Vana freespingi elustamine
#1

Happy end!!!
Vasta
#2

Zalgirise 6П80 manuaali järgi on vaid kaks "silmaga" õlipaaki ja neis kaks plunzerpumpa. Veel üks klaas näitab töötamisel õli tulekut spindlilaagritele. Kas pingi tänasel ja 2007 a seisukorral suur vahe sees? Ära Kuusakoski küll lase viia. Kogu siis freese tuleviku jaoks. Mul manuaalis nii üksikasjalikud joonised, et tee või uus pink.
Vasta
#3

Eksimisvõimalust ei ole, kõigist kolmest korgist sama õli sisse. Kavatsen kasutama hakata Valmetist või New Hollandist TH ajal väljalastud käigukasti-hüdroõli- vast hammasrattad kilisevad siis vähem. Mida see õlilisand emulsioonile ikka teeb- sa ju masstööd ei tee. Mul muide sama häda, et ajapikku jalga koguneb ka õli. Polegi välja uurinud kas on tihendid surnud või malmis ptüi-ptüi pragu. Manuaali välja ei taha anda. Neljast jäänud ilma: "Ремонт мототоциклов Ява", E-280 venekeelne remondi-hooldejuhend, aastakäik 1943a Luftwaffe ajakirja "die Adler", RS 09 venekeelne remondiraamat. Museas mu pingi number 1999 ja kõiki osasid polegi külapealt kätte saanud- tassiti jupikaupa majandi kadumisel laiali.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne