Projekt, Jumz 6 AL

(06-01-2014, 13:22 PM)Matuu Kirjutas:  Sai siis uue veepumba osa külge pandud ja trakats tööle, polnud näha et vett läbi laseks kusagile, alla karterisse ka midagi vett ei läinud, õli pm sama puhas nagu sisse panin. Ehk mootori osa peaks nüüd korras olema. Nüüd vaja üks hüdrovoolik ära vahetada kuna ühest kohast lekkis õli läbi, Vaja nüüd veel elektri süsteem korda teha.

Panin ühe pilti ka siia, tekkis küsimus et kas selline asi õigustas ennast ilusti?

Mul sugulasel ka mtz 50-l selline talvel hea metsas käia, läbivus ka üpris hea.
Vasta

Sellised lindid ilma abiratasteta on ka mul MTZ 52 peal, annab ikka kõvasti juurde lumes, koos abirataste süsteemiga pidavat juhitavus kannatama märgatavalt. Suurem puurimine-muterdamine ootab siis ees kui külgmised kummist lindid peaksid väsima.
Vasta

(06-01-2014, 15:43 PM)deeremees Kirjutas:  
(06-01-2014, 13:22 PM)Matuu Kirjutas:  Sai siis uue veepumba osa külge pandud ja trakats tööle, polnud näha et vett läbi laseks kusagile, alla karterisse ka midagi vett ei läinud, õli pm sama puhas nagu sisse panin. Ehk mootori osa peaks nüüd korras olema. Nüüd vaja üks hüdrovoolik ära vahetada kuna ühest kohast lekkis õli läbi, Vaja nüüd veel elektri süsteem korda teha.

Panin ühe pilti ka siia, tekkis küsimus et kas selline asi õigustas ennast ilusti?

Mul sugulasel ka mtz 50-l selline talvel hea metsas käia, läbivus ka üpris hea.

Selge pilt, tekkis lihtsalt huvi küsida sellepärast uurisinToungue Neid linte või abirattaid lihtne teha/muretseda?

Elektriskeem mis mul peaks olema, hetkeseisuga tagumised mõlemad piduri tuled põlesid, parem suunatuli tagant ning eest vasakult üks pirn. Peab kogu kupatuse maha võtma ja siis ise vist pusima hakkama ikka, seal juhtmeid küll millel osas kohas isoleer maas üldseWink. küsimus veel, nimelt genekal üks juhe küljes ainult, aga olema peaks 3 vist, nagu joonisel?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

üks küsimus, vb loll küsimusBig Grin Kas ziguli starter vist ei lähe kudagi käivitusmootorile?
Vasta

Kas neil ei olnudki ziguli starter?
Minu russi (MTZ80) käivitusmootori peal on ka mingi pisike starter. Pidavat olema ziguli oma.

Almost Again
Vasta

sapaka oma
Vasta

(11-01-2014, 16:22 PM)hillar2 Kirjutas:  sapaka oma

Lihtsalt tekkis mõte, kuna zigul seismas siin, kui too ei peaks sobima, eks tuleb siis rahakotti kergemaks teha..
Vasta

Võin pakkuda sulle käivitusmootori starterit. Vähetöötanud. 50euri.
56609593
Vasta

(11-01-2014, 16:55 PM)huvi5 Kirjutas:  Võin pakkuda sulle käivitusmootori starterit. Vähetöötanud. 50euri.
56609593

Kasutatud starteriraipe eest 50€ .... Koomikud..


PM-ist saab uue starteri 60€ eest ja kasutatud starterid leiab turult 5€/tk, vahest 10€...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(11-01-2014, 18:03 PM)mlsluik Kirjutas:  
(11-01-2014, 16:55 PM)huvi5 Kirjutas:  Võin pakkuda sulle käivitusmootori starterit. Vähetöötanud. 50euri.
56609593

Kasutatud starteriraipe eest 50€ .... Koomikud..


PM-ist saab uue starteri 60€ eest ja kasutatud starterid leiab turult 5€/tk, vahest 10€...

Peab uurima kus midagi müügil oleksRolleyes
Vasta

Vanarauast saab selle starteri 10-15 eur-ga. Kapitalism ikkagiWink


Vasta

(11-01-2014, 18:22 PM)MAZ Kirjutas:  Vanarauast saab selle starteri 10-15 eur-ga. Kapitalism ikkagiWink

NjaSmile Üks asi siin Saares hea, vanaraua kohad jäävad pm mu töökoha lähedusseToungue peaks vist väikse retke tegema, uut ei raatsi üldse ostaWink
Vasta

Võta siis aku kaasa,et proovida ,kas töötab või ei. Mõnel on teinekord,kinni jäänud puksid, teisel ehk ära kõrbenud tõmbe relee.


Vasta

Ja pendiksist saab torni ja haamriga suht hea ülevaate.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(11-01-2014, 18:03 PM)mlsluik Kirjutas:  Kasutatud starteriraipe eest 50€ .... Koomikud..


PM-ist saab uue starteri 60€ eest ja kasutatud starterid leiab turult 5€/tk, vahest 10€...

Pole ta midagi raibe. Pea uus.
Starteriraipeid saab vb tõesti sellise hinnaga nagu sa pakkusid, kuid ootaks siiski konkreetseid viiteid, lahmida pole mõtet.
Vasta

(11-01-2014, 19:40 PM)MAZ Kirjutas:  Võta siis aku kaasa,et proovida ,kas töötab või ei. Mõnel on teinekord,kinni jäänud puksid, teisel ehk ära kõrbenud tõmbe relee.

Peab vist autojuhi muretsema et neis läbi käia, käe otsas eriti ei tassi akutWink

Täna sai veel ette kaks uut piri pandud ja töötas, nüüd vaja kas masin tööle ajada ja siis juhtmed kokku panna või siis aku pealt, kui viimasega siis miinus läheb kerre ja pluss juhe asub kus? ma joonise pealt ei saanud väga aru koheRolleyes
Vasta

(11-01-2014, 19:56 PM)huvi5 Kirjutas:  
(11-01-2014, 18:03 PM)mlsluik Kirjutas:  Kasutatud starteriraipe eest 50€ .... Koomikud..


PM-ist saab uue starteri 60€ eest ja kasutatud starterid leiab turult 5€/tk, vahest 10€...

Pole ta midagi raibe. Pea uus.
Starteriraipeid saab vb tõesti sellise hinnaga nagu sa pakkusid, kuid ootaks siiski konkreetseid viiteid, lahmida pole mõtet.

Sapikafoorumis just oli 5€ tk starterid, ostsin endalegi ühe juurde kui kollast seebikarpi käima ajasin. Talukaubast olid uued starterid 10€ tk, need on ka nüüd minu käes. Kui seltsimees Matu soovib mõnda siis ma võin ühe loovutada.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Eks plussjue läheb ikka starterile ja sealt peenem juhe edasi ampermeetrile.
Vasta

Plüss jäme juhe starterile ja sinna alla keerad veel ühe peenema juhtme, mis läheb süütelukku ja sealt tuleb tuua tagasi üks juhe starteri tõmberelee külge. Süüteluku tähistusi ei tea, aga seal palju variante ka ei tohiks olla.
Vasta

(12-01-2014, 13:10 PM)hillar2 Kirjutas:  Plüss jäme juhe starterile ja sinna alla keerad veel ühe peenema juhtme, mis läheb süütelukku ja sealt tuleb tuua tagasi üks juhe starteri tõmberelee külge. Süüteluku tähistusi ei tea, aga seal palju variante ka ei tohiks olla.

Sain juba tuled paikka enamvähem, ainult parempoolse seisu tule juhtmeid õieti paikka ei saanud, jääb põlema, samas vasakul sain kustu panna. vähemalt suuremad tuled töötavad, nüüd vaja tagant saada tööle, hetkel seal üks tuli otse voolus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne