Dnepri käigikastid
#21

no emmilised on ikka hirmus saladusi täis masinadBig GrinBig Grin
Vasta
#22

Mis sa sellega öelda tahad?

Tsiteerime jällegi Valdot:

Siinkohal tuletaks meelde Valdo poolt tihti välja toodavat kuldreeglit: Enne postitamist loe oma postituse sisu MÕTTEGA läbi ja kaalu, kas see sisaldab konkreetset küsimust, millele sa pole vastust leidnud, või informatsiooni, mis aitaks kellelgi teisel vastuseni jõuda. Selle käigus saad üle vaadata ka kirjavead.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#23

Hea küll, kui selliseks tähe närimiseks juba läks.
Tahtsin öelda selle kohta mida siin eelpool kirjutati ,et "marusuur saladus" kuda emmile kast raamivahele tõsteti. Nii lihtlabast tehnikat nagu emm annab veel leida ja kui on tehnilist mõtlemist siis ka kavalust, kuidagi ikka saab!
Ja veel seda ka, et äkki läheneksid asjale veidi rahulikumalt. Loodan, et nüüd tegin end piisavalt arusaadavaks kui ei siis jäägu nii.
Vasta
#24

Ma ei viitsi kiiresti kirjutades neid kirjavahe märke vaadata ja ma arvan, et ma lasin selle koha algklassides mööda kus neid õpetati. Big Grin
Vasta
#25

Siis oleks viimane aeg kommikarp ning lilled osta ja õpetaja ees vabandama minna. Ehk halastab ning laseb pisut valgust su vaimu üle paista.
Vasta
#26

Steelrider Kirjutas:Siis oleks viimane aeg kommikarp ning lilled osta ja õpetaja ees vabandama minna. Ehk halastab ning laseb pisut valgust su vaimu üle paista.

10punni Sulle Steel
Vasta
#27

ats97 Kirjutas:
Steelrider Kirjutas:Siis oleks viimane aeg kommikarp ning lilled osta ja õpetaja ees vabandama minna. Ehk halastab ning laseb pisut valgust su vaimu üle paista.

10punni Sulle Steel

Big Grin
Vasta
#28

Steelrider Kirjutas:Ise olen ühe dnepri kasti lühikese K-750 raami vahele mahutanud. Tõukeleevendit tuli käia peal pisut õhemaks nühkida, kui õigesti mäletan, siis ka kiige kardaaniavalt rant eemaldada.


lihvida ei ole vaja.Lühikse raami puhul tuleb mootor paremale poole põiki raamivahele asetada niipalju,et sidurivarras ja käigukast otsa läheb.Siis jääb üle ainult mootor õigesse kohta nihutada,kardaanimuhv külge panna ja vardad läbi ajada.
Vasta
#29

Probleem ei olnud mitte vahele mahutamises, vaid selles, et tõukeleevendi jäi vastu raami (kiiget) käima. Tõenäoliselt oli asi konkreetsetes juppides, puudu jäi millimeetreid, mis õgvendamise teel üles tuli otsida.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne