Mida tähendab sinu kasutajanimi?

mitte kui midagi ei tähenda minu kasutaja nimi lihtsalt fantaasia vili
Vasta

Tegin siis oma kasutajanime suht hetkeajendil, kuna sattusin 2 aastat tagasi siia foorumisse ühe küsimuse pärast oma motika Iž Planeta 2 kohta. Planeta 2 juba oli kellegi kasutaja ning ma panin siis suvalt natuke ümbertehtuna Planett2. Võibolla kunagi teen uue kasutaja veic kõlavama nimega.
Vasta

Nimi tuleneb minu igapäevakasutuses olevast autost Mercedes.Mõni kutsub seda mesaks.Mersufoorumis kasutan kah seda nime.Muidu olen Veljo Hecht.
Vasta

Minu kasutajanimi tuleb sellest, et kui ma väiksem olin ja isa midagi parandas (autot, telekat vms.) ronisin ma kohe uudistama.
Vasta

kunagi sai siis tehtud email kus nimeks oli lihtsalt trtr, kuna msn-i tegemiseks läks rohkem tähti vaja siis panin lihtsalt suvalt nike ette ja nüüd kasutan kasutajanime niketrtr paljudes foorumites ja muudes kohtades kus läheb kasutajanime vajaWink
Vasta

Nime E-riik tuletamise aluseks on üldjoontes mu nimi Erik Riikoja. Põhimõtteliselt saab kasutajanime kokku, kui võtta vaid eesnimi ning lisada sinna "-" ja "i" või siis on see mu eesnime initsiaal ja pool perekonna nime. õldiselt on see mõeldud lihtsalt hästi kõlama.
Vasta

Eh. minu nimi selles foorumis vist täpsustust ei vaja, seda ta tähendabki(purjuspeaga muidugi autoga ikka ei sõida). Ja kui kasutaja nime vaja oli, oli pea ikka nii tühi, et muud ei tulnudki. Selle aja disain, muusika ja tehnika lihtsalt meeldib.

rockandroll
Vasta

Pontu6 tähendabgi automarki Pontiac 6 aastast`38, mis mul kuuri all seisab ja ootab millal ma talle elu sisse puhun...
Vasta

On olemas kolmeosaline raamat - Kortik, Pronkslind, Lask. Seal on peategelane nimega Mihhail Poljakov. See nimi tundus liiga pikk. Panin Mihhaili asemele sm - lühend seltsimehest. Nii ma siis olengi seltsimees Poljakov. Ehk sm.Poljakov.
Vasta

nimi guido, kuna köik kutsuvad guitsiks , siis jäigi, rekka aknalgi nimesilt "guits" ja see 112 jon sellestajast, kui kiirabi sai söidetud 10aastat
Vasta

Päris palju huvitavat lugemist on siin teemas Smile
Minu nimi on pärit kunagi 9. klassi keemia tunnist kui sai õpitud keemiliste elementide ladinakeelseid nimetusi. Kummitama jäi hapniku nimi "oxygenium". Aga kuna inimene on laisk siis ta püüab endale kõike lihtsamaks teha ja nii kadus see "ium" sealt tagant ära. Järele jäi oxygen (ing.k hapnik).
Vasta

WWW - esimene tähekombinatsioon mis ekraanilt silma hakkas !

vs
Vasta

huvitav teema jah. mu kasutaja nimi on ühtlasi ka mu perekonna nimi!! ...mulle meeldib aga paljud peavad seda hüüdnimeks.
Vasta

kotlet - kunagi sai huumorit tehtud ja selline kasutaja msni tehtud
nüüd igalepoole külge jäänud .
Vasta

Nime poolest olen vist enamiku vaenlane.Mingil ajal sai seda va roosteussi sealt pleki pealt taga aetud ja nii see nimigi külge jäi ja las ta siis olla.
Vasta

Täna 34 aastat tagasi hakkasin iga päev üles kirjutama, mis buss mis liinil sõitis. Varsti tekkis sellest võistlus, mis bussi kõige rohkem olen näinud. Olid kolm konkurenti - kolm valget Ikarus-180 40. liinil, numbrid 6627, 6630 ja 6631. Kaks esimest olid vaenlased, 6631 aga suur sõber. Kui ta lõpuks jaanuaris 1973 kõige rohkem linnukesi sai, oli tõesti hea meel. Kahju, et tast selle numbriga korraliku pilti ei ole. Uue süsteemi järgi muutus 6631 2649-ks, mis polnud pooltki nii ilus number.
Vasta

Hüüdnimi NRG-ajast.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta

TimmThaler: tuleneb siis ühest raamatust, Aga läheb ikka kokku mu nimega kah :Timmo.
Vasta

mu nimi sai lihtsalt karuga seoses võetud.
Vasta

Tafka - eesnimest Taavi tuletatud hüüdnimi või niiSmile Enamustes foorumites olen Tafka või siis Taff. Sõprade pandud ja juba päris pikalt.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne