LED valgustid ehk saagu valgus!

Midagi taolist: https://www.ebay.com/itm/7-INCH-400W-CREE-LED-Work-Light-Bar-Flood-Combo-Driving-OffRoad-Tractor-4WD-SUV/302986015332?epid=22026790664&hash=item468b5fb264:g:rewAAOSwUm5cCPkD:rk:2:pf:0&vxp=mtr

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta

Mingi niidi otsas ripuvad, siis ilmselt ei saa piisavalt voolu kätte. Seal sees on ilmselgelt "driver" Pinge alla 12V paar volti kukub, siis ongi pimedus.
Iga väike LED seal tahab (kuni) 3,3V 3A saada ideaalis. 95% sellest läheb soojuseks. Need hiina "Cree XML T6" valgusdioodid on nagunii paras rämps. Üks originaal valgusdiood maksab rohkem kui see lambike ise. Tellisin hiljuti päris palju neid tulukesi. Taskulambid, ratta tuled jne... Pole veel ära koolenud.
8 sellise dioodiga lamp ja suudab vastu võtta kuni 26W, siis hakkab värvitoon siniseks minema ja LED-ide surm kiirelt järgneb.
Aga sina said terve valgusti.
Vasta

Lahenes asi nii, et 2/3 raha tagasi ja negatiivset kommi ei pane. Seda veel vaatame kui raha arvel. Ükski LED läbi pole põlenud, kõik hõõguvad (korraks ju läksid põlema ka). Kakun laiali, vaatan mis kõhus on.

Vasta

sellise kauba saatjalt tuleb nõuda ikka 100% raha tagasi. ega ennem see sodimüük ei lõpe. Muidugi kui käima saad võid vaadata mitu W ta tegelikult välja annab. Tellisin ka kunagi töötulesid, 1 põles siniselt, teine valgelt, ühega sain poolega petta, teisega kolmveerandiga petta. Nõudsn hiinlaselt pool ja kolmveerand raha tagasi. Hiinlane ei tahtnud loomulikult maksta, aga kui eskaleerisin ebayle edasi,vaadati pildid videod üle, nõustuti et asi ei vasta kirjeldusele ja anti kohe raha tagasi

aliexpressis lausa eraldi õpetus ka claimi tegemiseks, kuidas mõõta ära lambi/pirni võimsust ja kuidas dokumenteerida, nii et aliexpress ka ei luba kirjutada valesid numbreid kirjeldusse.

Praegune lamp sul 400W, 33A peaks siis sealt lampi voolu minema, see nõuab päris jämedat kaablit sinna.
Vasta

Tegelikult paneb mind jätkuvalt imestama kui palju saasta inimesed Hiinast tellivad ja kui palju raha sinna jätavad.Pean ausalt tunnistama et isegi selle reha otsa astunud,sai kunagi oksjonilt võidetud kuus led lampi millest esimene kooles kuuga.Sai siis kollase mehikesega suheldud ,kirjutas et saada pirn hiinase tagasi siis ta saadab uue.Küsisin temalt aadressi kuhu saata aga enne koolesid need pirnid kõik maha kui ma aadressi sain ja lõpuks kadus see tegelane üldse areenilt ja arvestades mis hinnaga siitpoolt saatmine on ,poleks ma sellega nagunii tegelema hakanud.Olen veel paari asjaga vastu pükse saanud ja sama lugu et tegelased lihtsalt haituvad.
Vasta

Mind paneb ka imestama kuidas niipaljud inimesed hiinast igasugu sitta tellivad. Enne võiks ise ikka omale selgeks teha et mida sa sealt üldse tahad. Tellivad enamvähem huupi midagi ära ja siis on pärast hämmingus et oi oi mis jama saadeti. Omal peab ka ikka aru peas olema. Ei ole mitte kõik saast mis sealt osta saab.
Vasta

No see 10 juudirubla mis saamata jäi mul...ma ei nuta.  Aga tellinud olen sealt palju ja tellin ka edaspidi. Kui isegi poolega saan petta, tuleb ikkagi veerandi võrra odavam kui kohalikest poodidest võtta. Seekord tahtsin lihtsalt näha neid imelampe kus seitsme tolli peal 400 w. Tavaliselt on meetrise peal 300.

Vasta

Kuidas peavad vastu led numbrituled, mul c-max tuled mädanevad tava pirniga 3x aastas ära ja vahest politseinikud viibutavad sõrme, et pole number nähtav pimedas kuigi tuled põlevad. Tule klaasile koguneb pori sisse poole. Led tuled ligi 8-10 korda kallimad. Varem polnud saada, nüüd tekkinud müüki. Tundub, et led element üpris hästi isoleeritud niiskuse ja pori eest.
Vasta

(30-12-2018, 14:54 PM)maisalup Kirjutas:  Kuidas peavad vastu led numbrituled, mul c-max tuled mädanevad tava pirniga 3x aastas ära ja vahest politseinikud viibutavad sõrme, et pole number nähtav pimedas kuigi tuled põlevad. Tule klaasile koguneb pori sisse poole. Led tuled ligi 8-10 korda kallimad. Varem polnud saada, nüüd tekkinud müüki. Tundub, et led element üpris hästi isoleeritud niiskuse ja pori eest.

Mitu aastat mul paaril haagisel töötand...
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne