naljanurk 3

Magnet seda metalli, mis minul õlas on, ei võta. Titaan nimelt. Big Grin
Vasta

Kiibiga saab veel kuidagimoodi elada aga sputnikuga pandi kiibi asemel ampull.
Vaesed naabrid.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Lasin ka selle kiibi panna. Ainuke tagajärg mis märkasin, et ükspäev avastasin kõrvast ikka korraliku karva. Lõikasin igaks juhuks maha, mine tea mis antenniga tegu...

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

(05-09-2021, 15:51 PM)rocker Kirjutas:  Lasin ka selle kiibi panna. Ainuke tagajärg mis märkasin, et ükspäev avastasin kõrvast ikka korraliku karva. Lõikasin igaks juhuks maha, mine tea mis antenniga tegu...
No nüüd on küll halvasti. Kui antenni enam pole, siis pead päris 5G masti alla minema, et tarkvarauuendust saada Big Grin

Pähkliajude hirm
Vasta

(05-09-2021, 17:40 PM)ounou Kirjutas:  
(05-09-2021, 15:51 PM)rocker Kirjutas:  Lasin ka selle kiibi panna. Ainuke tagajärg mis märkasin, et ükspäev avastasin kõrvast ikka korraliku karva. Lõikasin igaks juhuks maha, mine tea mis antenniga tegu...
No nüüd on küll halvasti. Kui antenni enam pole, siis pead päris 5G masti alla minema, et tarkvarauuendust saada Big Grin
Aga kiipi nullida saab mikrolaineahjus, vaja ainult kuidagi kätte saada- võimalikult valutult! Big Grin
Vasta

Aga kiipi nullida saab mikrolaineahjus, vaja ainult kuidagi kätte saada- võimalikult valutult!


Kui ta juba kätte saadud mingil moel ,mis tast enam ahju pista ,viska minema. Smile
Vasta

Mis numbrid tal need seal siis olid?
Vasta

(05-09-2021, 21:38 PM)mutikas Kirjutas:  Mis numbrid tal need seal siis olid?
- sellest ajalugu vist vaikib..!
Minema visata niisama ei tasu, enne tuleb pressialt või ahjust ikka läbi lasta.
Vasta

(05-09-2021, 21:38 PM)mutikas Kirjutas:  Mis numbrid tal need seal siis olid?
Need on teiste seadmete mac aadressid, ta ei ole ju bussis üksinda, teistel on ka nutitelefonid. Selles on tal õigus, et tema vana telefonijuust ei suuda peale mac aadressi midagi näidata, uuemad telefonid saaks aru mis seadmetega tegu (telefonid, kõrvaklapid, jne).

Kunagi, kui asjadest aru ei saadud, siis arvati, et jumal tegi. Vahepeal oli populaarne arvamus, et ufod ja nüüd koroonavaktsiin.

Pähkliajude hirm
Vasta

(05-09-2021, 21:15 PM)linnuke Kirjutas:  Aga kiipi nullida saab mikrolaineahjus, vaja ainult kuidagi kätte saada- võimalikult valutult!


Kui ta juba kätte saadud mingil moel ,mis tast enam ahju pista ,viska minema. Smile
Tänapäeval lihtsam, tipa-tapa peale iga süsti kiiresti infrapunasauna ja kiip sulab välja:
Soojus tungib 3–5 cm sügavusele kudedesse, kiirgus kutsub esile tugeva higistamise ja nii vabanevad kudedest mitmesugused mürgised ained. Tugev higistamine aitab kehal vabaneda toksiinidest ja muudest jääkainetest ning see vähendab omakorda neerude koormust. Lisaks eritab organism infrapunase kiirguse toimel koos rasvaga ka mõningaid raskmetalle – tsink, vask, elavhõbe, plii, alumiinium, nikkel, tina jt.
Vasta

(06-09-2021, 09:07 AM)ounou Kirjutas:  
(05-09-2021, 21:38 PM)mutikas Kirjutas:  Mis numbrid tal need seal siis olid?
Need on teiste seadmete mac aadressid, ta ei ole ju bussis üksinda, teistel on ka nutitelefonid. Selles on tal õigus, et tema vana telefonijuust ei suuda peale mac aadressi midagi näidata, uuemad telefonid saaks aru mis seadmetega tegu (telefonid, kõrvaklapid, jne).

Kunagi, kui asjadest aru ei saadud, siis arvati, et jumal tegi. Vahepeal oli populaarne arvamus, et ufod ja nüüd koroonavaktsiin.
Kusjuures see vist on ka ajalooga nimekiri, mis näitab ka neid seadmeid, mis on olnud läheduses aga enam ei ole
Vasta

Kas selle nimekirja all ei ole mitte selle telefoniga kunagi ühenduses olnud seadmete nimekiri? Ma nagu mäletaks ühest oma vanemast seadmest sedasi.

Viljandis on peale kastilöödud laulja ka üsna pikk "lühim anekdoot": Veekeskus.

https://epl.delfi.ee/artikkel/94499889/k...-veekeskus
Vasta

Krt. olen saanud kaks laksu, siis ju kaks kiipi, vist üks pees ja teine pääs. Ja nüüd kindlasti naine saab teada kõik mu liikumised, lähed naabrinaise poole ja juba inf tuleb, et teeb kahtlaseid asju. Ja meid kontrollivad kindasti suure naabri sateliidid, mis, kus ja millal? Üldiselt on organismil omadus, kui suudab võõrkeha leida, siis sellega ka võidelda ja kehast väljutada, muidugi kui on tegemist väikese võõrkehaga  , minu süstla nõel oli küll peenike. Ma edasi ei hakka fantaseerima. A jaa mingid doosid tulid ju nii, et kolm laksu sai ühest pudelist, siis ju mõni võis saada 3 kiipi kogemata. NB! Igal seadmel on mac aadressil tootja kood ja seadme mark.
Vasta

Alles mõni aasta tagasi jooksis telkus mingi teaduslik filmike, kus näidati, et inimese veresoonde süstiti väikseid elektroonilisi "terakesi" millega siis uuriti veresoonte seisukorda. Nüüd on siis mitmed aastad möödunud.... ja ma kahtlustan, et hetkel keegi natuke luiskab meile. Big Grin 
Nimelt teaduse ja tehnika areng muutub ju pidevalt. Vahest päevagagi. Ja sitta see vedel elektroonika siis meile taguotsa süstida oleks. Big Grin 
Ja kui keegi nüüd ei usu.... siis vanasti oli lastel liivakastis selline ütlus: " Kui ei usu, võta kassi per.est musu!"
Aga kus siis meie kass hetkel on? Big Grin
Vasta

(06-09-2021, 10:29 AM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Ja kui keegi nüüd ei usu.... siis vanasti oli lastel liivakastis selline ütlus: " Kui ei usu, võta kassi per.est musu!"
Aga kus siis meie kass hetkel on? Big Grin

Kus teie kass on, seda mina ei tea, pole teil ka ammu käinud ja te kasse näinud!
Aga nagu ma varemaltki olen öelnud - vahel harva on sest A-M foorumist kasu ka. See liivakasti ütlemine on päris vahva, ma seda ei teadnudki, no mul polnud korralikku liivakasti ka muidugi, selle sain alles siin foorumis! 

https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=63676

Ise olen hetkel muidugi seal, kus ikka peale kl 10.00 ollakse, eile oli mul see nimepäevavärk ka, täna läheb Konsumi juures vist üldse pikemalt... ses mõttes, et kui keegi musu tahab saada või anda...
Vasta

Seda ma kartsin. Suured järjekorrad Konsumi juures. Seda oligi arvata. Big Grin 
Aga olge ettevaatlik selle musutamisega. Ma sain ükskord pragada täiega ainult mõttes kallistamise eest. Tuli ka vabandamas käia.... Olge ettevaatlikud!
Vasta

Keegi vaksineeritud inimene võiks loomakliinikust läbi minna ja lasta oma kiip ülevaadata.kindlasti on kohe näha isiku nimi ja isikukood.
Arvan et ei ole vahet et kiibid on väga ernevad kassi või koera kiibist  Big Grin
Vasta

(06-09-2021, 11:51 AM)kiiresti2 Kirjutas:  Keegi vaksineeritud inimene võiks loomakliinikust läbi minna ja lasta oma kiip ülevaadata.kindlasti on kohe näha isiku nimi ja isikukood.
Arvan et ei ole vahet et kiibid on väga ernevad kassi või koera kiibist  Big Grin
Ei ei. See hoopis teine teema. Kiisude kutsude kiibid käivad ikka hulka jämedama nõelaga ja otse naha alla. See va 5G on sitaks pisem(peenem kui paelussi peeauk) ja töllerdab mööda su vereringet, et nii kergelt enam kätte ei saaks.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

(06-09-2021, 12:19 PM)rocker Kirjutas:  
(06-09-2021, 11:51 AM)kiiresti2 Kirjutas:  Keegi vaksineeritud inimene võiks loomakliinikust läbi minna ja lasta oma kiip ülevaadata.kindlasti on kohe näha isiku nimi ja isikukood.
Arvan et ei ole vahet et kiibid on väga ernevad kassi või koera kiibist  Big Grin
Ei ei. See hoopis teine teema. Kiisude kutsude kiibid käivad ikka hulka jämedama nõelaga ja otse naha alla. See va 5G on sitaks pisem(peenem kui paelussi peeauk) ja töllerdab mööda su vereringet, et nii kergelt enam kätte ei saaks.
Ma kahtlustan, et neid kiipe on hulgim. Sellepärast, et kui peaks pee lahti lööma, sealtkaudu lendavad ehk ka mõned välja kogemata ja igaks juhuks süstitakse neid ikka vast kümneid, kui mitte isegi rohkem. Mõni ikka kerre jääb.
Vasta

Mul oli aastat 15 tagasi mingi kõhuhäda külges ja need kaks päeva, mis ma sellega maadlesin, pidi peldikuuks eest ära juba selle pideva kuritarvitamise tõttu kukkuma. Ma arvan, et selle maratoni tagajärjel sai seesmine mina ikka kõigest väga puhtaks, ei oleks sinna ükski kiip enam jäänud Big Grin

Kui aga sellest kiibiteemast rääkida, siis tegelikult ma ei peagi seda mõtet nii jaburaks enam praegusel ajal. Olen ikka selles leeris, et maailm on ikka ümmargune, liha võib süüa ja p*ded jäägu kappi, aga vähemalt minu jaoks on see C- või K-tähega asi ikka täiesti üle võlli keeratud ja see ei tundugi nii absurdne mõte, et kõik see värk on ellu kutsutud majanduse pea peale pööramiseks ja "vaktsineerimine" inimeste "kaardistamiseks". Need on puhtalt minu mõtted.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne