4x4 auto Ukraina rinde droonipilootidele

(22-11-2022, 15:37 PM)Marko Kirjutas:  Küllap võetakse need priimused ka auto peale kui keegi need ära ostab. Hetkel siiski sisuliselt tasuta valmivatest kergahjudest jutt.

Kõik priimused ja gaasiballoonid võib vabalt tuua ksf. Wagoneeri või minu juurde. Mina stardin juba sel reedel ja võtan kõikvõimalikke abivahendeid kuni neljapäeva õhtuni vastu.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Jah,siin peab aru saama erinevatest asjadest Priit. Priimused on vägagi hinnatud ja neid sinna ka üksjagu viidud ning viime ka edaspidi. AGA need on vaid ja ainult söögi tegemiseks. Lõket ei tohi teha pea kusagil kollases ega ammugi punases alas. Ehitiste(majad/onnid/telgid/kaevikud jne) kütmiseks on vaja bursuikasid. Ja mida mobiilsemad seda parem. Ja selle bursuika lisa boonus on see,et saad seal peal ka konservi soojaks lasta või sapöörilabidal muna praadida. Jah ja usu või ei Priit aga need kerged bursuikad on väga nõutud ning neid tassitaksegi tagalas kaasas autodes. Ja ettekujutus teed joovatest sõduritest kaevikuserval mürsurahe kõrval on rohkem filmidest pärinev. 
Siin ei ole Priit ei sul ega mul neile kahjuks midagi õpetada. Usun,et kui see pask läbi on,siis on nemad need,kes ülejäänud maailmale asju õpetama saavad hakata. Kuna erinevalt enamustest on neil siis seljataga reaalne kogemus nii lumes kui poris kui suvel ja talvel. 
Näituseks üüber nato pesemiskonteinerid on ju maailma head. AGA vajavad teisaldamiseks spets veokat. Käitamiseks suht suurt generaatorit. Ka vesi tuleb paagiga kohale tuua.
Eesti mehed ja veel paljud teisedki maailmast ning ka kohapeal seal on aga teinud mobiilsed pesuveokad. Sõidab ise. Sooja vee kütmine käib läbi seina õuest. Tsirkulatsiooni pumpasid ei ole. Osadel lüüakse käsipumbaga rõhk süsteemi ja voilaa. Vesi voolab. Olemas võimekus minna suvalise veekogu äärde ja sealt oma veepaagid täis imeda. Ja hinnasildist ei hakka parem rääkima. Nii,et Priit,kogu lugupidamises, toimetan sinna hetkel asju mida reaalselt seal madistajad peavad vajalikuks. Ja kuna oma silmaga õnnestus sellesinase bursuika pea veatus toimimises veenduda,siis ei näe põhjuks kuidagi nende vajalikkuses ka kahelda.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Tere!

Bursuika jaoks on olemas kindlasti üks hüdrofori paak (ilmselt saaks neid juurde küsida) ja lisaks ka veokate teeninduses konditsioneeride täitmiseks mõeldud väikesed balloonid, 4tk kindlasti. Nendest saab ka ilmselt midagi taolist teha.
Asukoht Harkus.

Lugupidamisega , Saarlane alias Janis Meri, 51 6kolm 627
Vasta

(22-11-2022, 16:34 PM)wagoneer Kirjutas:  Nii,et Priit,kogu lugupidamises, toimetan sinna hetkel asju mida reaalselt seal madistajad peavad vajalikuks. Ja kuna oma silmaga õnnestus sellesinase bursuika pea veatus toimimises veenduda,siis ei näe põhjuks kuidagi nende vajalikkuses ka kahelda.
Vaata viimane kord, kui ma Kiievi paadiehitajatega rääkisin, siis nad seal keevitavad Saksa alumiiniumist lõbusõidupaate kokku!!!! Ka PRAEGU ja müüvad seda Euroopas! Ehk ma tõesti "ei oska" väga kaasa tunda selle tohutu rahva saamatusele, kui me siit Eestis peaks neile rauda vedama... Minu silmis peaks Ukraina praegu juba täiesti ISE oma sõdurite varustamisega hakkama saama, minu MURE on pigem tsivilistid, vanakesed, kes ei taha kodudest lahkuda jne! Enamuses Ukrainast pole mingit sõda, pommitatakse ka pigem ju tiheasutsust ehk tegeletakse terrorismiga. Seega las keevitavad! Ja KUI nad ongi SAAMATUD, siis seegi on "Looduslik Valik"!!! Ehk info sealt, mis on minuni jõudnud, ei ole küll minu vanast boilerist huvitatud!!! Eurod huvitavad...
Edit: Ja kahjuks peab ka selle mõttega harjuma (kuigi kolm sõnumitoojat on kõik mulle vastumeelsed uuspunased) et "kahjuks on seal korruptsioon tagasi!"
Vasta

(22-11-2022, 17:55 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(22-11-2022, 16:34 PM)wagoneer Kirjutas:  Nii,et Priit,kogu lugupidamises, toimetan sinna hetkel asju mida reaalselt seal madistajad peavad vajalikuks. Ja kuna oma silmaga õnnestus sellesinase bursuika pea veatus toimimises veenduda,siis ei näe põhjuks kuidagi nende vajalikkuses ka kahelda.
Vaata viimane kord, kui ma Kiievi paadiehitajatega rääkisin, siis nad seal keevitavad Saksa alumiiniumist lõbusõidupaate kokku!!!! Ka PRAEGU ja müüvad seda Euroopas! Ehk ma tõesti "ei oska" väga kaasa tunda selle tohutu rahva saamatusele, kui me siit Eestis peaks neile rauda vedama... Minu silmis peaks Ukraina praegu juba täiesti ISE oma sõdurite varustamisega hakkama saama, minu MURE on pigem tsivilistid, vanakesed, kes ei taha kodudest lahkuda jne! Enamuses Ukrainast pole mingit sõda, pommitatakse ka pigem ju tiheasutsust ehk tegeletakse terrorismiga. Seega las keevitavad! Ja KUI nad ongi SAAMATUD, siis seegi on "Looduslik Valik"!!! Ehk info sealt, mis on minuni jõudnud, ei ole küll minu vanast boilerist huvitatud!!! Eurod huvitavad...

Priit, ootan siis sinu soovitatud priimuseid, gaasiballoone ja eurosid oma koopas!!!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Jah Priit. Korruptsioon ei ole sealt kusagile kadunud. Täpselt nagu ka meil,eks. Aga just nimelt hetkel panustatakse seal päris jõhkralt korruptsiooniga võitlusse. Seda just nimelt selle pärast,et kui ikka liiga palju vasakule läheb ei saada ju keegi enam midagi. 
Ja majandus peab ju toimima. Kuidas muidu saab riik sõdida? Tehased toodavad kui saavad ja müüvad eksporditurgudel ja ka siseriiklikult. See on ju suht elementaarne. Kui kõik panna ainult tasuta riigile asju tegema,kukuks ju riik suht kiiresti käpuli. 
Ja just selle pärast,et veenduda kuhu asjad lähevad,olemegi asju ise reaalselt kohale viinud. Jah,kasutame ka kohalikkude abi. Aga need on omad. Ja lisaks siis ka Eesti poisid kes seal sõdivad. Ka nemad jagavad asju. Reaalselt vajaduspõhiselt.
Aga jäägu sulle sinu arvamus. Õnneks elame vabal maal ja ei pea ennast eriti teiste arvamustest kõigutada ega morjendama laskma.
Aga viidatud gaasipriimuseid ja väikseid gaasiballoone võid julgelt osta ja tarnida nii Isandpauk juurde või ka minu juurde. Need on seal väga oodatud. Ja kui sul on kindel soov,et need läheksid vaid ja ainult tsiviilidele,siis saan sulle ka seda garanteerida,et need sinna ka lähevad.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Olge rahulikud, ei istu need Ukrainlased  ka käed rüpes ahjude valmistamisel


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta

Nii on jah,pusivad seal hoolega. Lihtsalt mastaabid on seal riigis naaatuke suuremad kui meie konnatiigis.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(21-11-2022, 20:25 PM)roland22 Kirjutas:  Vaakumi voolikud vaja kontrollida.

Vaakumi torudel vahel olnud kolmikud pudisesid näppude vahel ebemeteks. Lappisin ära ja töötab. Tänan vihje eest!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Tähendab, mina ei viitsi arutleda sel teemal, kas on vaja või pole vaja, sest neil on ju kõvad keevitajad koha peal olemas ja mina oma paari grilli ja paari bbq ahjuga kohe kindlasti ei küündi nende tegelaste tasemele (ilma irooniata) aga kui öeldakse, et on vaja, siis andke mulle metall kätte, teen ära, mul aega on peale päristööd ja õpetan naisele relakaga lõikamise ka selgeks, et töö kiiremini läheks.
Kokkuvõtvalt, kui on vaja, öelge, et on vaja ja siis sõidan siin Harjumaa piires külamehed läbi, kes on nõus oma vana hüdrofooriga panustama ja teen valmis. Mul puudub kahjuks materjal, nii korstna kui hüdrofoori enda kujul aga on 4,5 kilo traati, pakk elektroode ja odav vool ning piisavalt aega.
Vasta

Jutt jumala õige. Kui on vaja teha, siis teeme. Mina jõuan ehk varsti proovisõidult tagasi ja siis hakkan Sangal rattaid üle võõpama. Kuna on vaja, siis tuleb teha.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Ei noh, mis siin ikka, kui vaja, siis vaja, dikteerib kohapealne soov ja kohapealne soov ei tule ainult automoto foorumi teel, mul ka muud allikad olemas, kes räägivad, mida vaja ja kuhu vaja. Selline suhtumine lihtsalt ajab kergelt väljahäite jämesoolest pankrease tasemele, et neil keevitajad olemas, meie tuge pole vaja. Üks ahi = 12 inimest Kui minu tehtud ahi aitab 12'l inimesel teha ajalugu, siis on see hea aitamine! Kui ei aita, siis mina ei kaota sellest mitte midagi, pigem paraneb mu õpikurv. Ma loodan, et kui meile see russide bande selga lendab ja me sama prsses oleme, siis saame loota samasuguste pisitoetuste peale naaberriikidelt.
Vasta

Meie peamised pingutused on suunatud sõja kiiremale lõpetamisele. Üritame teha seda nii vajaduspõhiselt kui oskame.
Kindlasti on tõsi, et oleme tagalateenistuse üks üpris väike osa aga õnneks on meiesuguseid palju ja see saab lõpuks määravaks.
See kord käisin poes autodele kaasa pandavat standardvarustust ostmas mina. Varustusse tulid:

Nipukad - hea sibulaid siduda
Väike kompressor
MacGyveri teip - omast kogemusest tean, et sellega saab lihahaava 10ks tunniks enne kiirabisse jõudmist kinni
1,5T koormarihm

Enne olid olemas 

Akujuhtmed
Veoköis
Rattavahetusvarustus

Homme plaanin töökorda saada mootorsae(d). Kui saaks autodesse ka soovitud bursuikad siis oleks super aga kardan, et enne reedest ärasõitu me ise nendega tegeleda ei jõua.
Kui keegi soovib veel midagi lisada (on olnud ikoone, ukraina keelseid motivatsioonikirju jms) siis see on igati teretulnud. Küll aga tundub, et koha pealt tulnud soovidele vastu vaidlemine ei ole eriti konstruktiivne tegevus ja sellega pigem ei tegeleks. Kui soovitakse siis järelikult on vaja ja teeme nii palju kui suudame.
Vasta

(23-11-2022, 00:21 AM)nastik Kirjutas:  Kui saaks autodesse ka soovitud bursuikad siis oleks super aga kardan, et enne reedest ärasõitu me ise nendega tegeleda ei jõua.
me.
Kui öeldakse soov, siis suudan homme need kokku koguda ja kas kõik või vähemalt osad transpordiks valmis teha.
Vasta

Võtame veidi rahulikumalt ja ärme Crv-d ja Sanga bursuikadega ja ennast tööga üle koorma. Ei jõua enne ärasõitu ennast pooleks tõmmata ja juba praegu tuleb väga hoolega pakkida, et kõik abivahendid kolmele autole ja kärule pakkida. Bursuika-materjal oli Wagoneeri soov ja kõige efektiivsem oleks otse temaga suhelda sellel teemal.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Jah. Kogun kokku ühe portsu neid sobilikke paagikesi ja siis juba nuputab kas keegi saab ka valmistamisel käe külge panna.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Jään ootele siis.
Vasta

Sang on valmis aga mina sellest neliveost küll aru ei saa. Eile, kui puhta asfaldiga neliveo sisse panin, oli kohe tunda, kuidas auto jäigaks muutus ja järsemalt kurvi võttes kraapima hakkas. Täna, olematu lumega, hakkas tagasild lihtsalt kraapima ja ei suutnud masinat 5cm kõrgusest mättast üles vedada. Nelivedu oli sisse lülitatud aga esisild ei teinud miskit. Võib-olla ei olnud veel rakendunud???
Kui kellelgi kogemusi, siis andke märku. Ühtlasi seletage lollile käigukangi kõrval olevate nuppude W ja P otstarvet.
Muus osas on Sangaga kogemus positiivne - ainult nelja päevaga garaazist läbi veeretada on meil kindlasti rekord. Masina ettevalmistamisele kulunud eelarve oli ka kindlasti senistest kõige väiksem (kui nüüd just rehvijooksu ei pea ostma) aga selle nullis efektiivselt ostuhind. Ilma toetajateta oleksime praegu täiega hädas. Täname kõigi Ssangyongi ostu ja ettevalmistuse toetajaid!

PS. Põhimõtteliselt saaksime Sanga protseduure detsembris korrata, üks on isegi müügis. https://www.auto24.ee/soidukid/3722675
Sedapuhku tuleks kogu summa korjandusega leida, kuna vanaraua reservid on nullis. Kui kellelgi on mõtteid sel teemal, kirjutage privasse.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Narva rondiärikad müüvad 4wd Daewood

https://soov.ee/24187563-daewoo-rexton/details.html

Kui on huvi siis ma võin seda vaatama minna.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

(24-11-2022, 10:32 AM)tõnn Kirjutas:  Narva rondiärikad müüvad 4wd Daewood

https://soov.ee/24187563-daewoo-rexton/details.html

Kui on huvi siis ma võin seda vaatama minna.
Pildilt vaatab atm-kast vastu? On see ikka 4-veoline?
Silma jäi ka selline isend:
https://www.auto24.ee/soidukid/3667431

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne