Teema on suletud

naljanurk 2

EI SAA MITTE VAIKI OLLA...
Veel samast väljaandest (püüan kirjaviisi mitte muuta)
Siiduvitted ja ohutu liiklemine on ,helt poolt elementaarne, teisalt kohtab tihti juhte, kes kas teadmatusest vii siis ,lbusest liikluseeskirja eiravad vii oma %oran%ogemise j%orgi tilgendavad. Miistlikud otsused teevad t%onavad ja maanteed ohutumaks nii roolikeeraja enda kui ka kaaskodanike jaoks. Lisaks ei ole juht autos alati ,ksinda - oma pere vii lemmikloomade siidutamisel kehtivad ju samuti kindlad reeglid, mille j%orgimine tagab turvalisuse kiigile autos viibijatele.

Ma usun, et selle väljaande tegijatel olid kõige paremad plaanid. Paraku jäi puudu nii oskustest, ajast, kui ka reklaamiostjatest. Tulemus on äärmiselt küsitava väärtusega üllitis.
Ma hoian selle alles näitena, kuidas ühte lehte ei tohiks teha.

Muuseas, ma saatsin auväärt projektijuhile tagasisidena omapoolsed kommentaarid üllitise kohta (valdavalt vähe viisakamas vormis kui siinsed olid). Eks näis, kas mulle midagi vastata ka suvatsetakse Big Grin

Kas seda saab nüüd naljaks nimetada aga jah: http://fotoalbum.ee/photos/indrek1000/31341885 Kilingi-Nõmme ja Tali vahelisel teelõigul.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.

41Degree Kirjutas:Muuseas, ma saatsin auväärt projektijuhile tagasisidena omapoolsed kommentaarid üllitise kohta (valdavalt vähe viisakamas vormis kui siinsed olid). Eks näis, kas mulle midagi vastata ka suvatsetakse Big Grin

Vett juba omajagu merre voolanud.
On sulle siis vastatud?

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets

Tambets Kirjutas:Vett juba omajagu merre voolanud.
On sulle siis vastatud?
Heh, looda sa! Ma küll ütlesin lõppu, et "Teiepoolseid kommentaare ootama jäädes...", aga siiani pole midagi saabunud. Ju siis ei meeldinud härra Risto Puronenile (see nimi on leitav eelpool mainitud kirjatükist projektijuhi austava tiitli tagant) minu kokkuvõttev lõik: "Eelneva pika jutu kokkuvõtteks tahaks ma kui lugeja soovitada: kui kokku panna mingi väljaanne, siis võiks osata kirjutada ja võiks teada, millest kirjutatakse. Muidu ei ole sellel minu isiklikku arvamist mööda erilist mõtet. Kõnealuses trükises ei olnud ei seda ega teist. Eestis ei ole kindlasti puudust headest autoajakirjanikest, veel rohkem on inimesi, kes teavad autondusest päris palju. Mõni teine kord tasuks ehk ka nendega rääkida enne, kui haldusjuht või raamatupidaja autodest või muudest masinatest kirjutama panna."
Kusjuures, ma pean siinkohal mainima, et selline VÄÄÄGA pika jutuga vend nagu ma juba olen, oli toda kirja ka päris lõbus kirjutada. Kui kellelgi huvi seda kirja oma posti otsa saada, siis andke privas teada, saadan lahkelt edasi Smile

Tallinnas Kadrioru kandis on ühe maja seinal suur silt:"palume Tigu ukse ette mitte parkida"

Peale mõningast hämmastust avastasin ukselt asutuse nime "Tigu"
esialgu vähemalt tundus silt naljakas!

Ei ole ka siin eriti midagi naljakat, aga siiski sundis haarama kaamerat ja klõpsama. Ma millegi pärast ei imesta üldse, et see auto kinni peeti Big Grin
[Pilt: 03146664533d96.jpg]
Teolt tabatud!

oxygen Kirjutas:Ei ole ka siin eriti midagi naljakat, aga siiski sundis haarama kaamerat ja klõpsama.<Järgnes pilt politsei poolt kinni peetud Ferrarist>
Kusjuures, ma küll ei tea, aga lihtsalt oletan. Ega ta ei pruukinudki mingi rikkumisega vahele jääda. Vaadati dokumente ja öeldi, et "kontrollime kerenumbrit ka, kapott valla, palun". Keeldumise korral oleks veel ehk kviitungigi välja kirjutanud, sest apteegis on Validooli "Parim enne" möödas või midagi sellist Smile

Mitte et ma tahaks öelda, et politsei nüüd massiliselt peedistab haruldaste autode omanikke, aga olen kuulnud haruldaste autode omanikelt kurtmist, et peetakse kinni ja küsitakse mootorit näha, et siis tatti nõristada...

Jah olen isegi kuulnud lugu sellest kuidas peeti kinni rutiinseks kontrolliks üks ägedamat masti kroomitud torudega mootorratas. Põhiline kontroll seisnes silmad õieli masina jõllitamises.

See muidugi waid minu arwamus.Aga ,mis tollest siis halba kui politsei lihtsalt autot näha soowib.Nende seas ka autofänne.Ja kui asi piirdub waid kaemisega ,pole hullu.Toine asi kui hakatakse wäänama.Tõestuseks Volvo metsaweok,mida peedistati niikaua kui masin omaniku poolt müüki läks.Ja seal müügis oli ta weel eelmise näddali lõpul.Keegi ei julgend osta.Asi tegelikult naljast kaugel.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.

Ega polegi midagi hullu ja minu poolest tõesti vaadaku kuigi mul endal midagi veel näidata ei ole. Ükskord mind siiski jalgrattaga kinni peetud Toungue Aga eks see on juhi jaoks ikkagi veidi ebameeldiv kui kõrgema võimu esindajad midagi kontrollima hakkavad. Jumal teab mis asja nad leida võivad mis näiteks endal kahe silma vahele jäänud või mille peale ei oskagi tulla. Näiteks minu velokontrollis Järvevana teel leiti mul veaks olema lisaks kiivri puudumisele veel "nõuetele vastava tagumise helkuri puudumine". Mul nimelt ei ole taga mitte pisike jalgrattapunn vaid suur punane kolmnurk mis tavaliselt haagiste taga käib. Pääsesin õnneks vaid karmi käsuga endale kiiver soetada. Jäi mulje, et militsionäärid tegid lihtsalt pulli.

41Degree Kirjutas:... sest apteegis on Validooli "Parim enne" möödas või midagi sellist Smile

...peetakse kinni ja küsitakse mootorit näha, et siis tatti nõristada...
Eraautos pole apteek üldsegi vajalik (liikluseeskiri apteeki ei nõua. tööohutuseeskirjad nõuavad seda)).
No kaua sa ikka seda tatti nõristad. Lõpuks jääb ka tatt kinni. Neile on see lihtsalt töö ja midagi uut siin ilma peal enam eriti polegi.
Tati nõristamise arvamus on oma kogemuste pealt võetud. Kui mingi "mull" kusagil sõidab, ei liigu ükski närv. Pigem vaatan taha, kui sapikas mööda sõidab.

PETSS Kirjutas:See muidugi waid minu arwamus.Aga ,mis tollest siis halba kui politsei lihtsalt autot näha soowib.Nende seas ka autofänne.Ja kui asi piirdub waid kaemisega ,pole hullu.Toine asi kui hakatakse wäänama.Tõestuseks Volvo metsaweok,mida peedistati niikaua kui masin omaniku poolt müüki läks.Ja seal müügis oli ta weel eelmise näddali lõpul.Keegi ei julgend osta.Asi tegelikult naljast kaugel.

Sorry OT, a mis värk oli metsaveokiga?

http://ru.youtube.com/watch?v=ROeJAIqtR4A&feature=related

rockandroll


Sorry OT, a mis värk oli metsaveokiga?
[/quote]
Huwitav auto küll kohalikus registris aga mõnele Pärnu wennale ikka ei sobinud.Auto laius ja kaal nimelt.Ja peedistati seda wenda niikaua kui masina müüki pani.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.

Selle pärnu venna all mõtled sa kindlasti seda (no nüüd ei tule nimi meelde) noh, seda "sõbralikku konstaablit", kes lihtsalt "armastab" kohalikke (ja mitte ainult!) bussijuhte ja vuura-juhte.

T.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets

Veits musta huumorit ka ...
[Pilt: 080704_tyrisalu.jpg]




`73 Hanomag-Henschel F46KA

Tambets Kirjutas:Selle pärnu venna all mõtled sa kindlasti seda (no nüüd ei tule nimi meelde) noh, seda "sõbralikku konstaablit", kes lihtsalt "armastab" kohalikke (ja mitte ainult!) bussijuhte ja vuura-juhte.

T.
Seda Pärnu venda (nime jätan veel avaldamata) hakkasid äkki huvitama Pärnu linnaliinibussijuhtide tööajad (ilmselt metsaveoautosid jäi liiga väheseks), seoses sellega tegi ta 15 trahviühikut ühele bussijuhile. Järgmiseks päevaks olid kõikidel juhtidel graafikud kaasas (oh imestust!), selle taga oli dispetðeri öötööööpäev. Paber kannatab teatavasti kui mitte kõike, siis igatahes päris paljut, linnaliinis ju kettaid pole, seega on vähemalt minul raske aru saada selle aktsiooni mõttest. Vahepeal oli rahulikum, aga viimase kuu jooksul on hakatud jälle graafikuid nõudma.

Mis ajast jalgratturil kiiver peab olema? Või on "velo" moodsas kõnepruugis mopeed?

Velo on ikka velossipeed, ehk siis jalgratas. Ükski LE ega LS punkt tõesti ei ütle, et kiiver peab peas olema, ent astuti siiski ligi ja hakati mulle miskit selgeks tegema.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne