Teema on suletud

naljanurk 2

Mina sain vastuseks 21. Huvitav, kas ma olen siis selline kolmveerandloll tugeva kalduvusega täislolli poole? Sad

(02-03-2016, 11:58 AM)kr8nik Kirjutas:  Mina sain vastuseks 21. Huvitav, kas ma olen siis selline kolmveerandloll tugeva kalduvusega täislolli poole? Sad

Ümardamisreeglid ütlevad, et mis alla poole, see allapoole ja mis üle poole, see ülespoole. Seega, vist ikka täisloll. Wink Aga tubli, et arvutada jaksasid, Ma jäin ainult jalgu vahtima...

Teemasse ka:
Kust Venemaa alguse sai

(29-02-2016, 19:00 PM)mlsluik Kirjutas:  Natuke ülepaisutatud tundub minu meelest olevat see tsirkus, suht muhe lõõpimine oli ju tegelikult mida me ka ise vene riigi ja rahva suhtes isegi teeme vahest.... näiteks vaadates võimalik vaid venemaal ja siis omakeskis komenteeridesWink 

Praegusel juhul oli probleem selles, et kõik see asi käis tööölesannete täitmisel ja avalikult. 
Mis sa arvad asjast, kui passilaua töötaja, sulle passi kätte andes, kommeneteerib asja taoliselt? Sarnased teguviisid, eri olukordades, võivad olla vastuvõetavad või vastuvõetamatud.

kõigest nüanssidest täpselt aru saanudki, kuid omavahel öeldes, päris hästi paneb, loodame et ka edaspidi, ei jää unustusse niiöelda.

Autojuht astub õhtul parklas autost välja ja kohe on tume tüdruk ligi ning teeb ettepaneku:

"Tule minuga kaasa."

Juht vaatab arusaamatu  pilguga tüdrukut ja küsib:

"Aga mida ma seal Aafrikas tegema hakkan?"

Aquila captas non muscas.

sai otsitud börsist haagist ja muu hea hulgas pakuti sellist asja. näitasin prouale kaa, arutlesime, kuidas ja mismoodi tarvitada, päris ühesele seisukohale jõudnudki. üldiselt tema keeldus ümberõppest, mina kasutamisest, oleme vist vanamoodsad või muidu vähe hälbega.
   

(03-03-2016, 23:24 PM)alfredo Kirjutas:  sai otsitud börsist haagist ja muu hea hulgas pakuti sellist asja. näitasin prouale kaa, arutlesime, kuidas ja mismoodi tarvitada, päris ühesele seisukohale jõudnudki. üldiselt tema keeldus ümberõppest, mina kasutamisest, oleme vist vanamoodsad või muidu vähe hälbega.

See on klienditeenindaja abivahend naeratuse hoidmiseks enne tööpäeva lõppu Smile ....

K: Kuidas kõlab "noku" imestavas käändes?

V: "Tohoh till ae

Ja surnud part seto keeles olevat "kutupiilu"

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Uus kastusmoodus vedurile.

Vedur veab kastikat kraavist...


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Vahepeal on kasulik ka selliseid asju üle vaadata.

nagu mu hää sõber Oll ikka ütleb, et vaja oleks rihm lõdvaks lasta---- Uups mitte hammasrihm Big Grin
Kui selle kurivaimu lõdvaks lased on jama majas

Veel pole maha löödud

(04-03-2016, 20:06 PM)mlsluik Kirjutas:  K: Kuidas kõlab "noku" imestavas käändes?

V: "Tohoh till ae

Ja surnud part seto keeles olevat "kutupiilu"

Kui sai täitsa latsekene oldud siis võrokeele laagris helistasime 1182 ja küsisime, kuidas on võru keeles surnud part. Paari aastaga sai see neile selgeks õpetatud. Nüüd ei ole katsetanud mis vastavad...

(05-03-2016, 00:07 AM)hillar2 Kirjutas:  
(04-03-2016, 20:06 PM)mlsluik Kirjutas:  K: Kuidas kõlab "noku" imestavas käändes?

V: "Tohoh till ae

Ja surnud part seto keeles olevat "kutupiilu"

Kui sai täitsa latsekene oldud siis võrokeele laagris helistasime 1182 ja küsisime, kuidas on võru keeles surnud part. Paari aastaga sai see neile selgeks õpetatud. Nüüd ei ole katsetanud mis vastavad...

Kuulnu' parts, võiksid ju vastata kui päriselt võro või seto keelt oskavad

(05-03-2016, 01:56 AM)Telc Kirjutas:  Kuulnu' parts, võiksid ju vastata kui päriselt võro või seto keelt oskavad
Olõi kuulnu! 
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Küsimus: “Miks vallandas vormel 1 Ferrari meeskonna boss päevapealt kogu oma boksimeeskonna?”

Vastus: “Kuna ta jäi oma autoga Helsingis korra ristmikul punase tule taha. Nelja sekundiga võtsid neli somaallast ta autol kõik neli rehvi ära ja panid tellised asemele. Kiirematel boksimeeskondadel kulub selleks vähemalt kaks korda rohkem aega. Loomulikult vallandas ta oma mehed ja palkas somaallased asemele!”
Küsimus: “Aga millega ta ei arvestanud?”
Vastus: “Ta ei arvestanud sellega, et järgmisel vormel 1 etapil vahetasid somaallased küll nelja sekundiga Ferrari rehvid ära, aga järgmise nelja sekundiga lõid ümber ka kerenumbrid, värvisid masina ära ja müüsid poolmuidu McLarenile maha…”

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

 Feissaris grupp "Politsei- ja Piirivalveamet"
https://www.facebook.com/politseijapiiri...t/?fref=nf
oma teadaannetega teeb parajat koomuskit, oma lakoonilis kantseliidis:
Tsitaat:Politsei- ja Piirivalveamet

7 hrs ·
INFO: 06:59 Audru vallas on taksos mees ja naine, naine soovib metsa joosta, aga mees ei jookse järgi, kuna tal on kingad jalas.

Tsitaat:Politsei- ja Piirivalveamet

7 hrs ·
LIIKLUS: 06:32 Kuressaares liigub autoga ringi joobes seltskond, autos on üle viie inimese.


Tsitaat:Politsei- ja Piirivalveamet

9 hrs ·
LÕHKUMINE: 04:59 Alatskivi vallas lõhkus sõber ära mööbli ja ahju.
 
Ja parim:
Tsitaat:Politsei- ja Piirivalveamet

11 hrs ·
EKSINUD INIMENE: 02.50 Mees helistas politseisse ning ütles, et ta oli Tallinna kesklinnas, kuid on nüüd eksinud. Politsei positsioneerimine näitab, et ta on hoopis Raplas. Mees kõnnib valguse poole ning annab teada, kui näeb mõnd silti.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.

Kel tänane Postimees paberil käepärast, soovitan: Eesti laul ja 40 akadeemikut. Protokollija Mart Juur. Netist ei leidnud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Filmiuudiseid - Homme telkus

Venemaa 2011 aasta valimistulemused, osaliselt. Sõbralik laen sõbralikust foorumist Smile
   
Аналогах в мире не являются,
raske on ka vastu vaielda,
kui oma sõna vene rahvas and,
egas saja piires arvutamine pole mingi inimõigus,
et seda vaid tshetsheenid .... .... ........
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 12 külali(st)ne