Volgale uued autentsed rehvid.
#21

denis23 Kirjutas:Ja siin pole vahet kui vana rehv on. Kui ta on sellises profiilis, mustriga ning kordiga siis see loeb.
rehvi aluseks on ju metallkord ning selle puhul ei loe kui kaua ta on kuuris seisnud. uus rehv on uus rehv.
protekteeritud rehvidega tõepoolest ei sõita.

Vaata, mu sõber leidis kunagi üürikorteri köögi sahtlist paki kohupiima, mis oli seal 2 kuud seisnud, pakk nägi täitsa uus välja, trükivärv polnud tuhmunud ega ka suuremaid mõlke pakendis ei esinenud. Süüa ei tahtnud seda aga keegi, haises viimane kui kurat. Panime selle kilekotti ja läksime tänavale jalutama, päris uhkes üksinduses sai oma tänavapoolel olla.
Vasta
#22

robi Kirjutas:
denis23 Kirjutas:Ja siin pole vahet kui vana rehv on. Kui ta on sellises profiilis, mustriga ning kordiga siis see loeb.
rehvi aluseks on ju metallkord ning selle puhul ei loe kui kaua ta on kuuris seisnud. uus rehv on uus rehv.
protekteeritud rehvidega tõepoolest ei sõita.

Vaata, mu sõber leidis kunagi üürikorteri köögi sahtlist paki kohupiima, mis oli seal 2 kuud seisnud, pakk nägi täitsa uus välja, trükivärv polnud tuhmunud ega ka suuremaid mõlke pakendis ei esinenud. Süüa ei tahtnud seda aga keegi, haises viimane kui kurat. Panime selle kilekotti ja läksime tänavale jalutama, päris uhkes üksinduses sai oma tänavapoolel olla.


No nii hull see asi vanade rehvidega ka ei ole.

Võrdluseks - minu 1926. aasta jalgrattal Excelsior on peal originaalrehvid, Inglise toode. Olen sellega mitmetel vanatehnikaüritustel sõitnud ja sõidan vast ka edaspidi - probleeme pole. Isend kuivas ja pimedas ruumis aastakümneid seisnud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#23

Ohvtopik: Võibolla volgahuvilistele tundub see küsimus väga loll, aga palun mind siiski veel mitte tomatitega loopima hakata...
Kas isegi mitte imedemaal Venemaal pole enam gassidele sobivaid (loe:audentseid siis) rehve saadaval? (a'la Piitri, Pihkva ja Moskva turgudel)?

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#24

need kasutamata orig. rehvid on küll olemas ja seda suhteliselt soodsa hinnaga (alla 800 eek/tk)
probleem on see et need on vähematl 20 aastat vanad ning nendel puudub eurotähis.
aga rõhutan veel - sõita saab küll nendega, kuigi päris uisud need on.

uued (2007 vla) I-194 rehvid mina pole näinud.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#25

Soovijale võin orgunnida naabrimehe käest 1500EEK uhiuued volga rehvid.Asuvad Saaremaal.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne