Teema on suletud

naljanurk 2

XTA Kirjutas:Kuidas CCCP ajal majadele katuseid ehitama pidi

Katuste kohta kehtis ehitusnorm SNiP II-26-76, mis sisaldas terve hunniku igasugu nõudeid, milline üks katus peab olema, nagu näiteks minimaalsed kalded erinevate kattematerjalide korral, rullmaterjalist katusel rullmaterjali kihtide arv olenevalt kaldest, nõutavad bituumeni margid olenevalt kliimatingimustest, sisemise vee äravooluga katustel vajalik äravoolulehtrite hulk jne. Kusagil polnud aga nõutud seda, et katus peab vett pidama Toungue
Sellega tuleb meelde see kuidas Kärna Ärni pajatas, et Uduveres käib ehitus viies etapis:
1) Suur vaimustus
2) Pikk paus
3) Süüdlaste otsimine
4) Süütute karistamine
5) Kõrvalseisjate autasustamine

ei tea kas on läbi käinud, aga naljakas on küll
http://www.youtube.com/watch?v=rrIH8oE1hzA&mode=related&search=

[Pilt: IMG_2039.jpg]
terve f#$%ing euroopa on neid täis


[Pilt: rbtankstopho2.jpg]
siia sobib hästi pisike mõistatus;
K: mis on ühist trammivilel ning naiste loogikal?
V: trammil ei ole vilet...

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le

http://tv.elion.ee/klipid/video_koolialgus_est.html

Mul on töö juures paar korda juhtunud, et õhtul hilja keegi autoga tuleb, aga ega alati seda ei kuule ka (töötan valvurina ja firma territoorium on üpris suur). Ja siis on mõned korrad aset leidnud umbes taoline jutuajamine: tulija: "Ma olen juba paar minutit siin värava taga ja lasin signaali ka..." mina: "Sry, ma olin parasjagu territooriumi kõige kaugemas nurgas (või peldikus näiteks Wink) tulija: Kas sa siis ei kuulnud, kui ma signaali andsin? Mina: ah, siin niikuinii autod ümberringi tuututavad kogu aeg. Järgmine kord lase kõvemini, küll ma siis kuulen!

  Mõni saab muidugi naljast kohe aru, aga mõni nuputab jupp aega, et kuidas küll saaks autol kõvemini signaali anda.
  Väikese kõrvalmärkusena pean lisaks tunnistama, et rekka ja veduri pasunad on oma häälelt äravahetamiseni sarnased ja on ka nii juhtunud, et kuulen, käib üks jäme "TUUUT!!!", mina viskan pilgu värava poole... tühjus seal... ??? Käib uus "TUUUUUT!!!, ja alles siis taipan raudtee värava poole vaadata, et hetk hiljem sinnapoole punuma pista ja mõttes vanduda, et miks nad küll raudteejaamast ei helistanud, et vagunid on tulemas/minemas (või miks ma ise telefoni juures ei vedelenud vaid väljas ringi tolgendasin ja üleüldse oleks võinud ise raudteejaama ju helistada ja küsida jne.).

Puruks ja pool pööret tagasi!

Ma ei osanud asjale paremat teemat leida.
Leidsin ühe päris huvitava asja joonised.
http://car-blueprints.narod.ru/images/za...ousine.gif
Idee Big Grin

nagu aru saan, siis jalgratas peab teed andma, aga auto mitte (autole parema käe reegel) Smile
http://www.motopesakond.ee/images/storie...edited.jpg

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Jah, nii see on. Pildilt ei saa aru, kus see tehtud on, aga minuarust Kakumäel/Rocca al Mares oli selline kord et jalgrattad peavad (samal teel liikuva auto jaoks) kõrvalteelt tulijad läbi laskma. Võib-olla oli see muidugi hoopis mujal (Vabaduse pst?), ei mäleta täpselt (vana pea).

Stockmanni vastas Lastekodu tänava otsas ka selline märk.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.

Leitud Tartus lahtise turu hoone seinalt suurem pilt siis.
http://i8.tinypic.com/6b4k4rc.jpg


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vahest on trollibussi katusel isegi huvitavam kui salongis!

Kui kellegi ei meeldi,võtan pildi maha.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...

Iga päev ei lasta ju Big Grin

Tsitaat:Soovin osta väikese maakooli poisteklubi jaoks "iseliikuva" auto.Võib ka lada või mosse.Dokumente pole vaja.Auto võib olla üpris romu ,sest meie tegevuseks on ka tehnika putitamine.

Pakkuda võib ka mingit omatehtud asja või poolelijäänud projekti.(Baggy vms)


http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=...em&id=2803

Ja siit siis loo moraal: lada ega mosse pole autod Big GrinBig GrinBig Grin

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets

Rubriigist Imeline Venemaa:


[Pilt: 1.jpg]
[Pilt: 2.jpg]
[Pilt: 3.jpg]
[Pilt: 4.jpg]
[Pilt: 5.jpg]
[Pilt: 6.jpg]
[Pilt: 7.jpg]
[Pilt: 8.jpg]
[Pilt: 9.jpg]
[Pilt: 10.jpg]
[Pilt: 11.jpg]
[Pilt: 12.jpg]
[Pilt: 13.jpg]
[Pilt: 14.jpg]
[Pilt: 15.jpg]
[Pilt: 16.jpg]
[Pilt: 17.jpg]
[Pilt: 18.jpg]
[Pilt: 19.jpg]
[Pilt: 20.jpg]
[Pilt: 21.jpg]
[Pilt: 22.jpg]
[Pilt: 23.jpg]
[Pilt: 24.jpg]
[Pilt: 25.jpg]
[Pilt: 26.jpg]
[Pilt: 27.jpg]
[Pilt: 28.jpg]
[Pilt: 29.jpg]
[Pilt: 30.jpg]
[Pilt: 31.jpg]
[Pilt: 32.jpg]
[Pilt: 33.jpg]
[Pilt: 34.jpg]
[Pilt: 35.jpg]
[Pilt: 36.jpg]
[Pilt: 37.jpg]
[Pilt: 38.jpg]


Vabandan, kui on kusagilt juba läbi jooksnud

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le

Geniaalne! Nagu laulusõnadki ütlevad: "...kui sina vee all asjalikult sõidad ringi" Big Grin

Nojah.Tänapäeva mugavustega harjunud inimesed ei viitsi isegi sukelduma omal jõul minna.Ikka mugavalt auto salongis Big Grin

Klaasipühkijate sisselülitamine ei oleks vist suurt eriti vaadet selgemaks muutnud.......?

Mis päev täna on,peaksid vanemad poisid kindlasti mäletama ja "tema" tarkust ülistati taevani.Siin siis mõned suure juhi tarkuseterad.
[Pilt: korteez003bd4.jpg]

[Pilt: korteez004ci4.jpg]

1985 Lada 1300 SL

Eelmise aasta kevadel oli Tartu mnt ääres põllul ritta seatud põhu/silopallid, nendele oli kirjutatud:
"Edgar anna rahvale hektar".
   

Mõista, mõista....mis auto see on Toungue


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne