Tegijad, prjäänikud ja muidukõnts
#1

Halooo!
Nagu hiljuti teadlased on kindlaks teinud, siis jaguneb siinse foorumi sootsium laias laastus 3-ks - tegijad, tatiprjäänikud ja "uputaennastära" kõnts (mida õnneks on suhteliselt vähe 9000+ ksf! hulgas). Seoses sellega, lihtsalt enne tuduunele suikumist otsustasin siia teha veel ühe vaffa teema, vb on prjäänikitel midagi oma arvates lisada. Iseenesest minul on olnud nende (päris) prjäänikutega üks valus kogemus 1973-l aastal Käsmu pioneerilaagris, mis ilmselt jääb meelde elu lõpuni, mis jällegi ei ole ilmselt väga kaugel...ja mida ma siin hetkel ei hakka kajastama, sest see tegijaid ilmselgelt ei koti)...
Aga fakt on, et siin on sõna võtnud paljud ehtsad  tegijad (kelledest paljude pihta mina, kui UEÄ foorumlane võiks ikkagi teatavaid kriitikanooli lendu saata, aga mida ma siin ei hakka tegema, sest eks veidi on seda tehtud ennegi ja nad vb pole ka seda ära teeninud, eriti UEÄ foorumlase poolt, isegi mitte ksf! suurtemunadega iluslind), ja tuligi mul selline mõte, et vb ei peakski mingid suvalised mittetegijatest tattiprjäänikud siin sõna võtma? UEÄ foorumlastega on asi selge, nad peaksid olema juba jää all ja suu purikat täis...
Ja kas poleks juba aeg foorum ümber nimetada "Tegijate Tehnikafoorumiks", möh? Ja veidi karmistada sinna mittetegijatest degerantide ning Untermenchenite ila ja pasa postitamise võimalusi?

Tervitades, murelik ja mitteeriti..., UPÄ Priit
Vasta
#2

(27-01-2022, 01:26 AM)kassitapp Kirjutas:  Halooo!
Nagu hiljuti teadlased on kindlaks teinud, siis jaguneb siinse foorumi sootsium laias laastus 3-ks - tegijad, tatiprjäänikud ja "uputaennastära" kõnts (mida õnneks on suhteliselt vähe 9000+ ksf! hulgas).
Laias laastus? Tead Priit, midagi jäi Sul nüüd küll kahe kõrva vahele pidama. Sina ja sinu teadlased unustasid ära virisejad. See viga on andestamatu! Kuna siin keegi arvas, et ma virisen pidevalt, siis ausaltöeldes olen solvunud, et Sa mind üldse mainimata jätsid.ˇAga Sa võid veel asja parandada ja oleme sõbrad edasi.

T.
Vasta
#3

(27-01-2022, 01:26 AM)kassitapp Kirjutas:  Ja kas poleks juba aeg foorum ümber nimetada "Tegijate Tehnikafoorumiks", möh? Ja veidi karmistada sinna mittetegijatest degerantide ning Untermenchenite ila ja pasa postitamise võimalusi?

Tervitades, murelik ja mitteeriti..., UPÄ Priit

Müts maha osava sõnaseadmise ja julge kodanikualgatuse ees! Sõnum on selge ...
Teelahe: kas tegemist on kohaga, kus käia vintis külamehe kombel praalimas või osakesega tehnikakultuurist?
Vasta
#4

Palun mulle kui tehnikavõõrale inimesele selgitusi!
Kes on prjäänik? Mingi Türi-Virtsu murdesõna, mis see linnakeelne vaste võiks olla? Kas õige on käänata prjääniku või prjääniki – algses tekstis justkui mõlemat kasutet?

Siis konkreetsemalt, näiteks:
A. Kas inime, kes hiljemalt poole tunni jooksul viskab vastuseks iskliku lõmpsiva kiunu, on t-prjä või UEÄ? St kiired näpud pluss aeglane aju läheb kumma alla?
B. Küsimusele „On kellelgi sääraste isenditega kogemusi?“ vastuseks „Sinutoru on selle masina videosid täis“ pluss nende põhjal subjektiivne arvamus vastuvaidlemist mittekannataval toonil - kas vastaja on t-prjä või UEÄ?
Vasta
#5

(28-01-2022, 11:02 AM)karlarnold Kirjutas:  Palun mulle kui tehnikavõõrale inimesele selgitusi!
Kes on prjäänik? Mingi Türi-Virtsu murdesõna, mis see linnakeelne vaste võiks olla? Kas õige on käänata prjääniku või prjääniki – algses tekstis justkui mõlemat kasutet?

Siis konkreetsemalt, näiteks:
A. Kas inime, kes hiljemalt poole tunni jooksul viskab vastuseks iskliku lõmpsiva kiunu, on t-prjä või UEÄ? St kiired näpud pluss aeglane aju läheb kumma alla?
B. Küsimusele „On kellelgi sääraste isenditega kogemusi?“ vastuseks „Sinutoru on selle masina videosid täis“ pluss nende põhjal subjektiivne arvamus vastuvaidlemist mittekannataval toonil - kas vastaja on t-prjä või UEÄ?

Prjäänik käändub nagu "mõdu" - mõdu, mõo, mõtt, ... , aluseks tüüpsõna "siga" - siga, sea, ...
Mitmuses prjäänikid, nagu kunstnikid ja mesinikid.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#6

(28-01-2022, 11:02 AM)karlarnold Kirjutas:  Palun mulle kui tehnikavõõrale inimesele selgitusi!
Kes on prjäänik? Mingi Türi-Virtsu murdesõna, mis see linnakeelne vaste võiks olla? Kas õige on käänata prjääniku või prjääniki – algses tekstis justkui mõlemat kasutet?

Siis konkreetsemalt, näiteks:
A. Kas inime, kes hiljemalt poole tunni jooksul viskab vastuseks iskliku lõmpsiva kiunu, on t-prjä või UEÄ? St kiired näpud pluss aeglane aju läheb kumma alla?
B. Küsimusele „On kellelgi sääraste isenditega kogemusi?“ vastuseks „Sinutoru on selle masina videosid täis“ pluss nende põhjal subjektiivne arvamus vastuvaidlemist mittekannataval toonil - kas vastaja on t-prjä või UEÄ?

Tere, Karl ja tere, Arnold!
Olles ise ka tehnikavõõras uueeää (vanatehnika kontekstis paelub mind just see esimene pool - "vana", tehnika mind kahjuks ei köida, uut tehnikat ma lausa kardan ja vihkan, kodus Tajootaga, robottolmuimejaga, nõudepesumasina, tigipoksi jms kõrgtehnoloogilise kräpiga tegeleb meil minu tüdruksõber, kes tõsi küll, viimasel ajal ei ole üldse sõbralik ja ka mitte eriti tüdruk enam  Sad ), siis ei saanud ma isegi esitatud konkreetsetest ja ilmselt lihtsatest küsimustest eriti aru. Õnneks vist ksf! Mufff vastas juba tähtsama osa ära.
Prjäänikite kohalt siiski veel täpsustan - see on hoopis Ida-Viru murrakus, täpsemalt Narva-kandi kõnepruugist nagu ka näiteks nimisõnad "kupalnik", "põrsjoonok" jne. Ja kuna mul on jäänud mulje, et siin foorumis suhtutakse minu vanaisa Eduardi ja onu Leopoldi millegipärast kuidagi vaenulikult (ilmselt ei meeldi paljudele onu Leopoldi osalemine 3 -nda Riigi ja EL-i algvariandi ülesehitamise katsetes?), siis ma täpsemalt ei hakka siin ja praegu narva murrakut tutvustama ega kommentaarima.
Vakt on, et prjäänikit pole vaja üldse käänata ega väänata, Hrušovi-aegse mehena ma toiduga mängimist üldse ei tolereeri, kui just on tõesti vaja, siis lihtsalt murda prjäänik ettevaatlikult pooleks. Ise soovitan kõigepealt proovida väikese killu otsast ära nakitseda ja pärast lihtsalt kasta tšai sisse...
Kui me edasi kastume vastata konkreetsematele küsimustele A ja B, siis läheb asi juba tõesti keeruliseks, eriti kui võtta arvesse seda, et valikvastustest on küsimuse A puhul välja jäetud variant "tegija".  Rolleyes Kiired näpud ja aeglane aju - see võib vabalt olla tegija! "subjektiivne arvamus vastuvaidlemist mittekannataval toonil" viitab jällegi vähemalt kaudselt, et sellises vormis esinev vestluspartner võib vabalt olla täiesti "tegija", vähemalt omaenda tagasihoidliku hinnagu põhiselt.
Üldse on see foorumlaste jagamine tegijateks, tatipräänikiteks ja uuueää-deks niivõrd värske ja uus asi, et palju on veel jäänud segaseks ja lahtiseks.
Lähen jällegi isiklikus, st enesekeskseks ning mainin (nagu seda ka varemalt vastumeelselt ja kurbdusega olen ka siin teinud), et juba palju aastaid tagasi mu hea tuttav onu Uuuuno, kes veebruaris peaks saama 92 aastat vanaks ja kes on valmistanud muu hulgas autosid, lennukeid, paate jm nipet-näpet lausus mulle saatuslikud sõnad - sina, Priit, ei ole tegija, sina oled koguja! (Vähemalt jäi ta viisakaks ja delikaatseks ning ei kasutanud väljendeid tati/pasaprjäänik, uputa ennast ära vms, ikkagi "vanakooli" (härras)mees). Püüdsin veidi vastu joriseda ja isetehtud (teiste abiga) NSU TS piduripedaaliga lehvitada, aga ei midä ja nähes, kui kurvaks ma sellise ebaõiglase ja karmi hinnagu peale jäin, onu Uuuno poetas suunurgast, et pole hullu, tatipräänik, selliseid kogujaid on ka tarvis, pärast tegijatel on lihtsam, on, millest teha!  Cool
Aga pöördudes siiski tagasi foorumi mõõtmesse - nagu mainisin, asi on uudne ja toores ning mõneti subjektiivne - kes siis ikkagi on tegija, kes tatiprjäänik (või olgu, "linna keeles" - tatipräänik) ja kes uueää? Ei ole siin õnneks midagi keerulist, iseenesest võib iga foorumlane teha esmase määratluse ise, aga paraku kardan, et enamus tatiprjäänikutest hindavad endid kerge elegantsusega kohe tegijate valda!  Sad See on loomulik, inimlik ja ainult uueää-mehed, kes unistavad tõusta tatiprjäänikite tasandile, et seal tuharatepraoni või pärasoolelukustini solvuda, suudavad jääda objektiivseks ja hinnata endid "TP" - tasandi väärilisteks...
Kõige sellisete ebaadekvaatsete enesehinnangute vastu võitlemiseks on siin foorumis kasutusele võetud järgmine meede - foorumlased jaotab tegelikkusele vastavatesse objektiivsetesse kategooriatesse pädev tegijaksf!, kes ise on absoluutselt veendudnud, et just tema on õige tegija ja ainuõige subjekt teisi hindama. Selline hindamismeede on lihtne, õiglane ja objektiivne ning välistab juba eos sellise absurdse tegevuse ja protseduuri nagu oli Nõukogude Liidus praktiseeritavad "troikad". Selge on isegi uueää-le, et mida rohkem hindajaid ja kohtumõistjaid, seda suurem viga ja ebaobjektiivsus sisse tuleb.
Sõber Toomasele vastuseks - ma ei jaksa hetkel rohkem tarku mõtteid kirjavormi kujundada, nimelt praktiseerin praegu uudset tehnikat (tunnen, et foorum vajab uuendusi, eriti, kui mõelda paljude tegijate lahkumise peale)...tavaliselt kammin end enne postitama asumist "sassi", praegu mõtlesin, et teeks huvi pärast vastupidi ja algus on raske...)
Vaata, Toomas, tegija, tatiprjäänik ja uueää - need on väga keerulised, subjektiivsed ning filosoofilised kategooriad ja hinnangud! (täpsemalt vb saab seda Sulle selgitada tksf! (tegijakaasfoorumlane) Msluik. Sa võid olla näiteks istmikulihaste vahelise praoni solvunud viriseja, aga kui Sa oled juba korra ettevaatamatult, vb lihtsalt lohakusest või hajameelsusest taastanud mingi puust Fordi, a`la vanaisa auto, siis kahjuks oled Sa juba "tegija", kui Sa oled teadmatusest või lihtsalt rumalusest teinud mingi teema T-16 traktorist (see ei ole lihtne libastumine, see on PROJECT!), siis tagasiteed ei ole, Sa võid siin viriseda ja mosse piduriklotse kodus naelaotsas hoida või isegi Türi Konsumi õllevaliku üle nalja visata, tegija Sa oled ja selleks ka jääd - mulll om kahju! Aga mina ei hinda inimesi selle järgi, on nad tegijad või mitte, mina väärtustan neid ikkagi selle järgi, et kes mind kiidab ja kellest mul kasu on!

Olge tervad ja ärge Türi Konsumist pivkaad ega prjäänikit ostke, selle jaoks on teised kohad!
Vasta
#7

(28-01-2022, 20:59 PM)kassitapp Kirjutas:  Prjäänikite kohalt siiski veel täpsustan - see on hoopis Ida-Viru murrakus, täpsemalt Narva-kandi kõnepruugist nagu ka näiteks nimisõnad "kupalnik", "põrsjoonok" jne.
 Siin ma nüüd küll pean sekkuma, sest Kass ja tema vend Kassitapp ei tea Ida-Viru murrakust suurt midagi ja ajavad siin rahvast segadusse.
пряник http://www.index.org.ru/pasko/pryanik.html

Keeleoskajatele on seal piisavalt hästi selgitatud sõna tähendust. Need kes seda keelt ei oska, siis - präänik on esmakordselt vangi (või seadusega pahuksisse) sattunud pätt, kes peab ennast tegudega tõestama hakkama. Kindlasti on präänik algaja ja kindlasti on ta suhteliselt aktiivne, rabeleb ja tõmbleb, üritab ennast kehtestada.

Kas see ka kuidagi foorumiga haakub ja kas on meil siin tõesti ka mõned präänikud?
Vasta
#8

(28-01-2022, 21:28 PM)Raudpats Kirjutas:  
(28-01-2022, 20:59 PM)kassitapp Kirjutas:  Prjäänikite kohalt siiski veel täpsustan - see on hoopis Ida-Viru murrakus, täpsemalt Narva-kandi kõnepruugist nagu ka näiteks nimisõnad "kupalnik", "põrsjoonok" jne.
 Siin ma nüüd küll pean sekkuma, sest Kass ja tema vend Kassitapp ei tea Ida-Viru murrakust suurt midagi ja ajavad siin rahvast segadusse.
пряник http://www.index.org.ru/pasko/pryanik.html

Keeleoskajatele on seal piisavalt hästi selgitatud sõna tähendust. Need kes seda keelt ei oska, siis - präänik on esmakordselt vangi (või seadusega pahuksisse) sattunud pätt, kes peab ennast tegudega tõestama hakkama. Kindlasti on präänik algaja ja kindlasti on ta suhteliselt aktiivne, rabeleb ja tõmbleb, üritab ennast kehtestada.

Kas see ka kuidagi foorumiga haakub ja kas on meil siin tõesti ka mõned präänikud?

Tänan, Sander, spasiibotškii! (Vaata, Toomas, siin on meil üks tõeline viriseja, ikka on tal midagi õiendada, vaielda või õpetada!)
Muidugi on lihtne "tegijate" meeskonnast (mingi tühise Meistri võrri projekti eest saab siin väljal lihtviisil tegijaks  Sad ) märkusi teha ja prjäänikitele kohata ette näidata! Mina olen kahjuks juba enne sündimist esiisade maadelt ning vanaemade keelemurrakust välja kistud juurteta kosmopoliit, kes on sunnitud omi väheseid järelejäänud elupäevi Türi Näljaküla  kehva õllevalikuga Konsumi ümbruses õhtutesse veeretama. Minu Ida-Viru murrak on klassikaline sadade aastate tagune kõnepruuk, umbes nagu Losangelese või Eskilstuuna väliseestlaste 5-nda põlve kristallpuhas Pätsuaegne dialekt, väga vabandan, ma tõesti ei tunne neid tänapäevaseid vulgaarkriminogeenseid keeleuuendusi.
Ja mis mind isiklikult puudutab - no mina olen juba oioioikuimitu korda siin seaduste ja reeglitega pahuksisse läinud ja ei pea vast enam midagi tõestama... no tõmblen ja rabelen veidi, aga mingit aktiivsust ja enesekehtestamistuhinat ei ole enam ammu, pigem on see rohkem mõnede päris"tegijate" stiil, vb, ma ka ei tea?  Rolleyes
Vasta
#9

(28-01-2022, 21:28 PM)Raudpats Kirjutas:  
(28-01-2022, 20:59 PM)kassitapp Kirjutas:  Prjäänikite kohalt siiski veel täpsustan
 Siin ma nüüd küll pean sekkuma, sest Kass ja tema vend Kassitapp ei tea Ida-Viru murrakust suurt midagi ja ajavad siin rahvast segadusse.
пряник http://www.index.org.ru/pasko/pryanik.html

Keeleoskajatele on seal piisavalt hästi selgitatud sõna tähendust. Need kes seda keelt ei oska, siis - präänik on esmakordselt vangi (või seadusega pahuksisse) sattunud pätt, kes peab ennast tegudega tõestama hakkama. Kindlasti on präänik algaja ja kindlasti on ta suhteliselt aktiivne, rabeleb ja tõmbleb, üritab ennast kehtestada.

Kas see ka kuidagi foorumiga haakub ja kas on meil siin tõesti ka mõned präänikud?
Prjäänik=küpsis minu arvutis, kah seletus. Mul uudis rahvaloenduse mailt. Sõna LEIBKOND.
https://et.wikipedia.org/wiki/Leibkond 
Nimelt ülalnimetatud asutus või institutsioon on euroliidu nõudel või soovitusel laiendanud sõna leibkond tähenduse ka ühel aadressil elavate inimeste kohta. Eramajas elavad ülemisel korrusel ühed inimesed ja all teised inimesed ja olenemata nende sugulus-, tutvus- või vihavaenusuhetest moodustavad ühe leibkonna. Omamata ühist leivakappi, rahakotti, sugulussidemeid ega ühist sissekäikugi oma ruumidesse. Ainuke, et vee-, elektri- ja muud arved jagatakse ära omavahel.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#10

(29-01-2022, 11:45 AM)aavu Kirjutas:  Mul uudis rahvaloenduse mailt. Sõna LEIBKOND.
https://et.wikipedia.org/wiki/Leibkond 
Nimelt ülalnimetatud asutus või institutsioon on euroliidu nõudel või soovitusel laiendanud sõna leibkond tähenduse ka ühel aadressil elavate inimeste kohta. Eramajas elavad ülemisel korrusel ühed inimesed ja all teised inimesed ja olenemata nende sugulus-, tutvus- või vihavaenusuhetest moodustavad ühe leibkonna. Omamata ühist leivakappi, rahakotti, sugulussidemeid ega ühist sissekäikugi oma ruumidesse. Ainuke, et vee-, elektri- ja muud arved jagatakse ära omavahel.
Millest Sa räägid? Kust selline info? Mis asutus?
"Leibkond – ühisel aadressil elavad isikud, keda seob ühine kodune majapidamine (ühine eelarve ja ühine toit). Üksinda elav isik loeti omaette leibkonnaks. Leibkonna liikmete vaheline sugulus- või hõimlussuhe ei olnud tingimata vajalik. Kui isik elas kellegagi ühises eluruumis, kuid oli omaette leival ja eraldi eelarvel, siis loeti ta omaette leibkonnaks. Hoolekande-, tervishoiu- ja muudes asutustes ning ajateenistuses ja kinnipidamiskohtades viibinud isikud, keda nimetatud asutus toitis, moodustasid institutsioonleibkonna.https://www.stat.ee/et/statistikaamet/lo...a_leibkond

Ja mis see leibkond üldse siia puutub? Või rahvaloendus. Kas ankeedis oli küsimus "kuuluvus foorumitesse" kohta?
Vasta
#11

Tõin välja analoogiat, kuidas suvaliselt on muudetud meile lapsepõlvest tuttavate sõnade tähendust. Mina sõin küpsiseid kui oli taskuraha nende ostmiseks ja teadsin ka leibkonna tähendust. Nüüdseks on asjad muutunud ja mitte minu poolt muudetuna. Kindlasti tuleb veel üllatusi.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#12

Muidukõnts ei saa aru, miks pandi kinni sisekaemuse teema? Ja kõige tähtsam: kes järgmisena kinni pannakse?
Vasta
#13

Ma võin küll aimata, aga vb oleme lihtsalt kohale jõudnud ja foorum edasi kuhugi ei lähe, lõpp-peatus?
Aga igasugused tühjajutu ja jamaajamise teemad tulebki kinni panna ja keskenduda tegijate projektidele!
Vasta
#14

(01-03-2022, 00:29 AM)kassitapp Kirjutas:  Ma võin küll aimata, aga vb oleme lihtsalt kohale jõudnud ja foorum edasi kuhugi ei lähe, lõpp-peatus?

Sa oled tõele väga lähedal.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#15

(01-03-2022, 00:29 AM)kassitapp Kirjutas:  Ma võin küll aimata, aga vb oleme lihtsalt kohale jõudnud ja foorum edasi kuhugi ei lähe, lõpp-peatus?
Aga igasugused tühjajutu ja jamaajamise teemad tulebki kinni panna ja keskenduda tegijate projektidele!

Seda on ajaloos korduvalt praktiseeritud. Värskeimale variatsioonile on võimalus reaalajas kaasa elada.

Tegevuse kaasmõjuna saavad hukka süütud talupojad ja oskustöölised.
Vasta
#16

Projekte nagu mul on, mõnda olen ka siin kajastanud.
Olen väga tubli alustaja kuid need lõpud kipuvad venima elukestvateks projektideks.
Viimati kajastasin ka oma aku teemalist avastust mida siin foorumis pole lahatud, väited vajavad veel ümberlükkamist.

Oleks vaja koostada enesemääratlemise käsiraamat et siis vaastavalt "skoorile" saaksin ennast ära lahterdada.

Erinevatel gruppidel võiks olla vastavad privileegid:

1. Puudub võimalus muuta oma postitusi.
2. Saab muuta ja kustutada oma postitusi.
3. Saab muuta enda ja kustutada teiste postitusi.

Päikest suunamudijatele  Big Grin

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#17

Haige ihalus kontrollida , reguleerida , määrata ?
Vasta
#18

(01-03-2022, 12:40 PM)v6sa Kirjutas:  
(01-03-2022, 00:29 AM)kassitapp Kirjutas:  Ma võin küll aimata, aga vb oleme lihtsalt kohale jõudnud ja foorum edasi kuhugi ei lähe, lõpp-peatus?
Aga igasugused tühjajutu ja jamaajamise teemad tulebki kinni panna ja keskenduda tegijate projektidele!

Seda on ajaloos korduvalt praktiseeritud. Värskeimale variatsioonile on võimalus reaalajas kaasa elada.

Tegevuse kaasmõjuna saavad hukka süütud talupojad ja oskustöölised.
Ma  kavatsen omas kodus toimuval koosolekul selle teema üles tõsta praeguse klubi juhiga, sest asi on läinud pisut käest! Muidu läheb kaautomotot kipperi foorumi teed ehk põhja! HETKESEISUGA, kui peaks ka Talveralli toimuma saama, siis KINDLASTI ei oleks infojagamise koht siinne foorum ja kindlasti saaks nii mõnedski tegelased omale peale sanktsioonid. Ja see poleks Talupoeg... ja muidugi ka Sina mitte.
Vasta
#19

Tore lugu küll. Lased rahval piiranguteta muliseda, ei ole hea - kasutajad solvuvad üksteise peale, lahkuvad, vajutavad Teata nuppu ja kurdavad ebasobivate postituste üle, moderaatoritel käed-jalad tööd täis. Tuuakse näiteid foorumitest, mis on samadel põhjustel kinni pandud ja/või põhja käinud.
Kustutad mõned postitused ära, paned mõned teemad kinni ja ikka ei ole hea. Jälle kasutajad solvuvad üksteise ja modede peale, lahkuvad. Jälle tuuakse näiteid teistest p*** läinud foorumitest.

Priit, kas sul muud teha pole, kui suva teemadesse kilomeetri pikkusi kirju kirjutada ja karjudes (läbivalt suurte tähtedega kirjutades) seletada, miks sinu arvamus on ainuõige? Nüüd hakkad sanktsioonidega ka trollima?
Kui sinu hobiks on siia foorumisse postitamine, siis oled vales foorumis. Säästa enda ja teiste aega ja ära palun postita. Sellest pole ****gi kasu, kui igal teemal oma arvamust peale surudes ning teiste arvamust maha tehes tüli ja vaidlusi õhutada.
Toeta parem Ukrainat, saada Talupojale tervist ja mootorsaage ning Kassile vedelkütust. Just selles järjekorras, andku Kass mulle andeks.

Ühtlasi kuulutan välja konkursi iseenda moderaatori positsioonile.
Konkursil osalemiseks kirjuta siia oma nägemus järgmistest teemadest:
* Mis muudatused sa teeksid kohe - mis kasutajad pagendaksid, mis teemad sulgeks/eemaldaks jne.
* AM foorum 10 aasta pärast - kuidas foorumit mitte ainult elus hoida vaid ka arendada.
* Miks sina oled kõige parem kandidaat

Konkursil osalemise tähtaeg 31 märts 2022.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#20

Esitan ennast kandi taadiks.

1. Ma ei näe siin foorumis hetkel ühtegi teemat või kasutajat, kes oleks pöördumatult hukkas, et peaks eemaldama või sulgema. "Bännida" võiks neid, kes süstemaatiliselt trollivad või halvustavad teisi.
Ehk ma pole kõiki teemasid ka lugenud, et neid leida.

2. Foorum areneb ise. 
Kui hoida teemades piisavat puhtust ning kasutajad, lugejad austaks teineteist rohkem siis liikmed ei lahkuks ning vanad olijad pöörduks tagasi.

3. Olen 449 järjestikku päeva olnud kaine.

Edit:
Postituste kustutamise asemel kirjutaksin sinna endapoolse märkuse ja laseks postitajal ise oma postituse viia kooskõlla hea tavaga.
Kui seda eiratakse siis ka vastavad meetmed - kustutamine, liigutamine jne.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne