Küsimusi "Muravei" kohta

Nagu ma aru saan, siis keerasid lahti neli polti ja said ratta kätte. Nüüd asu keskmise mutri kallale ja katsu see,mis rattast üle jäi ka kätte saada. Esimesel korral avaldab ilmselt natuke vastupanu, aga päras ehk leebub. Siis peaksid juba pidureid ka nägema ja oskad edasi tegutseda.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

On keegi sellelt lingilt moto varuosi ostnud. http://www.jawavaruosad.com/.  Kuidas kvaliteediga on?
Vasta

Kust leida Tuula mootorile traktori magneeto kinnitusega spets. ventilaatori katet nagu piltidel. 
[Pilt: 900x608_ulitka_dvigatelya_s_pereh_408.jpg]
[Pilt: MMT_051_big.png]
Vasta

Väga vähe lootust, et selliseid kunagi toodeti rohkem kui paar tükki.  Mina kasutaks muid lahendusi, see magneeto pookimine on rohkem poisikeste lõbu. Ise olen korra proovinud, kui olin kunagi ammu nii 14 - 15 Cool

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Tere.
Minul peal ja olen rahul.
Kas 130/90 R10 rehvid sobivad Muraveile alla.
A


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

(07-12-2015, 19:31 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere.
Minul peal ja olen rahul.
Kas 130 90 R10 rehvid sobivad Muraveile alla.
A

Selle magneetoga võid jääda teepeale.... juhul,kui ankrul magnetid külge liimitud... Big Grin
Vasta

Hea teada.
Mis muud töökindlad varjandid siis on.
A.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

(07-12-2015, 19:51 PM)aksel73 Kirjutas:  Hea teada.
Mis muud töökindlad varjandid siis on.
A.

Veneaegne magneeto on kindlam.
Mulle sattus üks sarnase välimusega magneeto ja oli täitsa kokku jooksnud. Magnetid liimist lahti,võllil kiilu aseaine puru keeranud,läbi võlli venitanud..... jne. paras häda oli. No on ikka tehnika sajand. Liimitakse..... Big Grin  Liimida võib saapa talda. Kingsepad pekske nüüd... Big Grin
Vasta

(07-12-2015, 19:31 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere.
Minul peal ja olen rahul.
Kas 130/90 R10 rehvid sobivad Muraveile alla.
A

Kas oled magneeto lihtsalt ventilaatori võre külge pannud. Milline näeb välja tiiviku küljes jupstükk kuhu läheb magneeto võlli ühendusmuhv. 
Vasta

(07-12-2015, 19:36 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(07-12-2015, 19:31 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere.
Minul peal ja olen rahul.
Kas 130 90 R10 rehvid sobivad Muraveile alla.
A

Selle magneetoga võid jääda teepeale.... juhul,kui ankrul magnetid külge liimitud... Big Grin
Mu motoplokil on vene magneeto M 124B3. Eelmine aasta sai uuena ostetud 20 Euri maksis veel. Sel aastal läks tal kondekas läbi panin Zigulli kondeka. Pidin kondeka ainult väljapoole kruviga kinni panema kuna sisse ei mahtunud . 
Vasta

Ma ei tea kas ma õigesti tegin, aga ma panin Tuula mootorile K-36L karburaatori peale. Mootori töötamises tõrkeid polnud näha. Ainuke, et sellel puudub tooreklapp. 


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Kui töötab siis tegid õigesti. Vot kui ei oleks töötanud siis oleks võinud asja kahtlaseks nimetada.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Talupoeg kribas:" Liimida võib saapa talda. Kingsepad pekske nüüd... [Pilt: biggrin.gif]"  
Tegelt oli ja peaks olema ka praegu, et "Kingsepp" teeb ise saapad valmis aga "Jalatsite remont"liimib kuidagi ja läbi suure häda vahetab kontsaplekid   Rolleyes

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Uuema Muravei sidur ei hakka peale lahtivõtmist lahutama. Panin selle siduri vanemale T-200T mootorile. Kui sidurilink alla vajutada siis liigub ikka edasi. Mis otstarve on nendel 3 mutril. Kui enamvähem need mutrid kinni keerata siis ei liigu üldse.  Teisel mootoril see sidur töötas küll. Ise arvan, et ehk läksid kettad valesti ketas kettaga said omavahel kokku ja kahe ketta vahele jäi metallplaat panematta. 


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(01-01-2016, 18:18 PM)deeremees Kirjutas:  Uuema Muravei sidur ei hakka peale lahtivõtmist lahutama. Panin selle siduri vanemale T-200T mootorile. Kui sidurilink alla vajutada siis liigub ikka edasi. Mis otstarve on nendel 3 mutril. Kui enamvähem need mutrid kinni keerata siis ei liigu üldse.  Teisel mootoril see sidur töötas küll. Ise arvan, et ehk läksid kettad valesti ketas kettaga said omavahel kokku ja kahe ketta vahele jäi metallplaat panematta. 

Neinde mutritega reguleeritakse sidurit, ka mootori kaane sees selleks spets ava, Kui üle pingitada, siis ei lahuta.
Vasta

Huvitab mind see palju on Eestis tänavalegaalseid Muravei rollereid liikvel. Või pole ühtegi veel. 
Vasta

Tere.
Mina tean juba ca.4-5 sellist rollut mil dok.ok.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

Minul on.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=49662
Vasta

Peale seda kui käigukasti kokku tagasi panin samamoodi nagu laiali võtsin, lülituvad käigud jube raskelt ja hammasrattad ei hakka korralikult hambuma kastis jäävad kõrisema. Esimene käik läheb hästi sisse aga teisi käike ei saa üldse lülitada ainult suure jõuga. Sidur lahutab ilusti. Võibolla ehk mõni hammasratas erinev saanud komplekteerimisel. Osa hammakaid sai 87 aasta Muravei mootori käigukastist võetud ja pandud 73 aasta mootorile.  Ehk äkki ei klapi 87 aasta ja 73 aasta hammasratas omavahel ja ehk see oleksi põhjus.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Kaks võimalust:
a) võta lahti ja võrdle, saad teada,millised erinevused on, ega me siin ka selgeltnägijad ole.
b) jätsid mõne seibikese panemata või sattus valesse kohta, või tihendid vale paksusega

On ka komas juhus, koostasid ilma määrdeta, kõik liikuvad kohad tahavad ikka tilga-paar määret koostamisel.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne