naljanurk 3

(02-10-2019, 18:43 PM)hobiautod Kirjutas:  Võta parem oma naine kaasa ...

See on viisakas koht, sinna naisega ei minda.
Vasta

Mees helistab sõbrale koju lauatelefonile.
Sõbra naine võtab vastu:
“Hallo!”
“Maša, anna Andreile!”
“Käi kuradile, Vasja! Ma olen Andreiga juba 15 aastat abielus ja sina ei tule mulle ütlema – anda talle või mitte!”

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(02-10-2019, 19:08 PM)motamees Kirjutas:  
(02-10-2019, 18:43 PM)hobiautod Kirjutas:  Võta parem oma naine kaasa ...

See on viisakas koht, sinna naisega ei minda

.

No siis saab hiljem kodus...
Vasta

Tõestisundinud lugu.Minul oli mingi aeg parasiitsõnaks peremees (ette ja taha) 
Kellan siis sõbrale ;
Mees helistab sõbrale koju lauatelefonile.

Sõbra naine võtab vastu:
Kas peremees on kodus .Naine vastu;PEREMEES kuuleb. Big Grin
Vasta

Kassil oli vist ikkagi õigus..... Rolleyes
Vasta

Väike hai läheb emahai juurde:
- Kuule ema, ma juba päris suur nüüd, rannas ujuvad inimesed, mul kõht niiiiii tühi, võib ma lähen ise ja söön ühe inimese ära?
Aga ema ei luba üksi minna ja ta ise ei viitsi praegu. Väike hai ikka kaupleb , et ema lubaks, tal kõht väga tühi ... Lõpuks ema leebub ja lubab:
- No eks Sa siis mine, uju kaks ringi ümber inimese ja siis söö ära.
Väike hai ei ole rahul:
- Kuule ema, mul kõht nii tühi, võib nii, et ma ei tee kahte ringi, söön kohe ära?
Väsinult ütleb ema:
-No ise tead, eks sa siis söö koos sitaga kui nii kiire on.
Vasta

Äkki keegi keemiaga kodus olev inimene oskab kommenteerida, milles nali seisneb? Rolleyes



   
Vasta

(04-10-2019, 23:26 PM)veix__ Kirjutas:  Äkki keegi keemiaga kodus olev inimene oskab kommenteerida, milles nali seisneb? Rolleyes

 Siin pole keemiaga midagi väga pistmist, tegu on kõnekeelest/slängist aru saamisega. 
1. I´m taking the two of you in for a salt! See oleks teisisõnu - I´m taking the two of you in for assault/ Ma võtan teid kahte kinni kallaletungi eest
2.Copper mis muidu tähendab vaske on slängis võmm/politseinik.
Vasta

(05-10-2019, 06:37 AM)Kult Kirjutas:  
(04-10-2019, 23:26 PM)veix__ Kirjutas:  Äkki keegi keemiaga kodus olev inimene oskab kommenteerida, milles nali seisneb? Rolleyes

 Siin pole keemiaga midagi väga pistmist, tegu on kõnekeelest/slängist aru saamisega. 
1. I´m taking the two of you in for a salt! See oleks teisisõnu - I´m taking the two of you in for assault/ Ma võtan teid kahte kinni kallaletungi eest
2.Copper mis muidu tähendab vaske on slängis võmm/politseinik.
Keemiaga on seal tiba ühist küll, NaCl on keedusool ehk salt inglise keeles, seal on veel mingi sõnamäng seoses sõnaga salt
Vasta

(05-10-2019, 08:28 AM)Raudpats Kirjutas:  
(05-10-2019, 06:37 AM)Kult Kirjutas:  
(04-10-2019, 23:26 PM)veix__ Kirjutas:  Äkki keegi keemiaga kodus olev inimene oskab kommenteerida, milles nali seisneb? Rolleyes

 Siin pole keemiaga midagi väga pistmist, tegu on kõnekeelest/slängist aru saamisega. 
1. I´m taking the two of you in for a salt! See oleks teisisõnu - I´m taking the two of you in for assault/ Ma võtan teid kahte kinni kallaletungi eest
2.Copper mis muidu tähendab vaske on slängis võmm/politseinik.
Keemiaga on seal tiba ühist küll, NaCl on keedusool ehk salt inglise keeles, seal on veel mingi sõnamäng seoses sõnaga salt

See oli liiga elementaarne et seda tõlkima hakata. Ma tõingi ju selle välja, millist sõnamängu sõnaga "salt" kasutati.
Vasta

   

   


   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Paneks ka siis inglisekeelse keemia nalja:
[Pilt: technically-alcohol-ethanol-ch3ch2oh-is-...-aad2d.png]

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

Ma olen alati mõelnud, et kirsanahast tehakse küll saapaid, aga mida hakatakse pärast nülgimist peale kirsade lihakehadega?  Big Grin
Aga nüüd, nagu näha, on Eestis asutud kasvatama mingit uut looma- või linnuliiki, kellest mul siiani aimugi polnud ja kellelt, vastupidiselt kirsale, just liha saab. Huvitav, mis nad nahaga teevad?

[Pilt: 48795384763_0e8c19d550_b.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(06-10-2019, 17:50 PM)Mossemees Kirjutas:  Huvitav, mis nad nahaga teevad?

Tõmbavad siutsuvorstile ümber. Smile
Vasta

Nõuka ajal oli kaks riista millega viina järele ei mindud - treipink ja tornkraana...  Toungue Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(07-10-2019, 06:58 AM)mlsluik Kirjutas:  Nõuka ajal oli kaks riista millega viina järele ei mindud - treipink ja tornkraana...  Toungue Big Grin

Täitsa õige. Tean juhust kus käidi teerulliga ja sõideti sellega teelt välja.
Vasta

(07-10-2019, 08:11 AM)juri73 Kirjutas:  
(07-10-2019, 06:58 AM)mlsluik Kirjutas:  Nõuka ajal oli kaks riista millega viina järele ei mindud - treipink ja tornkraana...  Toungue Big Grin

Täitsa õige. Tean juhust kus käidi teerulliga ja sõideti sellega teelt välja.
Kujutan ette seletuskirja stiilis: "Midagi ei mäleta, kõik juhtus nii kiiresti..."
Nägin oma silmaga kuidas TREV-i mehed objektilt teerulliga Jõõpre poes "reaktiive" varumas käisid. Pärast tegid purjus peaga sõitva teerulli peal külakuhja ja rüselesid. Vaatasin tookord hirmuga, et kui nüüd mõni valtsi ette kukub, siis on tomatipasta pikalt asfalti pidi laiali. Aasta oli 1990 või 91.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(07-10-2019, 08:11 AM)juri73 Kirjutas:  
(07-10-2019, 06:58 AM)mlsluik Kirjutas:  Nõuka ajal oli kaks riista millega viina järele ei mindud - treipink ja tornkraana...  Toungue Big Grin

Täitsa õige. Tean juhust kus käidi teerulliga ja sõideti sellega teelt välja.

Tean juhust, kui nõukaajal käidi vormeliga Viru tn. kingapoes ( oli vist Soliid), aga sõitja nime enam ei mäleta kahjuks.
Vasta

(07-10-2019, 18:18 PM)ants Kirjutas:  
(07-10-2019, 08:11 AM)juri73 Kirjutas:  
(07-10-2019, 06:58 AM)mlsluik Kirjutas:  Nõuka ajal oli kaks riista millega viina järele ei mindud - treipink ja tornkraana...  Toungue Big Grin

Täitsa õige. Tean juhust kus käidi teerulliga ja sõideti sellega teelt välja.

Tean juhust, kui nõukaajal käidi vormeliga Viru tn. kingapoes ( oli vist Soliid), aga sõitja nime enam ei mäleta kahjuks.

Meelde tuli, Valter Kaarneem.
Vasta

Tsitaat:Nägin oma silmaga kuidas TREV-i mehed objektilt teerulliga Jõõpre poes "reaktiive" varumas käisid. Pärast tegid purjus peaga sõitva teerulli peal külakuhja ja rüselesid. Vaatasin tookord hirmuga, et kui nüüd mõni valtsi ette kukub, siis on tomatipasta pikalt asfalti pidi

Külakuhja ja rüselemist ei tea kuid mõnes brigaadis käib ka praegu joomine ja lõugamine üksteise peale töö ajal, teinud tööd ja näinud. Alkohoolikuid on palju siin.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne