Kasutajaks registreerimine?
#21

Telefoni avalikustamisega ei ole Minul küll probleeme olnud ja arvatavasti ei tule ka aga suhtluskeskonnas on see sidepidamise vahend ülioluline.

:I M Back
Vasta
#22

Mis mulle eriti meeldib viimasel ajal on see, et kui tehakse juttu mingist tõsisest tehnilisest või taastamisega seotud asjast, siis on postituste arv tavaliselt, 4, 8, 9 jne. Aga kui teemaks on delfi kommentaarid, liiklus ja parkijad, igasugu mälestused ja muu selline mõttetu mudru, siis lisandub samas tempos lehekülgi kui muidu postitusi. Huvitav, miks sai foorumist järsku selline meta-tehniline koht, kus kõik suured sõnavõtjad muudkui meenutavad, pildistavad ja "uurivad asja", aga käsi enam eriti õliseks ei tee. Ja käte õliseks tegijad enam eriti sõna ei võta.
Vasta
#23

tegin väikese eksperimendi

21.08 postitasin "Võrri Vabateemasse" pisikese ülevaate ja lingi pildigaleriile, mis kajastab 2007 aasta rahvusvahelist suurimat vanamopeedikokkutulekut ja seal osalenud masinaid.
Siiani on seda vaadatud 175 korda.

Täpselt kuu hiljem tegin prooviks, et kas viga on alateemas kus see asub või lihtsalt huvipuuduses, samasse kohta bussilugejaid parodeeriva teema "Mis mopeede ja jalgrattaid...".
Seda on momendi seisuga vaadatud 1640 korda.

Kommentaarid on liigsed.
Pole ju mõtet midagi postitada, kui keegi neid nagunii ei loe.
Vasta
#24

oldmoped Kirjutas:21.08 postitasin "Võrri Vabateemasse" pisikese ülevaate ja lingi pildigaleriile, mis kajastab 2007 aasta rahvusvahelist suurimat vanamopeedikokkutulekut ja seal osalenud masinaid.
Siiani on seda vaadatud 175 korda.

Ära nüüd väga kurvasta, minu arust on see on väga hea tulemus.

oldmoped Kirjutas:Täpselt kuu hiljem tegin prooviks, et kas viga on alateemas kus see asub või lihtsalt huvipuuduses, samasse kohta bussilugejaid parodeeriva teema "Mis mopeede ja jalgrattaid...".
Seda on momendi seisuga vaadatud 1640 korda.

No minu eluiga pikendasid sa küll vähemalt nädala võrra, ma pole tükk aega nii head nalja nautinud. Arvatavasti vedasid osa neist ka oma sisukamale
osale kaasa, hea oleks graafikuid päevade kaupa näha, aga neid vist tavaliikmele ei näidata...
Summa summarum - mis siin ikka toriseda, väga hea marketing kukkus välja.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#25

Ai see viimane teema on hea Smile
Vasta
#26

Viimase kuuga on oluliselt tõusnud normaalsete postituste ja teemade hulk,mis näitab seda,et loendajatest on enamusel kasutajatest kõrini juba saanud.

See ,et Jaani mopeedi loenduse postitatud teemat külastab suur hulk huvilisi on puhas huumor,millest on kogu aeg puudus olnud siin foorumis.Kui päris ausalt öelda,siis nii hästi ja kõvasti pole tükil ajal naerda saanud!

:I M Back
Vasta
#27

Korraks vaatasin foorumi kasutajate profiile ja jäi silma ,et mõningad inimesed ei tea enda sugu?
Sugu määramatta aga kasutaja nimi on "mehelik".

Lihtsalt@uudishimust.ru

:I M Back
Vasta
#28

Tsiklimeister Kirjutas:Korraks vaatasin foorumi kasutajate profiile ja jäi silma ,et mõningad inimesed ei tea enda sugu?
Sugu määramatta aga kasutaja nimi on "mehelik".
Lihtsalt@uudishimust.ru

Iial ei või teada millal kidraMEHEST Angela saab. Olen aga märganud, et tissid ei sega soolode mängimist...Toungue

loll on loll olla.
Vasta
#29

Jesper Kirjutas:Mis mulle eriti meeldib viimasel ajal on see, et kui tehakse juttu mingist tõsisest tehnilisest või taastamisega seotud asjast, siis on postituste arv tavaliselt, 4, 8, 9 jne. Aga kui teemaks on delfi kommentaarid, liiklus ja parkijad, igasugu mälestused ja muu selline mõttetu mudru, siis lisandub samas tempos lehekülgi kui muidu postitusi. Huvitav, miks sai foorumist järsku selline meta-tehniline koht, kus kõik suured sõnavõtjad muudkui meenutavad, pildistavad ja "uurivad asja", aga käsi enam eriti õliseks ei tee. Ja käte õliseks tegijad enam eriti sõna ei võta.

Seda nähtust on juba lahatud.
Lisaks vaid seda, et kui mõni teist tõsistest taastajatest jätab oma tehnilised jutud foorumis ajamata lihtsalt sellepärast, et teises fooruminurgas mingi seltskond liinibusse loendab, siis - mul polegi muud öelda, kui et neelake oma kibestumus alla ja püüdke olukorda parandada.
Ise teemades, milles piisavalt pädev pole, sõna ei võta.

Samas käte õliseks tegemist tuleb küll ette. Aga foorumis ei näe erilist põhjust pasundada, sest 1) viimase aja "objektid" (Vaz 2103, '88 Audi 80, paar 90ndate motikat) tõeliste klassikute hulka ei kuulu; ning 2) tegevus on siiani seisnenud peamiselt "objektide" tehniliselt korras hoidmises, mitte säravateks näituseeksponaatideks taastamises.

PS. Mis Sul (auto-moto raamidesse sobivate) mälestuste vastu on? Neidki ju tehniliste probleemide vahele huvitav lugeda.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#30

Mul ei ole midagi millegi vastu ja üldse on suht ükskõik Smile Lihtsalt vahel tekib tahtmine teha uus (alam)foorum, nimeks näiteks automotoautomoto foorum. Kui tehakse mälestustele eraldi teema, siis on kõik okei, ma ei kliki seda rohkem kui korra ja valma. A tõsiselt tüütu on kui mõnes asjalikus ja huvitavas teemas hakkavad sõna võtma tegelased, kellel kas vanus või teadmised ei luba tegelikult teemas kaasa rääkida, aga selleks et "asjalik" paista pannakse mingit suva möla vahele. Sellest on kirjutamisstiili järgi saja kilomeetri kauguselt aru saada, kes on ise tehnikaga kokku puutunud ja kes topib profiili ja allkirja oma vanemate ja muude pereliikmete autosid, et šefim välja paista.

Tegelt see teema on sada korda läbi nämmutatud küll, aga noh vahepeal oli pilt ikka hullem ja nüüd jälle kriipsukese parem, seega äkki on tolku sellest jahumisest ikka.
Vasta
#31

Muidugi võiks mälestused tehnilistest probleemidest eraldi foorumiosas olla. Aga sellepärast küll seda foorumit vähem lugema ei hakka, kui keegi (vanem kaasfoorumlane) seletab mingis tehnilises teemas, kuidas kõnealusele probleemile läheneti ENSV-s aastal 198x.

Jesper Kirjutas:A tõsiselt tüütu on kui mõnes asjalikus ja huvitavas teemas hakkavad sõna võtma tegelased, kellel kas vanus või teadmised ei luba tegelikult teemas kaasa rääkida, aga selleks et "asjalik" paista pannakse mingit suva möla vahele.

Foorum on selle kasutajate nägu, nagu ammu teada. "Suva möla" (ja selle lugemisele kulunud sekundite) pärast pole mõtet paanitseda, unusta ära ja OK. Kui väga vaja, saavad moderaatorid möla ka eemaldada.
Igasuguste piirangutega - nagu näiteks sellega, et alamfoorumisse "Tehniline" saab postitada ainult kasutaja, kel vanust vähemalt 18 ja profiilis "Tehnika" lahter täidetud - ei saavuta midagi.
Vasta
#32

Tegelikult on iga foorum oma kasutajate nägu ja vaid teatud määral moderaatorite/administraatorite nägu. See viimane, st nende kehtestet reeglistud on aga väga peen värk.

Ise leian, et ei ole mõtet igasuguseid keerulisi piiranguid kasutamisel teha, pigem on mõistlik valdavat enamikku postitatust pidevalt või enam-vähem pidevalt jälgida. Osadis postitusi kustutada, osasid teise kohta tõsta jne. Ning luua senisest et paindlikum kasutajatasemete süsteem, kus patustanud kasutaja saab oma õigusi veidi kaotada. Alates teatud piirkondade postituspiirangust, tähtajalisest keelust kuni lõpliku väljalöömiseni.

Nii lihtne see ongi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#33

Tere!
Kas on oodata muudatusi kasutajaks registreerimisel?

:I M Back
Vasta
#34

Hetkel pole arutlusi kuulda olnud.

Dad.
Vasta
#35

Tere Head inimesed!
Moderaatorid ja Super moded! Kas siia foorumisse on võimalik sisse registreerida kõigil,kellel teikb hetke emotsioonist(ka laksu all) küsimusi tehnika(kaasaegne) kohta.

perse.letosvet@com

:I M Back
Vasta
#36

Tsiklimeister Kirjutas:Tere Head inimesed!
Moderaatorid ja Super moded! Kas siia foorumisse on võimalik sisse registreerida kõigil,kellel teikb hetke emotsioonist(ka laksu all) küsimusi tehnika(kaasaegne) kohta.

perse.letosvet@com

On võimalik kõigil kirjaoskajail! Ka minul õnnestus omal ajalToungue!
Ja miks peakski Ühistranspordi foorumisse sissepääsu piiramaBig Grin?
Vasta
#37

Ei näe suurt probleemi. Moded võivad loomulikult möni rumalus kustutama aga, pooldan pigem vabameelne kui suletud suhtumine. Foorumi tase määrab ikkagi kasutajad ise, laias laastus.

Kuigi telefoninumbri ja sünniaasta avalikustamine tõstab loomulikult usaldusväärsust. Täiendasin oma andmeid, vaatame kas hakatakse hullumeelselt helistama öösiti...



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970
Vasta
#38

Sellega ma olen nõus, et ei ole tarvis kehtestada kriteeriume nagu "vähemalt 35-aastane" või "vähemalt nelja sõiduki, s.h vähemalt ühe musta numbri omanik" vms. Küll aga oleks minu meelest mõistlik igale uuele kasutajale kehtestada mingis vormis tutvumisperiood. Näiteks võiks olla onlainis veedetud tunde x-koguses või saab postitada nädal või kaks nädalat või kuu pärast registreerumist, alles siis saaks ise ka postitusi lisada. See aitaks võidelda kasvõi asjast (tehnikast, retrost, tsiklitest, bussidest, misiganes) tegelikult mittehuvitatud 12-aastaseid, kellel lihtsalt igav on ja mõtlevad nalja pärast siia pasundada, et nende "põllurallimissierraaril ennam motor ringi eikäij, mida teha????????!!!!! KIIIIIIIIRREEEEE". OK, see oli ekstreemne näide, kuid ega vahel siin palju puudu ka ei jää. Samas, kui tõsine huviline leiab, et foorum on huvitav, kannatab ta selle piirangu ära.

Sellel on ka üks miinus: see vähendab tunduvalt nende isikute hulka, kes registreeruvad kõigest selleks, et oma projekte teistega jagada, ehk neid, keda on vaja AMFile, mitte AMFi nendele.

Ja ei ole mõtet muuta kohustuslikuks avalikku meili või telefoni välja, sest sinna võib kirjutada 7777777 või misiganes@poogen.urr. Sama võib panna ka vanusesse.

Võimalus on muidugi ka kogenud kasutajatele mõeldud eraldi ruum.

Mõtlemisainet peaks jätkuma Smile

PS: minu telefoninumbrit pole veel keegi kurjalt kasutanud, mitte ühtegi soovimatut kõnet pole saanud Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne