaidlemisest verist tatti. 
Kusagil eemal on ka mõned anonüümselt tekkinud kollased lumeussid, mille omanike ühise sümpoosiumi käigus välja selgitada ei õnnestu.

Pidu nagu muiste. Teeme ära?

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

"Aspen vs. tavabensiin väikemootorites" jututeema kujuneks ka huvitavaks vist. Toungue
Vasta

(01-10-2019, 20:25 PM)rocker Kirjutas:  Automoto foorumi talvepäevad:
Ise kirjutasid?
Ma olen muide natuke solvunud, et edetabelist välja jäin....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(01-10-2019, 20:36 PM)Marko Kirjutas:  
(01-10-2019, 20:25 PM)rocker Kirjutas:  Automoto foorumi talvepäevad:
Ise kirjutasid?
Ma olen muide natuke solvunud, et edetabelist välja jäin....
Ok, käisid ka kohal, mis seal ikka.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

(01-10-2019, 21:06 PM)rocker Kirjutas:  
(01-10-2019, 20:36 PM)Marko Kirjutas:  
(01-10-2019, 20:25 PM)rocker Kirjutas:  Automoto foorumi talvepäevad:
Ise kirjutasid?
Ma olen muide natuke solvunud, et edetabelist välja jäin....
Ok, käisid ka kohal, mis seal ikka.

Kas igale poole PEAB neid lõustu panema?
OK, panen siis eelmisest postist väljajäänud ka siia.
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Munakülas.

 Pealinnast mõned kilomeetrid väljas asub Loo asula. Kohalik pensionär Kalle on omale Õhtulehe ajakirjanikud külla kutsunud, et rääkida minevikust ja olevikust. "Mis seal ikka, olen ju kogu elu töötanud linnuvabrikus haudetsehhis lihttöölisena," meenutab Kalle ja surub huultele pruunikarvalise  karupildiga pudeli, millest nähtub, et valusad mälestused pole veel pinsipõlveski ununenud, "nii palju tibusi sai hukka, kui see niinimetatud taasiseseisvumine tuli" ja poetab üksiku joodikupisara. "Oleme näinud siin igasugu valitsusi ja ka lollusi, mis seal üleval tehakse, aga nüüd pole küll enam varsti muud, kui pane aga nöör kaela ja aidaa, " ei tee mees omale olukorda kirjeldades erilisi illusioone, "näiteks täna hommikul ei läinud mul auto käima. Savisaare valitsuse ajal sellist asja küll ei juhtunud! Mul oli korterisse varutud oma kuussada restitäit mune ja seda kraami sai alati kõige puhtama bensiini vastu vahetada. Mossel oli alati paak täis, kkurrat, alati! Ja nüüd? Poisikesed on ju kummivoolikuga viimasegi tilga piizdu pannud. Tagavararatas läks juba võla katteks. Mis siis edasi, kas pean nüüd omal ajal väljaspool ostujärjekorda soetatud rahvaauto sulidest nurgaadvokaatide ja kohtutäiturite kätte jätma? Ah mingu ka seenele!"

  "Nojah, aga kes siis käskis omal ajal erastamisväärtpaberid välja võtmata jätta? Teised kõik võtsid ja suplevad rahas. Kuuse-Mati ostis juba oma poisile põllu peale korraliku kipsist maja ja maksab nüüd ka elekriküttearvet nagu mishka," sekkub jutuajamisse Kalle teinepool Liisamariia, " kui ma omal ajal tibusid sorteerisin, siis oli mul päris hea säärejooks ja ka kavalere kuhjaga. Aga valisin ikka selle haudetsehhi Kalle. Tõsi, ta oli küll üsna jõukas mees, kui veel selle munaäriga toimetas, aga nüüd meie pinsist enam Lõuna-Eesti ringreisideks ei jätku kahjuks. Hea et veel ühikatuba alles on, muidu poleks tõesti muud kui koli kalmistule. Autos ju talvel ei maga!"

   "Ah, mis sest ikka enam rääkida," ühmab Kalle," isegi võsa-pets käis siin, aga nihhjuaatki kasu polnud. Ma ei saa aru mis riigis me elame!!! Noortel tööd pole, pensionäär kerjaku poe juures, no mida? Vot omal ajal olid asjad paigas, palgapäeval laoti 150 rutsi peo peale, kakssada tegin kõrvalt - käisime isegi ühel suvel Musta mere ääres ära. Lapsi meil ei ole ja korralik pensionisammas oli kogunenud, kui see niinimetatud vabanemine tuli, nüüd aga pühi ENE-de vahele peidetud rubladega ainult perset, muud sellega teha pole midagi. Ei ole mina enam raha näinud - andsime ju eidega oma pangakaardid selle toreda sotsiaaltöötaja kätte hoiule, kes meile vahel õlut ja suitsu toob. Muidu ei tunneks üldse, et riik oma alamaist hoolib, nüüd siis natukenegi, kus tunned, et sa oled olemas. Küll leiab kuskilt ka mõne leivakontsu  ja ehk veame eidega ikkagi kõrge vanuseni välja," jätkab vanahärra lootusrikkamal toonil. "Üüriraha saame ka kuidagi kokku, kui teinekord õnnestub uue kortermaja ees seisvatelt autodelt mõni valuvelg küljest kruttida. Ma panen ikka korralikud vana kuuga lõigatud puupakud alla, mitte ei lase autot lihtsalt läraki poriauku, nagu need Kallavere pätid teevad. Rehvi võtan maha ja viin jäätmejaama, mul ju kõik eeblid-värgid olemas. Valualumiinium on aga metallikokkuostus kõrges hinnas. " sedastab Kalle, et kõik pole siiski nii lootusetu, kui algul paistis." Me oleme ikkagi korralikud inimesed, rääkigu teised mida tahavad."
Vasta

(01-10-2019, 20:25 PM)rocker Kirjutas:  Automoto foorumi talvepäevad:
....
Puud jäid vihjed puurpingile, mis seisab korralikul töölaual, mida ajab ringi väljamaa mootor, mille lülituseks on kasutatud automaat lülitit ja mille kõrval seisab käiapink, millel rohelise pastaga viltkäi. valed on vaid laevalgustid.
(tänud kõige eelneva eest Andres, Toomas, Indrek, Jaak, Taavi, Peeter, Marko, tundmatuks jäänud Võrumaa mehed, R. ja paljud teised kes avitanud)
ps. rohelise pastaga äritsemine käis täielikult päevavalges ja avalikult.

igaks juhuks ka Wink Smile jms


Vasta

Talvepäevadest veidi....Tänapäeval  on ka tööpakkumiskuulutustes vajalik ,,kohusetundlikus,,.
Vasta

(01-10-2019, 20:25 PM)rocker Kirjutas:  Automoto foorumi talvepäevad:
....
Kas lõuga ka saab kui neeger kaasa võtta?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Võta parem oma naine kaasa siis on kindel, et saad lõuga ... oma naiselt.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne