Foorumi ülerahvastatus
#21

Selle postituse tegemisega ei olnud idee kohe mitte halada et foorum ei meeldi, eesmärk oli lihtsalt lootus teada saada foorumi moderaatorite või haldaja vms käest asja tagamaad, ning samas ka teada saada kas olen ehk mina ainuke keda selline probleem vaevab. ja Kasutaja Martti kommentaar tegelikult väga õige et selle asemel võiks hoopis garages käed õliseks teha, kuid siiski ei saa nimetamata jätta seda tohutu väärtusega tarka infot mida siit ammutada saab, kui peaks mõistus otsa saama nokitsedes. Seega foorumile rohkem ressursse!

Parimat, Sander
Vasta
#22

Ega jah, mitu pead on ikka targem kui üks.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#23

Foorum elab heade inimeste armust füüsiliselt koos mitme teise foorumiga (4x4, landrover) ühes masinas ja kasutab ühtlasti ka nö armust antud Interneti ühendust, seega ei ole modedel ka täielikku ülevaadet füüsilise masina olukorrast ning selle "tuunimise" võimalustest. On olnud arutluse all ka foorumi viimine "oma" masinasse ja "oma" Internetiühendusele, mis on aga aja jms ressursside puudusel tegemata jäänud. AMF-i "omandus" on ainult serveris asuv kõvaketas, mis sai foorumi kasutajate annetustest kogutud raha eest ostetud (tänu kõigile siinkohal veelkord).
Foorumi viimine hea interneti ühenduse ja hea raua peale, eeldab siiski päris korralikku finantseeritust (server, hooldus, Interneti ühendus) iga aastaselt ja seda raha ei täi moded ise oma rahakotist välja käia, server on nö ühekordne ost aga Interneti ühendus peab olema 1Mb üles/alla ja see maksab iga kuu min 1keek, seega oleks aastane tagasihoidlik kulu ca 20keeku.

Dad.

Dad.
Vasta
#24

Suur tänu hea ja infoküllase vastuse eest. Kahjuks ei oska ühtegi head lahendust ka probleemile välja pakkuda. Seega kui foorumisse ei pääse siis garaaþi tegutsema!

Parimat, Sander
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne