AMFi heategu: Vere loovutamine
#61

Mes kuu on heinakuu?, Juuli? Sel juhul, on`s Pärnust kah minejaid? Mul eelmisest korrast üle aasta möödas, peask jälle panustama...
Vasta
#62

Coger Kirjutas:Mes kuu on heinakuu?, Juuli? Sel juhul, on`s Pärnust kah minejaid? Mul eelmisest korrast üle aasta möödas, peask jälle panustama...
Teisisõnu, jah, 9. juulil Smile

EDIT: ränk kirjaviga Smile
Vasta
#63

Kurat, ise alustasin teema ja häbi tunnistada, kuid enam ei loovuta mingi aeg verd, sest töö on väga füüsiline ja hemoglobiini tase on madal Sad

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#64

fic Kirjutas:Kurat, ise alustasin teema ja häbi tunnistada, kuid enam ei loovuta mingi aeg verd, sest töö on väga füüsiline ja hemoglobiini tase on madal Sad

Söö rauatablette Wink
Vasta
#65

Väheke lisainfot tulevase "ürituse" kohta. Loodetavasti ei ole kellelgi midagi selle vastu, kui kogunemine lükata tavapärasest kella neljast tunni võrra hilisemaks, s.o kella viieks. Siis jõuab minusugune töörassija (loodetavasti koos ühe tuttava tütarlapsega) ka mingiks ajaks kohale Smile Aga kui üldsus tungivalt selle vastu on, siis ma liitun lihtsalt hiljem.
Vasta
#66

Taas hakkab parasjagu aega täis tiksuma, et võiks tasahilju hakata järgmist käiku kavandama. Eelmisel korral oli väga meeldiv see, et ühisüritusest osavõtjaid oli täpselt poole võrra rohkem kui eelnevatel käikudel Smile

See kord pakuks kokku leppimiseks välja 13. oktoobri või 17. oktoobri. Kuidas kaasfoorumlased suhtuvad ning milline kuupäev sobiks paremini? Või kui need kumbki ei sobi, siis mis sobiks paremini? Kellaajaks võiks planeerida 1530-1600, sest esmaspäev ja reede "pannakse pood kinni" kell 1600...

Ootan tagasisidet!
Vasta
#67

Nujah... Kuna tagasiside on olnud täpselt selline, nagu siit näha võib, siis teen ma jälle autokraatliku otsuse.

Teeks siis nii, et läheks see kord esmaspäeval, 13. oktoobril kell 1530. Kui kasutaja kris nõus ei ole, siis kasutaja kris tõstab kas siin või privas hädakisa Smile
Ma katsun omalt poolt kaasa meelitada paar füüsikut, ühe geenitehnoloogi ja ühe juristi. Eks näis, mis ilusast plaanist välja tuleb!

Muuseas, teema nimi ei ole vist eriti asjakohane tegelikult. Sest kui selle kokku leppimise raames käib konstantselt kohal alla 5 foorumikasutaja, siis ei saa vist rääkida ligi 3 300 liikmega internetikeskkonna ühisaktsioonist. Mis loomulikult ei tähenda, et need, kes käivad mingil muul ajal või ei saa üldse tulla, on mingit pidi vähem head. Peaasi on ikka see, et kui inimesel on tervislik võimalus käia, siis ta seda ka teeb, ükskõik kellega või mis põhjusel Smile
Vasta
#68

Praegu ei näe põhjust hädakisa tõsta ja loovutan hea meelega tilgakese endast. See on vähim, mida teha saan.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#69

Tuli ka just sms ja kutsuti veristama. Smile Eks üritan ka esmaspäeval platsis olla kui töökohustused lubavad.
Vasta
#70

Vahepealse aja jooksul 2x verd käidud andmas. Eilegi tulin ja mõtlesin et miks mitte järgmine kord jälle mingi seltskonnaga minna. Smile
Vasta
#71

wax Kirjutas:Vahepealse aja jooksul 2x verd käidud andmas. Eilegi tulin ja mõtlesin et miks mitte järgmine kord jälle mingi seltskonnaga minna. Smile
Huvitav, et kolme inimese mõtted käivad teineteisest sõltumatult sama rada pidi Smile Mul tuli esmaspäeval ka see mõte ning kasutajaga kris suheldes selgus, et tal oli just tekkinud mõte, mille kohaselt poleks paha teisipäeval Ädala tänavat külastada. Me olekski peaaegu teineteisest mööda jooksnud, aga ukse vahel õnnestus siiski vähemalt korraks "Tere!" öelda.

Aga jah, eks siis mingi aja pärast võiks, jah, mingi "organiseerituma" ürituse teha (ehk hõikaks siin ka maha) Smile
Vasta
#72

41Degree Kirjutas:... poleks paha teisipäeval Ädala tänavat külastada.
Andke siis mingi kellaaeg ka teada, võiks ka tulla.
Muide teisipäeval, 10. kuupäeval kell 10-14 peatub üks vereimejate brigaad ka Tallinna Majanduskoolis, Tammsaare tee 147. Vähemalt minul oleks sinna kõige lähem tulla.

Aga miks mitte minna hoopis hiljuti avatud DoonoriFoorumisse, mis asub Narva mnt 5, Foorumi keskuses?
Vasta
#73

XTA Kirjutas:
41Degree Kirjutas:... poleks paha teisipäeval Ädala tänavat külastada.
Andke siis mingi kellaaeg ka teada, võiks ka tulla.
Muide teisipäeval, 10. kuupäeval kell 10-14 peatub üks vereimejate brigaad ka Tallinna Majanduskoolis, Tammsaare tee 147. Vähemalt minul oleks sinna kõige lähem tulla.

Aga miks mitte minna hoopis hiljuti avatud DoonoriFoorumisse, mis asub Narva mnt 5, Foorumi keskuses?
Täpsustuseks ja selgituseks: meil krisiga on juba käidud ning seda nüüdseks viis päeva tagasi. Sai siis kirjeldatud moel äkkvisiit sinna Verekeskusesse tehtud Smile

PS: vastu suve on sinna vist praktikante võetud, nooremale meesterahvale kah eakohasemat silmailu toodud Smile
Vasta
#74

Lähen vast 24.09, ehk siis kahe päeva pärast. Ühineb keegi minuga? Teeks ühe portsu vanatehnikahaiget verd jälle sinna?

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#75

Sai ka just verd antud, äkki saaks umbes 2 kuu pärast tlna foorumlastega kokku ja läheks koos andma?
Vasta
#76

Kas keegi ei taha nüüd lähiajal minna? Mul ka jälle siin 3-4 kuud täis tiksunud...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#77

Mina ei saa enne 3. maid anda. Küllap sel ajal ka plaanin minna.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#78

(15-04-2010, 22:05 PM)Tambets Kirjutas:  Kas keegi ei taha nüüd lähiajal minna? Mul ka jälle siin 3-4 kuud täis tiksunud...
Mul ka veel tarvis natuke aega värsket elumahla peale toota. Umbes-täpselt kolm nädalat peaksin kannatama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne